Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Melody, a fae from the human world
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Melody
Tündér udvarhölgy
ranggal rendelkezem
Melody
all the stories are true


Melody, a fae from the human world Empty

you know which one
melody
we all fight for what we believe in.
marie avgeropoulos tündér17udvarhölgy
the devil is in the details

❖ Becenév:
Mel, Meli, Dolly, de örülnék, ha kerülnéd a becézéseket már kinőttem belőle.
❖ Születési hely, idõ:
Emberi időben körülbelül 17 éve, Tündérföldén
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális, de többnyire érdektelen
❖ Foglalkozás:
A királnyő parancsait teljesítem.
❖ Ismertetõ jel:
Különböző sajátos, arcfestéseim. Illetve az oldalamon található tetovált vonalak, amelyek áldozataim számát jelölik.
❖ Átváltozás:
Nem történt semmi változás az életemben.
❖ Rang:
A tavasz udvarában, mint tündérhölgy töltöm időmet hivatalosan, de ez senkit nem szabad megtévesszen hiszen az egyik legkiválóbb harcosa is vagyok, rengeteg vér tapad a kezeimhez. Többnyire a közelében vagyok, mint a jobbkeze.
❖ Család:
A tündéreket nevezhetem a családomnak, bár szüleimet sosem ismertem nagyon sokan közrejátszottak a neveltetésemben így nem szenvedtem hiányt a szükséges támgoatásban, szeretetben.
❖ pozitív tulajdonságok
Nem hiszem, hogy túlságosan lenne ilyen, hiszen most egy sem jut az eszembe és már ez is elmond valamit.
❖ negatív tulajdonságok
Na, ezt már sokkal többet tudnék mondani, de ha elkezdeném felsorolni, akkor valószínűleg sikítva menekülnél. Azonban csak, hogy egy kicsit szeretnél betekintést nyerni a lelki világomba, akkor azt mondanám: Szadista, kegyetlen és esetenként közveszélyes.
❖ legnagyobb félelmed
Semmitől sem félek.
❖ legnagyobb vágyad
Már mindenem megvan, nem vágyakozom semmi iránt.
❖ legnagyobb titkod
Folyamatosan úgy érzem, hogy valami hiányzik belőlem.
❖ legnagyobb gyengeséged
Pont nekem lenne?
❖ fõ fegyvered
Kész diszkrimináció. Szeretek kardokat forgatni és esetenként kisebb törőkkel játszadozom, hogy elüssem az időmet. De nem vagyok túl válogatós bármit fegyverré tudok alakítani, bármilyen fegyverrel szívesen próbálkozom.
look deeply into my eyes

A gyerekkorunk az, aminek elméletben meg kellene határoznia azt, hogy kivé is vállunk a jövőben. Azonban én már egy cseppet sem emlékszem arra, hogy milyen voltam gyerekként. Olyan haloványan élnek bennem az emlékképek, hogy szinte nem is léteznek. Valahogy mindig újabb emlékek mossák el elmémből a régi, jelentéktelen képeket. Nem tudom, hogy mindig is megvolt a lelkemben az a sötétség, amit felnőve magamhoz öleltem. Már nem igazán emlékszem. Talán mert jelentéktelen volt. Gyerekként még bőszen hittek abban, hogy majd én is az udvarhölgyek egyike leszek. Valójában bizonyos szempontból így is van, hiszen hivatalosan katonának még nem ismertek, vagy lovagnak. Talán a királynő még reménykedik abban, hogy meggondolom magam, vagy egyszerűen csak jobb szeret úgy magához közel tartani, hogy tisztában van a képességeimmel, de mások sokszor nem látnak mást, mint egy csinosan öltözött nőt. Persze, amint lehetőségem adatik megválni a ruhák béklyóitól én megteszem. Jobb szeretem a kényelmesebb és praktikusabb ruhadarabokat, amelyekben képes vagyok harcolni. De meg kellett tanulnom már a ruhákban is boldogulni, hiszen nem egyszer játszottam már a csendes gyilkos szerepét. Ahol nem láttak mást, mint egy ártatlannak tűnő nőt, aki végül mosollyal az arcán vágta át a torkát az áldozatának.
Megannyi elvárásnak voltam célkeresztjében, de egy dolog állandó volt. Mindig úgy néztek rám, mintha várnának tőlem valamit, hogy kibukok egyik napról a másikra, vagy nem is tudom. Egy olyan elvárás ült néhányuk tekintetében, amit nem tudtam hova tenni. Elhessegettem a dolgot pusztán azzal, hogy valószínűleg arról lehet csak szó, hogy nem helyeslik, hogy ennyire a lovagi posztra szeretnénk törni, nem csak az árnyékok között, de hivatalosan is. Ugyanakkor volt bennem egy üresség is, amit nem tudtam hova tenni és egyre inkább fúrta az oldalamat. Minden áldott nap ott volt és emlékeztett arra, hogy valami hiányzik. Talán ők tisztában voltak azzal, hogy mégis mi ez a valami, ami ürességet táplál bennem? Közben pedig azt várták, hogy mikor jövök rá és rakom össze a képet? Hát el kell keserítenem őket, de mai napig nem jöttem rá, mi táplálja bennem ezt az ürességet, vagy egyáltalán miért is érzem. Lehet, hogy egy nap majd megvilágosodom, de nem érzem úgy, hogy az a nap olyan vészesen közelítene.
Hogy mégis miért? Hát ez rendkívül egyszerű. Mert nem érdekel. Nem kergetek ürességeket, amelyek nem adhatnak nekem választ. A jövőmbe tekintek, amit el akarok érni nem pedig a belsőmben kotorászok, hogy megfejtsem érzéseimet. Ha egy lelki útra tévednék, akkor abból nem jönnék ki jól egyáltalán nem. Megannyi embert öltem már a királynő nevében, védelmében.. Mondhatnám, hogy nem tudom megszámolni, de pontosan tisztában vagyok vele, hogy hányat öltem meg. Hiszen testemet néhány apró virágos tetoválás mellett még díszíti egy különleges kis hely, ahol minden egyes gyilkossággal eggyel több vonal helyezkedik el. Magam sem tudom, hogy miért kezdtem el ezt az egészet. Már nem emlékszem igazán rá. Talán mert túlságosan könnyű volt az első élet kiontása. Nem éreztem egy csepp bűntudatot és ez valahogy megrémített. Ma már persze szemet hunyok ennek hiánya felett, de a testemen történő jelölést azóta sem hagytam el. Ha már a lelkemben nincs semmi jele annak, hogy egy másik életet kiontok, akkor fizikálisan megemlékezhessek arról, hogy mennyi halált veszek rá.


you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Melody, a fae from the human world Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ reborn fairy ❖

Melody!

Mit ne mondjak, őszintén megleptél. Shocked Amikor olvastam a karakter hirdetését, valami naivabb kislány élt a fejemben, akiből tényleg udvarhölgy lesz. Bár nem bánom, hogy ennyire rám cáfoltál, sőt! Igazán kreatív voltál, kíváncsi lennék, hogy pontosan mi is vezetett ilyen szadista hajlamok irányába téged. Így születtél, tehát gének, vagy volt valami példa? Ugye megtudjuk? Melody, a fae from the human world 1842766431

Ha mást nem, remélem Aegis mellett azért kikotyogsz pár információt, hogy mi is még jobban megismerhessünk. Bár megkockáztatom, nem lesz egyszerű dolga szegény bátyádnak. Egyelőre a létezéséről sem tudsz, és ahogy elnézem, elég elutasító is vagy. Kezdem egy kicsit félteni szegényt. nyomi Reméljük, hogy elég akaratos lesz és nem hagyja, hogy lerázd őt. Már ha végre átjut ugye a Tavasz Udvarának királynőjén. Vajon lesz olyan rafinált az úrnőd, hogy a következő célpontodnak ők jelölje meg? Az angyalra, ezt nagyon adnám! Melody, a fae from the human world 1912333346

Khm, de nem tartalak fel tovább, foglald le a szépséges pofidat és a rangodat a királynőd mellett, és szaladj a játéktérre, ismerkedj meg végre az igazi családoddal. Aztán nem elhagyni minket, tündéreket! Melody, a fae from the human world 1654771135


A Staff nevében,
Zinnia  Melody, a fae from the human world 67686965



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» tiny human assistant