Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Anne Montgomery
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Anne Montgomery Empty


Anne Sheila Montgomery
"Tudod mi történik, mikor felégetsz egy hidat? Meg kell tanulnod úszni, vagy repülni."
Olivia Wilde warlocks116boszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
nem szoktak becézni
❖ Születési hely, idõ:
New York City, 1900. 10. 31.
❖ Családi állapot:
házas
❖ Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
orvos (sürgősségi osztály)
❖ Ismertetõ jel:
kék szemeim
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
boszorkánymester
❖ Család:
A férjem, Ryan számít nekem, ő az én másik felem. Nagyon régóta ismerjük egymást, egykoron mellészegődtem egy olaszországi utazás során, és azóta sem hagytuk el egymást... Magnus Bane pedig az egyik legjobb barátom volt, ő állt még hozzám közel, aggódott miattam, és próbált távol tartani Ryan-től, miszerint ő nem az, akinek vallja magát, titkot rejteget és álarcot visel...
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
intelligens, kedves, intuitív, erős, őszinte
5 negatív tulajdonság
makacs, könyörtelen, aggódó, pimasz, érzékeny
5 dolog, amit szeretsz
férjem, gyógyítás, mogyorós csokoládé, levendula, nyári zápor
5 dolog, amit nem szeretsz
hazugság, halál, magatehetetlenség, hízelgés, kábítószer
Legnagyobb félelmed
elveszítem a hitem a hivatásom során
Legnagyobb vágyad
senkinek se kelljen szenvednie
Legnagyobb gyengeséged
néha túl közel kerülök a betegeimhez
Legnagyobb titkod
megöltem olyan személyt, aki egy fiatal nőre támadt
Rejtett tehetséged
a legapróbb dolgokat is megjegyzem, pontosan és kiválóan lerajzolom őket
Fõ fegyvered
-
Hobbi
rajzolás, keresztrejtvényfejtés, önkénteskedés
Kedvenc étel
kakaós palacsinta
Kedvenc ital
édes vörösbor
Kutya vagy Macska
macska
Allergia
nincs
Bal vagy jobbkezes
jobbkezes
Fura/Idegesítõ szokás
mindig helyére teszem a dolgokat, szeretem a rendet
Szervezett vagy rumlis
szervezett  
Dohány, alkohol, drog
Néha egy üveg bor mellett töltöm a szabad estéimet, csak ennyi.
you can see the war inside

Sötétedik. Az utcai lámpafény, amely beszűrődik közvetlenül a nappaliba, az jelenleg a gyengeséget mutatja, alig látható már. Egy keresztrejtvényt fejtegetek, a lábaimmal támasztom meg, hogy írni tudjak bele. Felettébb furcsa érzésem támad, amikor a szélcsendes időből hirtelen viharos szél ökleli fel az asztalon lévő újságok mindegyikét.
Figyelmesen nézem a jelenetet, és ekkor körül pásztázom a hatalmas szobát a padlótól a mennyezetig. Nem vagyok félős, sosem féltem, az apámtól tanultam el, hogy nem szabad félni, annál rosszabb nincs, mikor valaki első pillanatban megtör a félelemmel.
Visszaállítom magam az előző pózba, és újra a rejtvényfejtésnek adom át magam. Végre eltölthetek egy pici időt ezzel is, szabad estéim száma nagyon kevés, talán már nem is tudom, mikor voltam egyedül itthon a férjem nélkül. Nem tudom hol van jelenleg, biztosan bent ragadt még elintézni valamit. A szél egyik percben már kezdett mérséklődni, de utána megint hatalmas erővel csapott be a lakásba.

Az ajtót kinyitotta a férjem, Ryan. Nincs egyedül, valakit cipel. Egy fiatal férfi az. Vérrel borított a teste, tán egy lövés okozta sérülése lehet, vagy fogalmam sincs első látásra, mi okozhatta ezt.
- Segítenünk kell rajta! - kiabálta, miközben átsasszézott a lakás előszobáján.
- Ryan? Ő kicsoda? Mi... mi történt vele? - tette le a nappali asztalára, félresöpörve az ott lévő dolgokat, de nem válaszolt egyelőre.
Automatikusan reagáltam, és azonnal vizsgálni kezdtem a férfi testét, de csak ömlött a vér belőle. A hasát érte a lövés, igen, a golyó bemeneti sebe egy nagyobb kaliberű fegyverre utal.
- Oké, Ryan... A kórházban a helye, egy műtőasztalon. Nem pedig itt a lakásunk kellős közepén - mondogattam neki, tudja jól, bármikor megtudnám gyógyítani akár, de ez így nincs jól.
Orvos és boszorkánymester vagyok, több alkalommal is használtam mindkét tudásomat egyszerre, ám most nem tudom. Igaz, hogy ennek szenteltem az életemet, megmenteni másokat a biztos haláltól, most ez hirtelen jött. A szüleim halálát követően én még inkább ezt akartam csinálni. Mindennél jobban.
- Tedd meg értem, értünk. Nem szabad meghalnia, ő a testvérem - nyögte ki végül, de nekem ez a sztori túl gyanús volt, úgy tudtam, ő egyke.
Az állapotromlást követően már én is segítőkészebben álltam hozzá, de még így sem tudtam lenyugodni teljesen. Nem beszéltünk egy szót se közben, én hiába akartam, mintha csak egy szellemmel társalogtam volna, inkább hagytam.

Egyre furcsább Ryan, értelmezhetetlenné válnak a cselekvései, pedig azt hittem, ő az én lelkem másik fele. Örök hűséget fogadtam neki, de kezdek meginogni ebben a hitben. Csak úgy felbukkan egy lőtt sérülttel, akiről azt mondja a testvére.
Huszonöt év. Ennyi idő telt el azóta, hogy a felesége lettem, és ugyanennyi év telt el azóta, hogy Magnus és az én barátságom véget ért pont emiatt a választásom miatt. Szerettem Ryan-t, de Magnus figyelmeztetése ellenére is hagytam, hogy az érzelmeimet kövessem. Kell valaki, akivel ezt megtudom beszélni... Talán ideje lenne felvennem a kapcsolatot vele, nem tudom, miképp reagálna erre, hiszen pont én tettem tönkre azt a barátságot.

dust and shadows


Clary Fairchild
Intézetvezetõ
ranggal rendelkezem
Clary Fairchild
all the stories are true


Anne Montgomery Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Anne Sheila Montgomery ❖

Kedves Anne! Anne Montgomery 362884228

Igazán érdekes történetet festettél fel nekünk, megannyi kérdés van benned, mint a történeted olvasójában. Tényleg a testvére lenne? Akkor hazudott volna arról, hogy egyke? Ha pedig hazudott arról, akkor mégis honnan tudod, hogy miről nem hazudott? Ahh, bonyolult dolog az élet, de talán ami a legfurcsább, hogy még huszonöt év alatt sem tudtad kiismerni a férjedet. Ez pedig elég sok fejfájást tud okozni valakinek az életében. Azért én remélem, hogy mihamarabb válaszokhoz jutsz, de ugyanakkor nem veszíted el ezzel együtt a férjedet, hiszen elég kellemetlen lenne. Ennyi idő után főleg.. Hogy már azt hitted megtaláltad a lelked másik felét.. Ez elég mély sebet tud ejteni. Na, de reméljük, hogy a sorsod jól fog alakulni és Magnus féltő gondolatai nem bizonyulnak igaznak. Anne Montgomery 362884228

Gyorsan foglalózz  egy kört, aztán vesd bele magad a játékok tengerébe!  :cute:

Jó szórakozást kívánok!  olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryan Montgomery
» Ryan Montgomery, my husband
» Alice Rose Montgomery