Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Babyleth Nazerah
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Babyleth Nazerah Empty

Babyleth Nazerah
Caity Lotz ❖ Warlock

Mielőtt bármiféle információ olvasásának nekikezdenél vele kapcsán, szeretném  hogy mindenképp olyan vállalja Babylethet, aki tud alkalmazkodni, színes ötletei vannak, nem tér el a leírt jellemétől és nem utolsó sorban az,  aki nem fog eltűnni egy hónap elteltével. De leginkább az utóbbi az, amit szigorúan kiemelek!
Nem is kell bizonyítanom, hogy a lányom vagy, méghozzá az egyetlen. Épp olyan mocskos a lelked, akárcsak az enyém.
Nemrég ünnepelted a százegyedik évedet, mely annyit takar, hogy pontosan annyi éve fogantál meg egy halandó nőben, akit szándékosan ejtettem teherbe azzal a céllal, hogy te leszel az, aki megszerzed nekem azt amire már bukásom óta vágyom. Amikor anyád kihordott, hagytam, hogy öt éves korodig ő neveljen téged. Addig is rendszeres látogató voltam a házban, ahol addig éltél, ugyanis tudni akartam, hogy anyád valóban megóv téged-e.  Aztán, amint beöltötted az ötödik életévedet, gondoltam egyet és megöltem az anyádat. Az, hogy hogyan viselted, látszólag egész jól. Meg lett magyarázva, hogy a mama kis ideig távol lesz, s szép lassan el is felejtetted őt.
Ettől eltekintve nem panaszkodhatsz rám, ugyanis nálam jobb apát nem kaphattál volna. Mindent megadtam neked; hagytam, hogy mondének között nevelkedj és a neked megjáró oktatásban részesülj, ám ezt olyan sokáig nem hagytam. Amikor nagykorú lettél, rá kis időre elvittelek magammal a Pokolba. És ott taníttattalak különféle varázslatokra, sőt, mi több megtanítottalak mindenre. Ezért is a kedvenc helyed végül a Pokolban az a könyvtár lett. Látod, én még ezt is tudom rólad! Alig lehetett téged onnét évtizedekig kirángatni.  Büszke voltam rád. Ám amint több ízben ismerkedtél meg a világommal, annál inkább kezdtél húzni a démonok felé, mintsem az emberi élet után. Tetszett, de egyre kegyetlenebb lettél.
Most pedig arra készülsz, hogy a Tündérkirálynővel együtt letaszíts engem. Hogy ennek mind mi az előzménye? Egyszerűen a véremet hordozod, a véremmel együtt pedig a hatalomvágyat, azt, hogy mindenkit lesöpörj arról a trónról, amiről úgy hiszed, hogy téged illet. Kincsem... mikor fogsz felébredni? És ez persze még nem minden. Hiába vagy a lányom, hiába szerettelek meg, de nem azt a célt szolgálod amire én szántalak téged. Ne akard megvárni, hogy elfogyjon az irántad való türelmem.  
Ez még nem a vége a történetnek. Jobb szeretem, ha az e féle dolgokat személyesen osztom meg, ezáltal is véleményt engedve a megalkotónak az ötletekkel szemben. Kérlek, siess hamar, ugyanis nagy port kavarnál te egymagad a Pokolban! Wink
101 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Babyleth Nazerah