Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Beckett ---
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Evangeline
inaktív
ranggal rendelkezem
Evangeline
all the stories are true


Beckett ---  Empty

beckett --
who you are is who i seek
play by
Henry Cavill?
kor
200 körül
faj
warlock
rang
boszorkánymester
város
Los Angeles
foglalkozás
tanuló - kutató
szexuális beállítottság
hetero
várnak rád
@Evangeline + @Sonja Strange
Nem sokkal a születésed előtt az összes gyermekemet megölte egy másik démon. Ezért is nevelkedtél te velem az első évtizedeid során velem együtt a pokolban. Talán egy kicsit túlságosan is védelmező lettem veled kapcsolatosan, hiszen folyamatosan te vagy az első számú feladatom. Minél többet szeretnék megtanítani neked, hogy a világban könnyedén boldogulhass és ugyanakkor egy erős szövetségesem lehessen benned. Mindezen felül természetesen azt is igyekszem mindezzel elkerülni, hogy te magad is arra a sorsra juss, amelyre a többi gyermekem. Szinte egy megszakíthatatlan kapocs van közöttünk folyamatosan érzem a jelenléted. Jelenleg a Los Angeles-i erdőségben elrejtett boszorkányiskolában tanulsz már lassan egy évszázada, hogy pontosan mennyi idő ez, majd egyeztetjük. Már javarészt mindent megtanultál, amit ott átadhatnak, de mivel lehetőséged van a mágiádnak az eredetét, határait kutatni ezért ott tartózkodsz továbbra is és ez az egyetlen oka annak, hogy ott maradhatsz, hiszen többnyire csak addig maradnak ott a boszorkánymesterek, amíg nem képesek megállni a saját lábukon és nem tudnak uralkodni az erejükön, illetve nem sajátították el az alapszintű tudást. Ott pedig tudom, hogy biztonságban vagy így már lassan 1-2 évtizede nem is láttalak, ami számomra leginkább csak egy szempillantással ér fel, hiszen megannyi idő van már mögöttem, hogy ilyen rövid időt észre sem veszek, de ennek ellenére egy percig sem veszem le lelki szemeimet rólad. Pontosan ezért is érzékeltem körülötted azt a bizonyos energiát, amit soha nem ismernék félre. Annak a démonnak a leánya érkezett az iskolába, aki megölte az összes gyermekemet. Most pedig egyetlen egy feladatom van a számodra. Közel kell férkőznöd hozzá. Tudom, hogy gyűlölni fogod, hiszen legtöbbnyire kerülöd a társaságot annak ellenére, hogy úgynevezett diáktanács elnök vagy, elég népszerű vagy az iskolában, de koránt sem a kedves természetedért. Viszont bízom benned annyira, hogy végre tudod hajtani ezt a feladatot, hogy megbosszulhassam mindazt, amit elveszítettem.

Play by irányadó, bár egy Henry Cavill-t bármikor elfogadok. Beckett ---  1842766431 Név szabadon választható, de ha megérkeztél, akkor mindenképpen dobj meg egy üzenettel. Várlak nagyon, babyboy!  Beckett ---  1455903791  
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beckett Olson