Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Ramona T. Heavens
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Ramona T. Heavens Empty

Ramona T. Heavens
Ramona T. Heavens
Az ember afölött siklik el a legkönnyebben, ami az orra előtt van.
 /Stephen King/
Melanie Iglesias Mondén25rang
the devil is in the details

❖ Becenév:
Mona, meg ami jön
❖ Születési hely, idõ:
Rhode Island, 1995 08. 01.
❖ Családi állapot:
Elvált
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Eladó egy ezoterikus boltban
❖ Ismertetõ jel:
Az orbitális méretű táskáiról és Apollo nevű németjuhászáról.
❖ Átváltozás:
Miképpen lettél vérfarkas/vámpír, és pontosan mikor történt?
❖ Rang:
Az idő múlásával változott a manók, tündérek és a mesevilág többi tagjához való viszonyom. Most már csak a port törölgetem a nagyi "gyűjteményéről" és vigyázok, nehogy egyet is leverjek. Felnőttem és kinőttem a mesékből, már csak a rajzaimon léteznek. A boltban sem azért dolgozom mert olyan nagyon hinnék az "ezomizériában". Lehet, hogy a kutyámnak vannak megérzései, de manót, tündért még sosem hozott haza.
❖ Család:
Szüleim és az öcsém kitűnő egészségnek örvendenek és New Jersey-ben élnek. Kapcsolatunk a válásom óta pozitív irányba változott. Öcsémmel újra olyan jó haverok vagyunk mint gyerekkoromban. Apai nagyanyám Manhattanban él, akárcsak én. Tőle kaptam a második keresztnevemet. Igen, az ő keresztnevét. Remekül megvagyunk és azt hiszem bátran mondhatom, hogy ő rázott fel a depresszióból a válás után.
Férjemmel se jó, se nem rossz a viszonyunk, mivel Kaliforniába költözött.
❖ pozitív tulajdonságok
Kreatív, segítőkész, igaz barát, becsületes
❖ negatív tulajdonságok
kissé gyanakvó, hajlamos a "bolhából elefántot csinálni", nem kezdeményező típus (legyen szó bármiről), néha szétszórt
❖ legnagyobb félelmed
Egy újabb költözés, ahol mindent elölről kell kezdeni
❖ legnagyobb vágyad
Teljesen megszabadulni a volt férj emlékétől és végre belevágni egy új és tartósabb kapcsolatba
❖ legnagyobb titkod
Imádom a plüssfigurákat!
❖ legnagyobb gyengeséged
Nagyon halványan de még mindig szerelmes vagyok a volt férjembe.
❖ fõ fegyvered
árnyvadászok töltsék csak ki
look deeply into my eyes

Rhode Island. Nem játszott nagy szerepet az életemben, de meg kell említenem, hiszen itt születtem. Három éves voltam, amikor Manhattanbe költöztünk.
Az iskolában sosem teljesítettem kiemelkedően. Az egyetlen dolog amit szerettem, az a rajzolás. A szüleim nem fogtak minket szigorúan, ők sem aktatáskás, öltönyös-kosztümös emberek voltak, mint a körülöttünk élők többsége. Lehet, ezért ki is néztek egy kicsit bennünket. Ha azt mondanám, furák voltunk az enyhe túlzás. Az egyetlen aki néha kicsit túlságosan is begubózott az álomvilágába az a a nagymama volt. Nos igen, Tiffany nagyi egy kicsit olyan...."elvarázsolt" volt. Tündérek, manók, boszorkányok és egyéb fura lények vigyorogtak ránk a lakása minden sarkából. Képek, figurák, díszítések. De ki ne szeretne, egy ilyen nagyit?
Én örültem, hogy ilyen nagyim van, mert nála valahogy minden másképp volt. Az asztal körül nem voltak egyforma székek a terítékben egyforma tányérok, kanalak.
Ez a környezet adott nekem ihletet a rajzoláshoz, ami a mai napig része az életemnek.
A rajzok témája változó, néha kicsit fura, de most már szerintem senkinek nem jelent gondot. Nem úgy mint az iskolában.
A füzeteimben is lehetett találni a sarkokban apró alkotásokat, sőt néha a dolgozatok szélén is. Emiatt rövid időre javasoltak egy agykurkászt, amíg a nagymama apámmal karöltve rá nem tört az igazgatóra azzal, hogy "Kicsit Tiff nem hülye!" és ne kelljen még egyszer megtudnia, hogy az unokáját diligyógyászok faggatják.
A második keresztnevemen csak ő szólíthat, ha már megosztotta velem a saját nevét. Tőle is nehezen viselem, de ez van.
Mindenesetre a rajzolgatást vissza kellett fognom az iskolában és így minden rendben volt. Végülis a rajzok nem rontották a tanulmányi eredményeimet, valamivel jobb voltam a közepesnél.
Érettségi után egy könyvillusztrációs cégnél  dolgoztam és ott ismertem meg a férjemet is, persze akkor még nem tudtam, hogy egyszer, ha rövid időre is házasok leszünk.


Mindenki hoz rossz döntéseket. A legtöbbet azok, akik esküsznek rá, hogy sohasem volt egyetlen rossz döntésük sem.
Az én (eddigi) legrosszabb döntésem az volt, hogy 21 éves korom előtt férjhez mentem.
Utólag persze, könnyű okosnak lenni.  Akkor és ott azonban egyetlen hang sem szólalt meg a fejem leghátsó zugában, hogy figyelmeztessen, milyen ostoba vagyok.  A kaliforniai srác szépen magába bolondított és én azonnal igent mondtam, mikor megkérte a kezem.
Ha azt mondom,  a családomat megdöbbentette a dolog, enyhén fejeztem ki magam. Az igazság az volt, hogy sokkolta őket.
De engem nem érdekelt és utólag szégyellem magam ezért, hiszen nem egy rossz családból való szabadulásnak tekintettem a házasságot, egyszerűen csak testestül - lelkestül beszippantott a rózsaszín köd....Ami aztán igen gyorsan feloszlott és a kaliforniai napsütés sem tudta megoldani a problémákat.
Így történt, hogy dobtam az örökös napsütést és visszaköltöztem Manhattanbe.
A családom úszott a boldogságban és mindent megtettek azért, hogy maradjak és hogy elfelejtsem az a "gazembert".
Lett lakásom és állásom is, utóbbiból több is volt. Jelenleg egy ezoterikus boltban dolgozom és a vevők kedvéért igyekszem úgy tenni, mint aki hisz is ezekben a...hmm...dolgokban. Valószínűleg jól csinálom, mert sok törzsvevő is van. Persze lehet, hogy Apollo vonzza be őket.  Nos igen, nem vagyok teljes magányra kárhoztatva, egy kétéves németjuhásszal az oldalamon haladok az életnek nevezett úton, ami ugyan nincs sárga téglával kikövezve, de egész tűrhető.
A  párkeresést hanyagolom, vagyis inkább úgy mondanám, hogy tanulva az előzményekből, óvatosabb és kissé gyanakvóbb is lettem. Nem akarok megint ugyanabba a csapdába esni, bedőlni a szép szavaknak. De aggodalomra nincs ok, egészen jól megvagyok és talán egyszer újra tudok bízni valakiben.
Addig meg itt vannak a haverok. Nincsenek sokan de legalább megbízhatóak.

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Ramona T. Heavens Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ little mundane ❖

Drága Mona! Ramona T. Heavens 1842766431

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek a köreinkben! Remélem, hogy jól érzed majd magad a kicsiny közösségünkben. Ramona T. Heavens 1842766431
Nagyon szimpatikus karaktert alkottál. Kifejezetten tetszik a szál, miszerint korán megházasodott, majd később mikor eltűnt végre a rózsaszín köd el is vált. Úgy gondolom ez a fiatalon megszerzett tapasztalat még hasznára lesz majd a jövőben. Very Happy Az is nagyon tetszik, hogy a nagymami ilyen szépen mesélt neki a természetfeletti világról, de hát ki is hinné el, hogy ez a valóság is lehet?
Azért kár, hogy rajtad csattant az ostor emiatt és neked kellett "agyturkászhoz" menned miatta. Ramona T. Heavens 2148618046
Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mit hoz számodra a jövő, úgyhogy eszem ágában sincs ennél tovább megvárakoztatni! Annak pedig kifejezetten örülök, hogy elárultad mit is rejt a nevedben a kis T betű, még akkor is, ha nem szólíthat így bárki. Razz
Gyorsan ejtsd meg a foglalókat, amelyekhez linket eme elfogadó alján meg is találod, utána pedig semmi és senki nem tart vissza téged a játéktértől!  Ramona T. Heavens 951673066

Jó szórakozást kívánok, love!    nyami


1 / 1 oldal