Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


The Queen of the Seelie Court
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


The Queen of the Seelie Court Empty


A Tündérkirálynõ
"We all tell the truth as we see it."
Madelaine Petschtündérismeretlenkirálynõ
the devil is in the details

❖ Becenév:
Seelie Queen
❖ Születési hely, idõ:
Tündérföldén, évszázadokkal, vagy tán évezredekkel ezelőtt
❖ Családi állapot:
Páratlan és független, az Ördög szeretője
❖ Szexuális beállítottság:
Pánszexuális
❖ Foglalkozás:
A Tündérek Udvarának Királynője
❖ Ismertetõ jel:
Lángvörös haj, gyönyörű megjelenés, csavaros kifejezésmód. Képtelen hazudni.
❖ Rang:
Királynőként én irányítom az Udvaromba tartozó tündéreket. Minden szál az én kezemben fut össze, mindenről tudok, amit elkövetnek. Figyelemmel követem a világ eseményeit is, de nem avatkozom bele.
❖ Család:
Nem tudni élő rokonomról vagy leszármazottamról. Annyi biztos csak, hogy az Udvarban születtem, és apám magas rangú tündérlovag volt, anyám pedig udvarhölgy.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
optimista, türelmes, odaadó, udvarias, igazságos
5 negatív tulajdonság
manipulatív, álszent, köpönyegforgató, haszonleső, könyörtelen
5 dolog, amit szeretsz
természet, állatok és virágok, eső, felhők, az érdekes emberek, a rejtvények és a trükkök
5 dolog, amit nem szeretsz
túlzott kíváncsiság, szemtelenség, tiszteletlenség, árulás, árnyvadászok
Legnagyobb félelmed
hogy elárulnak
Legnagyobb vágyad
teljes szívből szeretni valakit, aki viszont szeret
Legnagyobb gyengeséged
képtelen vagyok hazudni, az érzelmeim gyakran elgyengítenek
Legnagyobb titkod
a nevem
Rejtett tehetséged
bár képtelen vagyok hazudni, mesterien bánok a szavakkal és sikerül úgy forgatnom őket, hogy végül mindig nekem legyen igazam
Fõ fegyvered
a szavak
Hobbi
trükkökkel, rejtvényekkel gyötrök másokat, kihívások és próbák elé állítom őket, az érzéseikkel játszom
Kedvenc étel
gyümölcsök
Kedvenc ital
bor
Kutya vagy Macska
egyik sem, inkább madarak, méhek és rovarok
Allergia
nincs
Bal vagy jobbkezes
kétkezes
Fura/Idegesítõ szokás
szeretek rébuszokban beszélni, és a kérdésre általában kérdéssel felelek
Szervezett vagy rumlis
mindenem a rend és a fegyelem
Dohány, alkohol, drog
állítólag az ételeink és italaink Tündérföldén hallucinációkat okozhatnak olykor... nem tudom, így van?
you can see the war inside

A Kezdet volt a Vég, a Vég pedig a Kezdet. Tudod, hogy miért a népem a legöregebb faj ezen a világon? Mert mindig szem előtt tartották, hogy a nyertes oldalra kell állniuk, és képesek voltak előre látni, melyik lesz az. Megfigyelők vagyunk, ritkán avatkozunk csak bele a világ történéseibe, inkább a háttérből figyelünk, csendben, alattomosan, és gyűjtjük az információkat, hogy mérlegelhessünk és meghozhassuk a népünk számára leginkább kedvező döntést. Nincs jó és rossz, nincs igazság és hazugság - csak a túlélés, melynek érdekében megtennénk bármit. Hiszen ismered a mondást: szerelemben és háborúban bármit szabad... Gyere hát közelebb, kedves, és adj egy harapást a szívedből! Ne félj tőlem, hiszen az igazat mondom - angyalok bűvölték meg a nyelvünket, hogy képtelenek legyünk hazudni. Nem számoltak azonban a démoni vérünkkel, mely elég ravasszá és fondorlatossá tesz minket ahhoz, hogy megtaláljuk a kiskapukat. Mindig megtaláljuk.
A csengő fémes csilingelése édesebb zenét nyújtott füleimnek száz gyermek nevetésénél. Szórakozottan rázogattam a csengőt, a fejem fölé emeltem, hogy a napsugarak körbenyaldoshassák ezüstös felszínét és elegáns, gömbölyded formáját. Elég volt egyetlen egyszer megszólaltatnom, hogy Meliorn rögtön ott teremjen, mégsem hagytam abba, finom csuklómozdulatokkal énekeltettem a kis hangszert, élvezvén a mennyei szimfóniát, amit játszott. A tündérlovag arcára kiülő fintorból láttam, bántja fülét az éles zaj, de nem törődtem vele.
Amint eluntam a játékot, leengedtem a karom és belemarkoltam az udvarhölgyem által felém nyújtott bödönbe. A finom szemcséjű, aranyló port a tenyeremről lágyan a csengőre fújtam, mielőtt undorodva Meliornnak nyújtottam volna.
- Vidd ezt el Clarissa Morgensternnek! Üzend meg neki, hogy bár visszautasította az ajánlatomat, az ajándék attól még ajándék. Rázza meg ezt a csengettyűt, ha a jövőben élni óhajtana a lehetőséggel, és a Tündérek Udvarának Királynője ott lesz. - elrántottam a kezem, amint a lovag felém nyúlt, megkeményedő vonásaim sötét árnyékot festettek makulátlan bőrömre. A vörös kiemelte szemem démoni sötétjét. - Egyetlen. Egyszer.
Átadtam a csengőt és érdektelenül elfordítottam a fejem, hogy ne lássam Meliorn földig hajlását. Olyan gyors, fürge léptekkel távozott, ahogyan jött - hangtalanul, mint egy párduc, az éjszaka tökéletes ragadozója. Egy darabig még némán heverésztem a trónomban, kiélvezvén a bőrömet cirógató, kora délutáni napfényt, majd felkeltem az indákból font emelvényről és táncos léptekkel a liget felé indultam. Ujjaimmal az ösvény két oldalán növő fák törzsét, bokrokat és virágokat simogattam, hozzáértem mindenhez és lágy csókot leheltem mindenre, ami élt és pezsgett körülöttem - az enyém. Minden az enyém, ami lélegzik ezen a földön. Az enyém, az enyém, az enyém...
- Királynőm!!
Neszezés támadt a hátam mögött, haragos sugdolózás, tündérnépek riadt morajlása. Felhagytam a sétával és hátrapillantottam a vállam felett, hogy lássam, ki áll a lárma középpontjában. Egy fiatal harcos volt az, hollófekete haja vékony fonatokban verte a hátát. Egész jobb karja megperzselődött, rendellenes feketesége átütött a páncélján. Riadtan és felindultan szorította sérült karját a hasához, én pedig egész testemmel felé fordultam, hogy szemügyre vegyem a Pokol tüzének erejét. Aztán nevetésben törtem ki, lágy kacagásommal felvertem az erdő állatait és beléfojtottam a szót a népembe.
- Ostobák! Én butácska gyermekeim! Nem megmondtam, hogy nem érdemes feltartóztatni őt? Szabad bejárása van hozzám, amikor csak kedve tartja. Miféle botor gondolat vett rá, hogy útját álld a Pokol Urának?
Tudtam, hogy illetlenség, mégis szívből kikacagtam a szerencsétlenül járt tündért. Ha másról lett volna szó, bármelyik alja démonról, mely elég nagynak hiszi magát ahhoz, hogy betörjön az én földemre, biztosan bosszút esküszöm és nem nyugszom, míg nem kárpótolnak a családomon ejtett sérelmekért. Így azonban mulattatott a gondolat, hogy a hősies ifjú azt hitte, megvédheti a hazáját és rendre utasíthatja Őt - őt, aki akkor jön és távozik, amikor óhajtja. Őt, aki előtt meghajolnak a fák, kinek léptei felperzselik a füvet, kinek hangjától megriadnak az állatok. Éles fordulattal váltottam irányt, a liget helyett a szobámat célozva meg.
Hallottam, hogy az egyikük tétován utánam kiált.
- Királynőm! Erre tart. Üzenjünk neki valamit?
Megálltam a selyemből szőtt, áttetsző függöny előtt, ujjaimmal finoman érintve csak a leheletnyi vékony anyagot. Vörös hajtengerem igéző táncot járt, kecsesen követve testem ringó mozgását.
- Felesleges. Pontosan tudja, hol talál.
Azzal félrehajtottam a függönyt, s ahogy a leplek fodrozódva összezárultak mögöttem, karcsú alakomat elnyelték az indákból szőtt, kristályokkal díszített falak.

dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


The Queen of the Seelie Court Empty


gratulálunk elfogadva!
dust and shadows  

❖ NAME OF THE PERSON YOU ACCEPTING  ❖

Életem értelme! The Queen of the Seelie Court 67686965
Először is kezdeném azzal, hogy sohasem gondoltam volna, hogy valaha is Madelaine arcát fogod majd választani a későbbiek folyamán. Ugyan próbáltalak csábítgatni erre a gyönyörű, vonzó arcra, de nem gondoltam volna, hogy végül el is érem amit akarok. Remélem, hogy számodra is megfelelő ez az arc, de ha engem kérdezel... nehezen tudnék mást elképzelni erre a különleges szerepre, mint a Tündérkirálynő.
Másodjára pedig; újra és újra le tudsz engem nyűgözni. Amikor olvastam a lapodat, teljesen elragadtak a szavaid, az írásmódod, és ez az egész új stílus, hiszen én teljesen másként ismertem a te írásbeli stílusodat. Nyugodtan állíthatom, hogy különleges vagy, hiszen nehezen tudnak sokan úgy azonosulni a szerepes világban, hogy más-más stílusú szerepet tudjanak előadni. Nekem legalábbis sohasem ment, holott hányszor megpróbáltam... talán ezért is becsülöm benned ezt annyira, hogy neked sikerül több szerepben helyt állnod.
Harmadjára; Örülök, hogy a kedvemben jártál miszerint beleszőttél az előtörténetedbe. Úgy érzem, hogy mindkettőnk fontos szerepet fog betölteni a másik életében, főleg úgy, hogy te titkon mit is szövögetsz ellenem. De megállj csak! Nekem is vannak trükkjeim, amiért te is aztán mattot kapsz, nem csak én.
Nos, kedvesem, avagy életem? Remélem, hogy élvezni fogod ezt a karaktert, s hamarosan én is érkezem hozzád! olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» everyone's queen
» Sweet Attention ♥ Selene & the Queen