Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Vlad "Dracula" Tepes
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Vlad "Dracula" Tepes Empty

Vlad "Dracula" Tepes
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Brett Dalton (alkuképes)
kor
600 körül (1444-ben vált vámpírrá)
faj
Vámpír
rang
Egyelőre szimpla Vámpír vagy Klántag
város
Boston
foglalkozás
Épp hozzászoksz a jelenhez
szexuális beállítottság
Hetero/Bi rajtad áll
várnak rád
Én nagyon, de nagyon várlak!
A karakter valamilyen szinten canon, hiszen a vámpírtörténelemben és annak létrejöttében nagy szerepet játszott. Mivel mindenki úgy tudja, hogy halott úgy terveztem meghirdetni, hogy a pusztítást, amit az életben maradása okozhatott volna azzal gátolta meg egy boszorkány, hogy habár megölni nem ölte meg, mert nem akarta azzal bemocskolni a lelkét, de egyfajta álomba taszította, ahonnét nem ébredhet fel egy könnyedén. A testét elrejtette, de mivel én magam is az első vámpírok közül kerültem ki - habár szerény személyem titokban, mert akkor csak szinte férfiakat tartottak méltónak az átváltozásra, hiszen ők voltak a te jobb kezeid - így mindig is közel állt hozzám a teremtésünk történelme és az is, hogy vajon mi történhetett veled, hiszen egyik pillanatról a másikra tűntél el mégis mindenki meg volt győződve arról, hogy halott vagy.
Habár tudom, hogy mennyire veszélyes és kegyetlen vagy - meg aztán nem igazán kedvellek -, de mégis arra készülök, hogy felébresszelek, mert habár egy kicsit nagyon őrült vagy attól még igazán kiharcolhatnál a jelenünkben is egy kis dicsőséget a vámpíroknak, amihez persze hozzá kell szoknod. Ha pedig mindeközben életed veszted nekem az sokkal jobb. Mert habár szabályszegő vagyok én magam is, de ezt igyekszem a szőnyeg alá söpörni, hogy ne kerüljek bajba így a bőrömet is egy kicsivel jobban féltem, mint a tiédet.
Egyelőre még mélyen alszol, de ha megérkeztél rátérünk a felébresztésedre és akkor szembe kell nézned a világgal majd 600 évvel később.

A play by alkuképes, a név viszont fix, mivel történelmi személyiség. Bár, ha szeretné elkerülni, hogy egyfajta legendaként mutatkozzon be választhat más nevet is igazából ezt rád bízom. Gyere drága első vámpírom pusztítsuk el egy kicsit a világot! Vlad "Dracula" Tepes 1912333346
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vlad Tepes
» Dracula
» Dracula
» Vlad szobája