Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lilith
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lilith Empty

Lilith
Lilith
Always be Lilith, never Eve.
Olivia Dudley Démon1000+Hercegnő
the devil is in the details

❖ Becenév:
Sehogy!
❖ Születési hely, idõ:
A Teremtés idején, az Édenkertben.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Még kérded?
❖ Ismertetõ jel:
Szőke haj, aranyló szemek és a letépett fejed a földön heverve.
❖ Átváltozás:
Sammael segítségével váltam démonná
❖ Rang:
A Pokol hercegnője
❖ Család:
Mindössze a gyermekem az egyetlen, akivel vér köt össze. Az olyanok, mint a férfiak, lásd Sammaelt, elhagynak, akárhány évezredet is töltesz mellettük.
❖ pozitív tulajdonságok
Kitartó, határozott, türelmes, bizakodó, elemző, gondoskodó, családcentrikus.
❖ negatív tulajdonságok
Kíméletlen, szadista, akaratos, ingerlékeny, cselszövő, gőgös, engesztelhetetlen.
❖ legnagyobb félelmed
A gyermekem elvesztése.
❖ legnagyobb vágyad
Megtörni a átkot.
❖ legnagyobb titkod
Legyengültem és most egy boszorkánymesterre támaszkodom.
❖ legnagyobb gyengeséged
A gyermekem.
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

A véremet adtam, s a véremmé vált. A tökéletes gyermek, az ÉN gyermekem. Ezzel pedig megtörtem az átkot! Remélem látta, felfogta, a hatalma mindössze ennyit ért, eddig ért. Senki ő, és senkik Ádám és Éva gyermekei! Ezerszer jobbat alkottam, mint ő, az ÉN gyermekem mindennél erősebb. S sokasodnak majd. Lehet, hogy maholnap még küzdök, hogy visszanyerjem az erőmet, de ha ismét régi fényemben tündökölök, visszatérek Edomból és folytatom, amit elkezdtem. Mert mindig lesz egy Valentine Morgenstern. A nephilimek ugyanolyan egyszerű lények, mint a mondének. Egy kaptafára teremtették őket, Raziel sem volt okosabb, mint a teremtője. Vagy mindössze a vére volt az, ami oly' gyenge volt, hogy ne tudja megtörni azt a gyengeséget, ami a szívükben lakozik. Mert mindük gyenge, egy démon számára könnyű játszma megtörni apró, halandó lelküket a dicsőség és hatalom ígéretével. Talán kétszer kell suttogni, talán messzebbről kell kémlelni, hisz' az angyali mocsok ott kering ereikben, de nem különbek. Az én gyermekem viszont erős. Erősebb, mint bármelyikük is. Ereiben tombol a vérem, és elmossa minden halandó gyengeségét, amivel eddig küzdött. Nem fogja meghatni holmi bűntudat, nem mozgatja szerelem, nincs szüksége semmi nemes érzésre, helyette ott lesz neki a vágy, a hatalom érzete. Ezzel pedig uralkodhat. Akár örökkön örökké is. Mindössze egy lélek kell, akit feláldozhatunk és a vérem áthelyezhető! Bár még nem tiszta számomra, Asmodeus mit is tett pontosan a gyermekemmel, de amikor a legnagyobb volt a vész, áthelyezte a lányba. A fiú sem volt rossz, igazán szerettem a vad, zabolázatlan pusztítási vágyát, ámbár a lány tervez. Jellemzi a nők ravaszsága és taktikussága. Ezekkel pedig birodalmakat döntöttek anno porba! A végítélet a nephilimek számára közeleg. Én pedig mellette fogok állni, hogy a küldetésében segítsem. Mert nem kell neki más, mindössze egy kis motiváció, egy lökés, hogy a régi énjét felemésszék a lángok, amik ezentúl az egész testében lobognak. Azután pedig semmi és senki nem fogja megállítani. A seregét úgy vezeti majd, hogy Alicante utódját is rombadöntheti. Léptei nyomán árnyvadászok pusztulnak majd, és akkor már nem lesz más számukra, mint könny és sikoly. Mert nem érdemelnek mást. Ádám és Éva gyermekeinek pusztulniuk kell. Elveszítették az Édent, hát most majd a Földet is!
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Lilith Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ princess of hell ❖

Drága Lilith! Lilith 1842766431

Először is ne haraugdj rám, amiért ennyi ideig tartott idejutnom hozzád, de sajnos a betegség nem úgy alakította a dolgaimat, ahogyan azt szerettem volna. Sad De most már kezd egy kis élet visszatérni belém, szóval itt vagyok és készen állok arra, hogy utadra engedjelek. Lilith 1842766431

Iszonyatosan vártam már az érkezésedet, hiszen az oldal életében is nagy szereped lehet, illetve a karakterem életében is nagy szerepet töltesz be, hiszen most már Elowen mamija vagy úgymond.. Szóval kíváncsian várom, hogy mégis mit fogsz kihozni a karakterből, hiszen az alapjait már megírtad, hogy hol is gyökerezik. Szóval a lényeg tömören megvan.  Lilith 67686965

Na, de nem akarlak már sokkal tovább feltartani, mert így is visszafogtalak a kelleténél.. Úgyhogy gyorsan foglald le a különlegesen szép pofidat utána pedig már nincs hátra más, mint előre drágaságom!  Lilith 3895934450

Jó szórakozást kívánok neked!  olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilith
» Lilith
» Lilith
» Lilith szobája
» Lilith;; mother of all demons