Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My parabatai: Jace
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Alexander Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Alexander Lightwood
all the stories are true


My parabatai: Jace Empty

Jace Herondale
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Jamie Campbell Bower
kor
22 év
faj
Shadowhunter
rang
Intézetvezető
város
New York
foglalkozás
Az intézet vezetése
szexuális beállítottság
A legheteróbb ember vagy a világon...
várnak rád
@Alexander Lightwood, @Clary Fairchild, @Elowen Herondale, @Sebastian Morgenstern, @Isabelle Lightwood és még sokan mások
Jace!

Túl régóta ismerjük már egymást ahhoz, hogy ne legyünk egymás életének a része, nem gondolod? Tudod, habár elvesztettem az emlékeimet és nehéz volt feldolgoznom, hogy egyik pillanatról a másikra barátnőd lett (akit még mindig ki nem állhatok - hála a hiányos emlékeimnek), de mindezeket félretéve... szükségem van rád. Nálad jobban talán csak Izzy ismer. De csak talán. Te és én viszont... néha elég egy szempillantás és tudjuk, mire gondol a másik, mit kell tennie.
Sok mindenen mentünk keresztül, még akkor is, ha én a felére sem emlékszem. (Még.) És igen, tudom, hogy kerültelek téged is az utóbbi hónapokban, de megérted, miért, ugye?
Azonban kezdek rájönni, hogy eddig túlságosan elzárkóztam a csigaházamba. Szükségem van arra, hogy lassan visszataláljak azokhoz, akik fontosak nekem. Köztük vagy te is, Jace!
Ugyanakkor, ha rám zúdul majd minden emlék... biztos, hogy téged foglak először felkeresni egy nagyon problémás... problémával.

// Canon karakter lévén nem csak én, hanem sokan mások is várnak Jacere, ezt pedig fentebb ki is emeltem. Nagyon várunk, kérlek, siess!
Btw. Előnyt élvez az, aki hajlandó velem egy alter szálra a két sráccal... My parabatai: Jace 4068121422 //


i really need you in my life

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


My parabatai: Jace Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Korának legjobb árnyvadásza, azaz drága egyetlen féltestvérem!

Habár még nem igazán ismerjük egymást, hiszen többnyire az intézetben tartózkodásom során kerülgettük egymást. Talán mindössze hallomásból tudtuk a másik nevét egészen a sötét háborúig, amikor Sebastian elmondta, hogy mi ketten testvérek vagyunk. Azóta még nem volt szerencsénk ténylegesen találkozni és beszélgetni arról, hogy mégis miként is állunk ehhez a tényhez, de határozottan szeretném, ha mihamarabb esélyünk lenne arra, hogy megejtsünk egy találkozót!  My parabatai: Jace 67686965
Szóval remélem, hogy hamar megérkezel bratyó, mert rengeteg embernek szüksége lenne rá és biztos vagyok benne, hogy egy percig sem unatkoznál! My parabatai: Jace 124822942
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» cece, my parabatai
» my parabatai, cece
» Keresem az elveszett parabatai-omat
» jace herondale
» Jace Herondale