Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my parabatai, cece
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Clary Fairchild
Intézetvezetõ
ranggal rendelkezem
Clary Fairchild
all the stories are true


my parabatai, cece Empty
-- elkelt karakter --

Thomas Nightingale
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Thomas Nightingale
all the stories are true


my parabatai, cece Empty

cece ravenheart
melissa benoist ❖ shadowhunter
Már szinte gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Legalábbis, amióta rájöttem, hogy egy olyan világhoz tartozom, amiről semmit sem sejtettem. Próbáltam fenntartani a kettős életet, de te nagyon jól tudtad, hogy minél tovább húzom annál rosszabb lesz az egész és mindig ösztökéltél arra, hogy legyek, akinek lennem kell. Méghozzá árnyvadász. Nem tudom, hogy azért húztál mindig ezen életút felé, mert idővel nagyon összenőttünk, szinte elválaszthatatlanokká váltunk. A harcban szinte már természetellenes a harmónia kettőnk között ezért is lettél te a parabatai-om. Megértjük egymást szavak nélkül is, ami nem tudom, hogy a köteléknek köszönhető, vagy pedig egyszerűen csak tényleg ennyire kiismertük egymást. Még mindig ingadozom az életeim között habár már eltemettek egy üres koporsót rajta a nevemmel.. Segíteni próbálsz én pedig továbbra is játszadozom a tűzzel annak ellenére, hogy tudom ez senkinek sem lesz jó.

Lényegében ennyi lenne, nem akarok túl sokat megkötni vele kapcsolatban. A PB örülnék, ha maradna, előtörténetemet ajánlott átfutni, hiszen ott is nagy szerepet kapott a hölgy. A név változtatható, de mindenképpen két C betűs keresztnév legyen, hiszen abból származik jelen esetben a Cece becenév. Gyere mert nagyon várlak!  :afro:  
22 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» cece, my parabatai
» Cece & Hannah | who you really are
» My parabatai: Jace
» Keresem az elveszett parabatai-omat