Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Dracula
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Dracula Empty


Vlad Dracul
Men do not fear swords...they fear monsters.
Luke Evans Vámpír 585 Az első
the devil is in the details

❖ Becenév:
Vlad
❖ Születési hely, idõ:
1431. november 8.
❖ Családi állapot:
Elvált 
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Cégtulajdonos
❖ Ismertetõ jel:
-
❖ Átváltozás:
Egy démon változtatott át az 1440-as évekban
❖ Rang:
Az első és legerősebb vagyok mindközül, bár nem gyakran szólok bele a vámpír politikába, de ha erre mégis sor kerül, mindig az én szavam a döntő.
❖ Család:
Nos a szüleimről annyit, hogy apám is fejedelem volt Havasalföldön, ahogy később én örököltem meg a címet, anyámmal együtt uralkodtak, testvérem nem volt. Feleségem és gyermekeim több alkalommal is voltak, de a két legfontosabb az első szerelmem és az utolsó volt. Utóbbi Selene Moon még ma is él, és fel akartam kutatni, mert hiányzott.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
Bátor, Erős, Romantikus, Jó vezető, Jószívű
5 negatív tulajdonság
Elátkozott, magányos, unatkozó, depresszív
5 dolog, amit szeretsz
Selene, kellemes bor, kellemes zene, tánc, főzés, romantikus esték
5 dolog, amit nem szeretsz
Divatmánia, unalmas emberek, Vérfarkasok, nappal,  Tűz
Legnagyobb félelmed
Egy örökkévalóságig magányosan unatkozni a földön
Legnagyobb vágyad
Visszakapni Selene-t a másik felem, hogy újra legyen értelme az életnek
Legnagyobb gyengeséged
Ezüst, Fény, Tűz
Legnagyobb titkod
Nem látom értelmét ennek az életnek.   
Rejtett tehetséged
Tehetséges zenész és táncos vagyok.
Fõ fegyvered
-
Hobbi
Tánc, Főzés, Romantika
Kedvenc étel
Emberi vér
Kedvenc ital
Emberi vér
Kutya vagy Macska
Denevér
Allergia
Nincs
Bal vagy jobbkezes
Jobb
Fura/Idegesítõ szokás
-
Szervezett vagy rumlis
Szervezett  
Dohány, alkohol, drog
Dohányozni ritkán, inni gyakrabban.
you can see the war inside


Hogy ki is vagyok? Sok néven neveznek, réges rég az életem kezdetén 1431-ben még Vlad voltam 3. ezen a néven, akit fejedelemnek szánt az apja, és a családja. Gyerekkoromtól fogva komoly nevelést kaptam, hogy később fejedelemmé vállhassak, de sajnos a dolgok nem mindig alakulnak úgy, ahogy szeretnénk. A Szultán, aki apámnak adta Havasalföldet, vagyis inkább hagyta, hogy vezethesse a földünket, megkövetelte, hogy a seregébe adjon fiatal fiúkat, akik aztán majd szó nélkül meghalnak a törökért, ha úgy alakul a dolog. Történetesen, ezek között a fiúk között kötöttem ki én is, mivel a Szultán külön kérésére az ő udvarában kellett nevelkednem, és nem tehettem mást, be kellett hódolnom az akaratuk előtt, hisz még alig 10 éves voltam. Elszakítottak a családomtól, és kikerültem a kemény és rideg valóságba, ahol minden napom harci kiképzéssel és iskolával telt. Túléltem.
Sőt, nem elég, hogy túléltem, de még különleges pozíciót is harcoltam ki magamnak a seregben, mivel egy időután úgy hívtak, hogy Vlad a nyársaló. Mivel minden alkalommal elrettentésül az ellenségeimet nyársra húztam. Bár én tudtam, hogy ezt csak azért teszem, hogy a többi ellenségnek inába szálljon a bátorsága, és ne akarjanak többé harcolni, így megkímélhetem őket, de a többi török úgy tekintett rám mint valami hősre, amiért brutálisan megöltem azt a rengeteg embert. De ez volt a szükséges rossz, amit meg kellett tennem, hogy a népem békében élhessen. Aztán ahogy a legenda terjedt, én szépen lassan éretté válltam, hogy megörököljem apám földjét és címét, míg ő már öregedett és kezdett olyan döntéseket hozni, melyek nem szolgálták Havasalföld érdekét, így politikai okokból, én léptem a helyére, és ő az öreg éveit azzal töltötte, hogy tanácsokkal látott el a vezetés iránt. Meg is lett az eredménye, kiemelkedően jó vezetővá válltam, és a népem boldogságban és elégedettségben élte a mindennapjait, a törököknek mindig probléma nélkül adóztunk. Így sosem kellett rettegnünk attól, hogy újra gyerekeket rabolnak tőlünk. Legalábbis ezt hittem.
Aztán egy alkalommal, mikor a szultán adószedóje megjelent, bejelentette, hogy újra gyermeketet akarnak vinni, és hogy az én fiamnak is köztük kell lennie. Nos itt szakadt el a cérna, mivel a sok harccal töltött év és szolgálat után azt hittem, hogy a Szultán és én testvéri viszonyba kerültünk, mivel ő már az előző szultán fia volt, kivel együtt nevelkedtem fel. De sajnos nem így történt. Ő is megváltozott, és én is, nem voltuk ugyan azok, és ezért megtagadva kérését nemet mondtam, ami háborúhoz vezetett. Tudván hogy ezt a háborút nem nyerhetem meg a sötét erőkhöz fordultam, és kerestem a lehetőséget hogy megidézzek egy démont, aki majd megadja nekem a szükséges erőt ahhoz, hogy megvédhessem a népemet, nem számít mi az ára.
Így Hecate, aki egy erős és nagyhatalmú démon volt, megjelent előttem, s mivel török foglyokat áldoztam a tiszteletére ”megajándékozott” ezzel a hatalommal. Gyors lettem, erős, kiélesedtek az érzékeim, képes voltam alakot váltani, és másokat irányítani. De rájöttem, hogy ennek az volt az ára, hogy a napfényt, és az ezüstöt kerülnöm kell, és sok minden mást is.
A háború végül a javamra fordult, vámpírok egész hadseregét hoztam létre, akik elsöpörték a szultánt és a seregét, azonban útközben az éhségem miatt elvesztettem a feleségem, és mivel tudtam, hogy előbb utóbb a fiamat is megölném, távoztam Havasalföldről és elkezdtem világot látni. Évszázadokig csak bolyongtam, hol itt hol ott húztam meg magam, és közben lassan építettem ki a vámpír társadalmat, többé kevésbé direkt. Aztán ahogy múltak az évek, találkoztam egy Boszorkánnyal, Selene Moon volt a neve, gyönyörű volt, eszes és ravasz. Tudtam, hogy szükségem van rá, és mivel mindig is volt egy kisugárzásom a nők felé, sikerült egymásba szeretnünk, ami hosszú ideig boldogan telt, még a szomj sem kínzott mellette. Aztán úgy hiszem megunta a dolgot, mivel elválltunk és távozott, én pedig ott maradtam egyedül, magányosabban mint valaha. Több évtízed kellett hogy összeszedjem magam, és újra erőt vegyek a negatív gondolataimon. Úgy döntöttem megkeresem őt, így Amerikába utaztam.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Dracula Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Dracula  ❖
Egy újabb vámpír, aki nem is akármilyen vámpír! Hisz itt van velünk szemben a világ legelső vérszívója, akit maga egy női démon tett azzá annak érdekében, hogy az odaadó, mégis kegyetlen királyként nevezett uralkodó megmentse a birodalmát a nép ellen, akik az egész világot megakarták hódítani mohón. Kisgyermekkori jólét, aztán utána háború, kegyetlen tanítások. Úgy vélem, hogy a török erők rendesen megedzettek téged, hisz valljuk be, nem ők voltak azok a népek, akik gyengéden bántak az újonc katonákkal. Mindig a legerősebbek kerültek ki; épp úgy, ahogy te is, de te nem akárhogy. Király lettél a vérednek köszönhetően. Nem is akármilyen király, hanem az egyik legjobb mind közül. Nevedet a mai napig is az emberiség ismeri, sőt, a neved hallatán megrémül mindegyik halandó. Hisz azért kaptad a Drakula nevet, mert kimondottan vérszomjasan bántál azokkal, akik a népeddel akartak szórakozni. A védelem érdekében mindent megtettél, és hiába tartanak egy szörnyetegnek nos, az akkori birodalmad akkor is tudta, hogy te vagy számukra az a király, aki bárkit megtenne értük.
S lám, rád talált a szerelem. Egy démon ivadéka ráadásul? Nos, nem volt még sok a démonokkal, kedves barátom? Talán az a démoni sarj is megfelel neked, hisz lássuk be, magányos vagy. Szükséged van társaságra, aki megadja neked az élet értelmét, hogy igenis, van miért élni. Valljuk be, mások két kézzel kapnának az örök ifjúság után, te pedig unod? Hidd el, sokan megfosztanának tőle Razz
De nem is tartanálak fel tovább, kedves barátom! Hisz a kagylóban pihenő Vénusznak a szívét meg kell hódítani! S  mint te, romantikus alkat, számodra gyerekjáték lesz a feladat Wink Jó játékokat kívánok Don Juan! Very Happy


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dracula
» Vlad "Dracula" Tepes