Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Babyleth Nazerah
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Babyleth Nazerah Empty


Babyleth Nazerah
It is hard to believe that a man is telling the truth when you know that you would lie if you were in his place.
Adelaide Kane Warlock101Warlock
the devil is in the details

❖ Becenév:
Baby
❖ Születési hely, idõ:
New York, 1916 február 15
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Minden időmet leköti a cselszövés.
❖ Ismertetõ jel:
Fekete, démoni szemek
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Boszorkánymester
❖ Család:
Milyen család az olyan ahol az apád maga az ördög? És most ez nem valami beteges hasonlat, hanem ő tényleg a pokol ura. Gondolhatná az ember, hogy ez milyen jó dolog, micsoda kiváltságokkal járhat egy ilyen apuka. Na, akkor most kiábrándítok mindenkit: ez maga a pokol. Biztos minden kisgyerek vágyálma az, hogy végignézze 5 évesen az anyja halálát, és noss édesapám, ha azt gondolod, hogy elfelejtettem anyám sikolyát akkor nagyon rosszul gondolod. Lehet, hogy akkor még az titok volt számomra, hogy az apám vagy, de a gyilkolásod miatt sosem tudnék megbocsájtani. S te azt hiszed, el van minden felejtve, hogy hálás vagyok azért, hogy apró gyerekként levittél a pokolba a démoni ivadékaid közé. Büszke voltál magadra, hogy megtaláltam a helyemet… noss a könyvtárban.  Persze, hisz az álmok szebbek volta, mint a valóság. Volt, hogy jó apám voltál, de őszintén megvallva, több rosszat kaptam tőled, mint jót. Óh és az már csak hab a tortán, hogy sajnos ugyanolyan lettem, mint te.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság

- magabiztosság
- elhatározottság
- kitartás
- érdeklődés
- tanulékonyság
5 negatív tulajdonság

- érzéketlenség
- bunkóság
- makacsság
- agresszivitás
- önfejűség
5 dolog, amit szeretsz

- könyvek
- fegyverek
- cigaretta
- halál
- divat
5 dolog, amit nem szeretsz

- macskák
- apám
- romantika
- kosz
- szánalom
Legnagyobb félelmed
Nem érem el a céljaimat.
Legnagyobb vágyad
Apámat letaszítani a trónról.
Legnagyobb gyengeséged
A családom.
Legnagyobb titkod
Voltam már szerelmes.
Rejtett tehetséged
Remekül bánok a fegyverekkel.
Fõ fegyvered
-
Hobbi

- olvasás
- harcművészet
Kedvenc étel
Minden ami édes.
Kedvenc ital
Bor.
Kutya vagy Macska
Kutya
Allergia
-
Bal vagy jobbkezes
Jobb
Fura/Idegesítõ szokás
Dohányzom… rengeteget.
Szervezett vagy rumlis
Szervezett  
Dohány, alkohol, drog
Dohányzom, néha napján iszom is.
you can see the war inside


Van egy elméletem. Az elméletem lényege az, hogy minél többet vagy valakivel annál kevésbé ismered. Nézd csak meg egy ember arcát, akit már régóta ismersz. Úgy gondolod, tudod minden egyes rezdülését, ismersz minden apró ráncot az arcán. Aztán amikor hosszú percekig tanulmányozod, rájössz, hogy olyan mintha egy idegent néznél. Észreveszel egy addig titkosnak vélt sebhelye, egy kósza tincset, egy furcsa szemöldökformát. Másnak kezded látni a szeme formáját, az ajkai is rideggé válnak. Abban a pillanatban mikor mélyebben belelátsz más mimikájába, már nem is vágysz rá annyira.
Ezt teszem most veled, nézlek, meredek rád, próbálom agyamba égetni az eddig nem ismert vonásokat is. Tudom, hogy el kell engedjelek, és rengeteg időbe telt még rájöttem, hogy ez az egyetlen járható út, de mos sikerült letisztáznom magamban a vágyaimat, és egyszer az életben jót akarok cselekedni. Nem magam miatt, hanem miattad. Meglepő ez a felismerés, mert sosem tettem másért dolgokat. Önös érdekeim mindig előreválóbbak voltak és most mégis azt nézem, hogy neked mi a jó. Számomra is új ez a felállás, én is hasonlóképp le vagyok döbbenve saját gondolataimon, mint ahogy valószínűleg te is le lennél, ha ismernél. De nem ismersz. És ez az egyetlen ok, ami miatt még életben vagy.
Kinyílnak szemeid és álmos tekinteted rögtön összetalálkozik az enyémmel. Meg sem lepődsz. Csak nézel, még végül egy apró mosoly kúszik a szádra.
- Kezdődhetne mindig így a nap. – nyúlsz a kezem után, és férfias ujjaid az én csontos ujjaimba fonod. Meredek összenőtt végtagjainkra és meginogni látszik elhatározásom, de mikor rád nézek tudom, hogy ez a helyes. Látod rajtam, hogy valami baj van, így feltámaszkodsz, hogy arcunk egy vonalba kerüljön, és átható ég kék íriszedet úgy mélyeszted belém, hogy jobban fáj, mintha kést forgatnál bennem.
- Mi a baj? – emeled meg kezed, hogy végigsimítsd arcomat, de én rögtön oldalra rántom fejemet, nincs szükségem arra, hogy még jobban elérzékenyüljek. Ezt is csak te tudod kihozni belőlem, sosem voltam ilyen, és a mai nap után már nem is leszek. Meg sem szólalok, csak nézek magam elé, s mikor hallom levegővételeden, hogy egyre türelmetlenebb vagy csak akkor nyitom szóra számat. Úgy érzem, valami magyarázattal szolgálnom kell még akkor is ha ez már lényegtelen.
- Muszáj megtennem. Túl sokat tudsz. – suttogom, de tudom, hogy úgy is érted, amit mondok. Elengedsz, hátrább húzódsz, és ahogy rád nézek, látom a félelmet a szemedben. Ez volt a legutolsó dolog, amit szerettem volna. Ahogy te menekülsz, előlem én utánad nyúlok, és fejedet magaméhoz rántom, hogy megcsókolhassalak. A csók által apró varázslatot hajtok végre rajtad, hogy ne tudj megszólalni. Kezem közben mellkasodra vándorol, a szíved dübörgését figyelem, ami egyre jobban halkul. Kicsordul a szememből egy könnycsepp s miközben szánk eggyé olvad, a lelkünk szépen lassan külön válik. Eltávolodom tőled, de kezem szíveden marad addig, amíg csöndben ki nem leheled utolsó életerődet is.
- Sajnálom. – rebegem, és csak élettelen üveges szemeidet tudom nézni amiben még mindig ott csillog az értetlenség és a fájdalom. Ordítani lenne kedvem, sikítani, bömbölni, de nem tehetem. A szerelemem voltál, az egyetlen a 101 évem alatt. És valószínűleg így is marad. És most az én kezem által haltál meg, csak mert túl sokat tudtál rólam, az életemről, és mert ugyanolyan halandó voltál, mint az összes többi ember.
dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Babyleth Nazerah Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Baby ❖
Szervusz, apuci szeme fénye Cool Nos, először is mélységesen elnézést kérek, miszerint ennyire elkéstem az elfogadóddal, de... sajnos így dobta a gép a dolgokat, viszont már itt is vagyok  Twisted Evil
Először is hadd jegyezzem meg, hogy az általad választott arc meg sem fordult a fejemben, viszont így is el lehet képzelni a dolgokat. Jó választás Razz Viszont a lapodra rátérve, kimondottan tetszett, hogy az érzelmeiddel nem foglalkozva oltottad ki szerencsétlen életét, ám Lucifer énem nem lenne elragadtatva attól, hogy ily fájdalommentesen végeztél vele. Ejj... van mit csiszolni rajtad - mondaná ezt ő. Ettől eltekintve az én személyemnek nagyon tetszett ez a romantikus végetvetés, viszont mi van akkor, ha valamilyen formában még is fogsz vele még találkozni? Nem tudhatod, hogy épp a lelke merre keveredett Wink
Ami pedig az én személyemet illeti, biztos vagyok benne, hogy nem én nyerném az évszázad apukája díját azzal kezdődően már, hogy megöltem az anyukád. De ha belegondolunk, amíg ő élt volna, nos, a világért sem adott volna nekem oda téged. Na vajon miért? Razz Gyereket vállalni pedig eléggé terhelő, és azért tettem mindezt, mert szükségem van rád. Az már sajnos az én balszerencsém, hogy konkrétan ellenséget nemzettem magamnak, de az e fajta problémát majd hamarosan orvosolni fogjuk Very Happy Bár tény, nem repdesek az örömtől, hogy a mi viszonyunk rettentően el fog torzulni, de mi van akkor, ha ez később változni fog? Hisz bárhogy is nézzük, az én egyetlen kislányom vagy. A vérem vagy. Talán úgy tűnik, hogy korántsem ragad meg ez engem, de valójában az égvilágon mindent megtennék érted. Babyleth Nazerah 67686965 Viszont, az izgalmakra mindig szükség van, nem igaz? Razz Szóval, foglald le ezt a gyönyörűséges arcod, és ha már jól tudom, talán kapásból két játékod is le van fixálva már Very Happy Rossz Jó légy! Babyleth Nazerah 67686965


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Babyleth Nazerah