Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lilith
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lilith Empty


Lilith
“Demons are like obedient dogs; they come when they are called.”
Robbie Margot DemonsKortalanNagyobb démon
the devil is in the details

❖ Becenév:
Nem becézgetnek.
❖ Születési hely, idõ:
Úr gyúrt, Édenkert tér 2.
❖ Családi állapot:
Független
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero, de valaki biztos megcáfolja
❖ Foglalkozás:
Világforradalom, vagy az Lenin volt? Sokrétű tevékenységi köröm van.
❖ Ismertetõ jel:
Imádnivaló az..aurám.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Nagyobb Démon
❖ Család:
Teremtő atyámnak nem voltam elég engedelmes, a nekem szánt T mint töketlen tökélynek elég kezes, szóval első fészkem kicsiny hibáit inkább nem emlegetném. És elregélhetném ilyen-olyan kapcsolódási pontjaimat a boszorkánymesterekhez és egyéb teremtettekhez, mégis Sebastiannál állna meg a sor. Ki mondja, hogy nem vagyok anya?
Na hiszen!
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
Hű: manipulatív, lenyűgöző, lehengerlő, parancsolgató, önző
5 negatív tulajdonság
Már bemutatkoztam.
5 dolog, amit szeretsz
határok feszegetése, nemet mondani, megtörni másokat, manipulálni másokat,  
5 dolog, amit nem szeretsz
ha buknak a terveim, ha áthúzzák a számításaimat, ha lecserélnek (reszkess hűtlen!), a mélyen vallásosokat, a vegán kaját, az ostobaságot
Legnagyobb félelmed
a magány
Legnagyobb vágyad
A világ
Legnagyobb gyengeséged
Az a drága gyönyörű lény
Legnagyobb titkod
Maga vagyok a titok  
Rejtett tehetséged
Egyebek mellett, teremtőnek nem vagyok  utolsó
Fõ fegyvered
árnyvadászok töltsék csak ki
Hobbi
Makulátlan minőségben rombolom mások lelki bástyáit
Kedvenc étel
Bűnök
Kedvenc ital
essence of souls, flesh and blood…de a vodka-tonik is megteszi
Kutya vagy Macska
Macska – orosz kékszőrű
Allergia
álszentségre
Bal vagy jobbkezes
uni
Fura/Idegesítõ szokás
azt nem kötnék az orromra
Szervezett vagy rumlis
Átlátom a káoszt  
Dohány, alkohol, drog
Nem zárkózom, belehalni nem fogok
you can see the war inside

 A teremtett világ, a vallási árnyalatok, a hálók mind hajlamosak elfelejteni a létezésem. Isten a maga képére szánva tökéletesnek alkotott. Bár lényegi kérdésként tekinthetnénk, hogy ha nem létezett az eredendő rossz, csupán a kétkedő, a szavát felemelő (Szia Lucifer! *mosoly*), akkor hogyan lehettem pont én alkalmatlan az engedelmes kis kreatúra szerepére? Megbillent alkotóm keze amikor az adalékokat borogatta? Modern fogalommal élve, én vagyok A nő. Letolok minden szexizmust a tábláról, hódoljunk az emancipációnak. Nem oldalbordából lettem, hanem teremtettem. Társnak. Az emberi faj anyjának. Mint tudjuk, alkotóm nemes egyszerűségével eltüntetett, leradírozott a képből.  Szégyennek az alja, hogy szót sem emelnek rólam a szent könyvükben! Bah, pedig ha tudnák mennyivel több ésszel áldottak meg, mint azt az ostoba Évát. Mondhatunk sok mindennek, de nem verhető rám, hogy miattam szenved az emberiség, hogy én léptem a tiltás ellen. Csupán a szabályokat, az eldöntöttséget nem tudtam lenyelni. Ó, a gondolkodás, az egyéni gondolkodás csodája! Dönthetsz, hogy meghajolsz vagy sem. Birka leszel-e a nyájban elvesztve mindazt, ami vagy, ami lehetnél, vagy vállalod a kockázatot, hogy felszegett állal, királynői tartással arcukba vágd a nemet és viseld a büntetésed.
Viseltem, bár szenvedtem a kíntól. A nőiségnek van egy bizonyos komponense, melyet elvettek tőlem. A gyerekszülést. Az anyaságot mint olyat. Hogy vér legyen a véremből, hús a húsomból. Egy kis lény, aki minden szeretetével felém fordul, akinek szüksége van rám.  A világ, a teremtettek nem tudtak rólam. Ostoba legendák hallatszottak innen-onnan, hogy talán nem az álszent almaevő Éva taposta először a Kert földjét, hanem járt ott még valaki. Valaki, akit nyom nélkül igyekeztek eltüntetni.  És mellőzöttből lettem az, aki vagyok. Egy olyan közegben, ahol mindenhonnan az csöpögött, hogy alkalmatlan vagyok, szégyen vagyok, parancsmegtagadó, blaablabla. Hogy nő sem vagyok, úgy igazán nem. A segítő kéz váratlanul érkezett. És önmagam voltam, mégis más lettem. Hatása olyan volt rám, mint egy lavina egy szál virágra. Esélyem sem volt, de annyira gyönyörű volt, hogy nem is akartam, hogy legyen. Ellene nem lázadtam, nem éreztem azt, hogy gyökérből fakadóan mások lennénk. Hallgattam szavait, csodáltam, rajongtam. És alkottunk a Földön, mely annyira megváltozott. Szinte kiabált azért, hogy tegyünk valamit, változtassuk át olyanná, amilyenné akarjuk. Egy magára hagyott kékségként csillogott, csiszolatlan gyémántként, mely a megfelelő kezek között tökéletessé válhat.
- Csukd be. – sétálok be a szobámba, számban meggyújtatlan szál cigaretta, ami inkább tekinthető egyfajta cselekvéspótlásnak, vagy időtöltésnek, semmint akkora vágynak a nikotinnak nevezett anyag után.
Mellé lépdelek, tenyerem végigfuttatom a bőrgarnitúra szegélyén. Hol a fenében kukázta össze a lelkiválságokkal tűzdelt okkult szappanoperára hajazó naplómat? Azt hittem valamelyik korban elégették azok az idióták. A gyújtó hangja megtöri a csendet, kikapom a kezéből a könyvet. Briliáns mondhatom. Még csak az hiányzik, hogy a fél birodalom harsogjon attól, hogy miféle gondolatok terhelték az elmém századokkal, évezredekkel ezelőtt. A híresztelésekkel ellentétben a benső gondolataimat nem szeretem ha visszhangozzák. Más kérdés, hogy előszeretettel vájkálok bele mások életébe, de az enyém jobb lenne ha X-akta maradna. Bizonyos érzelmi részei mindenképpen.  Csalódottan lebiggyedő ajkaira nézek. Akár egy ártatlan kislány. Meg is győzhetne ezzel az arccal bárkit, bármiről és teszi is. Azonban a feddhetetlen, a makulátlan tökéletesség alatt a romlás rejtőzik. A lelke már a születésének pillanatában sem volt ártatlan. Már gyerekként kegyetlen volt, manipulatív. Nem véletlen hát, hogy miként folytatta tovább a létet. Az igazi tiszteletre azonban csak azután lett képes, hogy megtapasztalta milyen szenvedni. Igazán szenvedni. Könyörögni a végért, a feloldozó nihilért és sötétért. Személyesen csináltam végig. Nem élvezetről szólt a részemről, hanem az akaratom rákényszerítésének béklyójáról. Azóta tökéletes, végrehajt, megtesz mindent amit mondok, úgy ahogyan elvárok, mert már tudja mivel jár ha felém fordulása nem makulátlan. Ó, igen kegyetlenség, hát persze, szegény lány! A segítségemmel túlélt és megkapott bizonyos fokú szabadságot. Ez persze járt némi kényelemmel a részére és csak azért nem láncolom ki és büntetem meg, mert működésünk nem létező szabálykönyve nem tartalmazta azt a passzust, hogy nem olvashat bele a naplómba, amiről egyébként azt hittem, már réges-régen nem létezik. Végigpörgetem, játékosan mélázó tekintettel suhanok végig neveken, korokon, érzéseken. Szerelmen, vágyon és fájdalmon, szenvedésen és tervezésen, teremtésen és bezáráson. Paktumokon melyek köttettek és felbomlottak, ígéreteken melyek megszegésre kerültek, feledés homályába vesztek.
Elvesztettem. A magány rozsdás kardként metszi a szívem, világom megborult. Eképpeni létezésem eleje óta velem volt, erőt adott és teret, nagy dolgokat vittünk véghez. És most nincs. Képtelen vagyok elhinni, hogy soha nem fogom hallani többé, hogy nem fogom látni sem. Hogy így ment el.” – hallgatok megint egy idézetet, de ezt fejből mondja.
- Nem mondtam még, most igen. Fogd be a szádat, vagy nem lesz amivel hangokat képezz. – ülök le a fésülködő asztalom elé. Különös, ugyanaz a tükörkép, ugyanazok a vonások, mégis a tekintet, abban ment végbe a legtöbb változás.  – És most igyekezz, valaminél jelen kell lennem.
A parancsból ért, mert fél. Adok neki, mert szükséges, de soha nem szabad elfelejtenie, hogy megkülönböztetett pozíciója az én kedélyállapotomtól függ.  Ami most arany és kényelem, az át tud könnyedén transzformálódni vérré és fájdalommá. Sikolyai és könyörgése lehetnének az aláfestő zenéi az üresen kongó termeknek. És pontosan tudja, hogy senkit sem érdekelne. Itt nincsenek hős megmentők, ez nem egy mese. Ez a világunk. Valóságunk.
Egy ismeretség kulcs lehet, a fejlődés előrébb vihet mindent. Vérem adtam, hogy lüktessen egy apró lényben. Vegye el emberségét, tegye azzá, amivé más nem válhat. Itt az idő. És nekem látnom kell. Látnom kell a gyermek születését. Hallanom kell amint felsír, tudatlanok örömére, orvosok büszkeségére. Az enyémre. Nem én hozom a világra, de ott fogok lüktetni benne életének minden napján. Éjszakánként beszökhetek gondolatként ártatlan elméjébe, ami talán nem is annyira ártatlan ha magamat nézem.
Teste kicsiny, törékeny. Tüdeje, hangja erős. Üdvözöllek a teremtett világban kicsiny csoda. Az én csodám. Mindig vannak meglepetések, nemde?
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lilith Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Lilith ❖
Üdv, kedves Lilith! Őszintén megvallva, nagy figyelemmel követtem végig mindazt, hogy miként váltogattad és jojóztál arcok között, és mikor megláttam Margot arcát, végre megleltem a lelki békémet, hogy sikerült hál' istennek arcot választanod. Igazán örülök! Very Happy Ám azt hozzá tenném, hogy nagyon remek a választás, és annak meg csak külön örülök, hogy nem a Harley-féle Margot-ot öltötted ezen karakterre. Azt hiszem, hogy akkor egy kicsit feszültebb állapotba kerültem volna, de hidd el, hogy Margot valós arca egyszerűen megszámlálhatatlanszor káprázatosabb Very Happy
Ami pedig téged és Évát illeti aki  nem mellesleg egy bordadarabból alakult ki valahogy, nézd csak a jó oldalát; Évának mindössze egy átlagos emberöltői élet jutott, míg te magad még mindig itt vagy teljes pompádban, ráadásul démonként. Az, hogy az emberiség nem hallott túl sokat rólad, nos... elárulok neked valamit, mint a Sátán egyik remek tanácsa: Most tehetsz arról, hogy az egész világ megismerjen téged. S ha nem akarsz nekem csalódást okozni, akkor remélhetőleg az emberiség nem a tündéri oldaladat fogja megtapasztalni. Igazán elkeserítene a dolog.
Ami pedig az írásmódodat illeti, teljességgel meg vagyok veled elégedve, ugyanis pontosan ilyen lapot vártam volna el bárki mástól, aki Lilith mellett döntött volna. Úgyhogy tökéletesen levizsgáztál Wink
Kérlek, foglald le az arcod, és ideje teljesíteni az én remek kis tanácsomat. Jó szórakozást kívánok! Very Happy


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilith
» Lilith
» Lilith
» Lilith szobája
» Lilith;; mother of all demons