Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Beckett Olson
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Beckett Olson Empty

archivált hirdetés
dust & shadows

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Beckett Olson Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Ritka pillanatok egyike az, amikor valaki találkozik egy hozzád akár csak hasonló személlyel. Még sosem volt szerencsém egy ennyire leereszkedő, nagyképű alakhoz, mint te vagy. Már az első pillanattól kezdve kirázott tőled a hideg nem értem, hogy vannak sokan oda érted, meg hogy a fenébe lehetsz te népszerű. Lehet, hogy erős és hatalmas boszorkánymester vagy, akinek a háta mögött ott áll a démon anyucija, de ez még nem jogosít fel téged arra, hogy egy tökéletes seggfej legyél. Reméltem, hogy miután körbevezetsz, majd békén hagysz és élhetem az életem anélkül, hogy el kellene ismernem a létezésed, de valamiért mindig felbukkansz körülöttem. Még akkor is, amikor leginkább arra vágyom, hogy egyedül legyek. Szinte megfojtasz a társaságoddal, ami az első találkozásunk után valamelyest változott, de koránt sem tűnik olyan őszintének. Nem tudom, hogy pontosan mire utazol, de határozottan nem bízom benned. Azonban csak idő kérdése, hogy lerombold a magam köré épített falaimat, hiszen mindent és mindenkit elveszítettem így az egyetlen lehetőségem arra, hogy ne a saját fájdalmamban forgolódjak, hogy megpróbálok továbblépni. Ehhez pedig talán pont rád lesz szükségem, mert az egyszer biztos, hogy könnyedén eltereled a gondolataimat, hiszen körülötted mindig azon kattog az agyam, hogy mégis miért vagy olyan marha közkedvelt, mikor szerintem az emberiségedet már fogantatásodkor teljesen elveszítetted.

Evangeline
inaktív
ranggal rendelkezem
Evangeline
all the stories are true


Beckett Olson Empty

beckett olson
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Nathan Parsons (változtatható)
kor
200 körül
faj
warlock
rang
boszorkánymester
város
Los Angeles
foglalkozás
tanuló - kutató
szexuális beállítottság
hetero
várnak rád
@Evangeline + @Sonja Strange
A pici fiam immáron boszorkánymester canon lett, de ettől függetlenül talán még mindig én várom a legjobban. Beckett Olson 1842766431

Nem sokkal a születésed előtt az összes gyermekemet megölte egy másik démon. Ezért is nevelkedtél te velem az első évtizedeid során velem együtt a pokolban. Talán egy kicsit túlságosan is védelmező lettem veled kapcsolatosan, hiszen folyamatosan te vagy az első számú feladatom. Minél többet szeretnék megtanítani neked, hogy a világban könnyedén boldogulhass és ugyanakkor egy erős szövetségesem lehessen benned. Mindezen felül természetesen azt is igyekszem mindezzel elkerülni, hogy te magad is arra a sorsra juss, amelyre a többi gyermekem. Szinte egy megszakíthatatlan kapocs van közöttünk folyamatosan érzem a jelenléted. Jelenleg a Los Angeles-i erdőségben elrejtett boszorkányiskolában tanulsz már lassan egy évszázada, hogy pontosan mennyi idő ez, majd egyeztetjük. Már javarészt mindent megtanultál, amit ott átadhatnak, de mivel lehetőséged van a mágiádnak az eredetét, határait kutatni ezért ott tartózkodsz továbbra is és ez az egyetlen oka annak, hogy ott maradhatsz, hiszen többnyire csak addig maradnak ott a boszorkánymesterek, amíg nem képesek megállni a saját lábukon és nem tudnak uralkodni az erejükön, illetve nem sajátították el az alapszintű tudást. Ott pedig tudom, hogy biztonságban vagy így már lassan 1-2 évtizede nem is láttalak, ami számomra leginkább csak egy szempillantással ér fel, hiszen megannyi idő van már mögöttem, hogy ilyen rövid időt észre sem veszek, de ennek ellenére egy percig sem veszem le lelki szemeimet rólad. Pontosan ezért is érzékeltem körülötted azt a bizonyos energiát, amit soha nem ismernék félre. Annak a démonnak a leánya érkezett az iskolába, aki megölte az összes gyermekemet. Most pedig egyetlen egy feladatom van a számodra. Közel kell férkőznöd hozzá. Tudom, hogy gyűlölni fogod, hiszen legtöbbnyire kerülöd a társaságot annak ellenére, hogy úgynevezett diáktanács elnök vagy, elég népszerű vagy az iskolában, de koránt sem a kedves természetedért. Viszont bízom benned annyira, hogy végre tudod hajtani ezt a feladatot, hogy megbosszulhassam mindazt, amit elveszítettem.

Play by mindössze irányadó. Beckett Olson 1842766431 Név szeretném, ha maradna, direkt nem boszorkánynevet választott magának, hiszen kötődött az apjához, akinek a családnevét fel is vette. Várlak nagyon, babyboy!  Beckett Olson 1455903791  
i really need you in my life

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Beckett Olson Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beckett ---