Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Nappali
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Nappali Empty
~~ szabad játéktér ~~

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Nappali Empty
luna & sanguine
❀ relax darling, i don't bite only if you want me to
Őszintén nem tudom, hogy mire számítottam. Pár nap alatt még nem fog a feje tetejére fordulni a föld, nem következik be olyan változás, amely ezt az egészet megfordíthatná. Pedig mennyire szerettem volna, ha így lesz. Ha minden a maga tökéletes medrében folyik tovább, ha a múltkori mizéria nem lett volna több csak egy rossz álom, ami után az ember felébred és megkönnyebbül, hogy ez koránt sem a valóság. De nem így történt.
Lelkem határozottan lelombozódott a következmények hatására, de mégsem éreztem azt, hogy helyes lenne tovább próbálkoznom és erőltetnem kettőnk helyzetét, tekintettel arra, hogy pontosan látom mennyire nem kívánatos számára az egész szituáció. Megpróbálhatnám bebeszélni magamnak, hogy csak egy kis italra van szüksége, hogy elfelejtse a gátlásait, de azzal csak olyan lennék, mint a tömérdek férfi, aki azzal magyarázza az erőszakot, hogy de hát ő akarta.. A szája mást mondott, de a testén láttam, hogy akar engem. Na, hát itt mindkettő eléggé távolságot követelő. Az esetek többségében türelmes tudok lenni, de azért bőven akad alkalom, amikor már egyszerűen képtelen vagyok tovább várakozni időt és teret adni valakinek. Szinte megfojtom a közelségemmel, s ezt tisztán érzem is. Minden egyes aprócska jel egy újabb pofon.
Nem tudom ezt csinálni, egyszerűen nem megy.
- Sajnálom drága, de talán az lesz a legjobb, ha most elmész. Ez nem fog működni.. Bármennyire is szeretném, nem megy. - Azzal sóhajtok egyet, majd egy portált nyitok a nappalim kellős közepén, egy csettintéssel a vállára kerül egy tasak benne a saját borával, mellette egy pezsgővel meg néhány doboz bonbonnal, majd kezeimet a vállára helyezem, most először igazán megérintve őt s megfordítom, hogy a portál irányába nézzen. - Légy jó és vigyázz magadra. - S azzal a lendülettel óvatosan áttuszkolom őt a portálon, amely egyenest a bejárat melletti sikátorba viszi távol a kíváncsi tekintetektől, majd pedig bezárul mögötte én pedig a szobámba kajtatok és ledőlök az ágyra, majd előhalászom a telefonomat és vele együtt a b tervemet a napra.

 
köszöntem a játékot! Nappali 124822942  ❀

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nappali Empty
- Nem, egyáltalán nem félek. - próbálok határozottságot pumpálni a hangomba, s egyáltalán nem tudom, hogy mennyire voltam sikeres. Nem, azt végképp nem mondanám, hogy félek tőle, hiszen miért is kellene, inkább így nevezném, hogy egy jól eső távolságtartás van bennem, megtartani azt a bizonyos két métert kettőnk között, ami nem túl távoli, hogy úgy érezze el akarok szaladni előle és nem is túl közeli, hogy egy adott pillanatban akár megcsókoljon. Na, de miért akarna ilyet, igaz?
És bármennyiszer láttam már a warlockok erejét, akárhányszor tapasztaltam meg a varázsképességüket, mindig meglep, hogy a gondolat erejével tárgyakat tudnak mozgatni, s ahogyan a bor eltűnik a kezemből, úgy a kabát is lekerül rólam. Hirtelen, valahonnan távolról egy hűvös légáramot érzek, amitől a hideg kezd futkosni a hátamon, és azonnal úgy érzem magam, mintha meztelen lennék. A bor eltűntetésével nincs gond, olyan volt az, mint nyulat elővarázsolni egy cilinderből, de a kabátom... Az egyetlen védőfalam az ő éhes tekintete elől? Teljességgel kibaszásnak gondolom!
Mert igen, látom a szemeit, látom, ahogyan próbál felfalni velük, ahogy még jobban levetkőztet, ahogyan... Hatalmasat nyelek, mert nem szokásom ilyen hatás kelteni másokban. Sem férfiakban, pláne nem nőkben, s most hogy itt állok előtte, valahogyan rosszul érzem magam. Nem a gyomrom háborog, nem elájulni akarok, hanem úgy érzem magam, mint egy darab hús, egy árucikk, amit megkívánt, amiről azt hiszi, hogy meg is szerezhet, amiről azt gondolja, hogy nem lesz kihívás. - Talán majd később.
Szólok ismét szendén, mert még mindig bennem van az, ahogyan az imént fostam a szót, még mindig érzem a szemeit végigpásztázni rajtam, s immáron érzem, ahogyan ujjai karom bőrét érintik, ahogyan egyre lejjebb haladnak, ahogyan belemarkol a tenyerembe, erőszakkal követelve ki kézfogónkat. Bántam? Talán, nem tudnám most hirtelen leírni az érzéseket, amik a szívemben pislákolnak fel, hiszen olyan régen éreztem azokat, hogy szinte már a létezésükről is megfeledkeztem. Hiszen a démon vére mindent felülír, a démon vére mindent uralni akar, elvesz és még többet követel, s csak ezek az apró pillanatok, ezek az aprócska kis érintések, egy leheletnyi mosoly képes ellenállni nekik. Szaporábban vettem a levegőt, még mindig meztelennek érzem magam, szinte érzem, ahogyan jégkockák fagyasztják meg fasfalam bőrét és húzzák görcsbe annak izmait. Érzések, amik próbálnak eluralkodni, próbálnak ellenállni a fekete mételynek, az ajándéknak, amit a Kehely adott, s amikor elindul, hátrálni kezd, akkor követem, mert akarok még, a melegséget, amit közelsége nyújt, amit egy másik lény törődése és érdeklődése jelent.
- Eljöttem, mert hívtál. - válaszolom neki, s amikor elcsípem a pillantását, ami a hálószoba felé fordult, megállok egy pillanatra és ha engedi, kifejtem ujjaimat az övéinek szorításából. Sóhajtok egy nagyot, megtörlöm a homlokomat, mintha tényleg lennének rajta izzadtságcseppek, majd a kabátomra nézek, mely még mindig annak a széknek a támláján pihen. - Nem maradhatnánk idekint? Talán egy pohár bor? Vagy egy kávé? Szívesen meginnék veled egy kávét. Mit gondolsz?
Mosolyogni próbálok, s ha elengedte a kezemet, akkor mellkasom előtt kulcsolom össze a végtagjaimat. A magam adta ölelés megnyugtat, csillapítja a bennem élő apátiát, valahogyan olyan hatással van rám, mint amikor ujjai a felkaromat csiklandozták. Ismét csak sóhajtok, hosszan fújom ki a levegőt, majd a szemeibe pillantok.
- Merre van a konyha?

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Nappali Empty
luna & sanguine
❀ relax darling, i don't bite only if you want me to
Mondhatni büszkeséggel töltött el, hogy képes volt kitenni magáért. Persze biztos vagyok benne, hogy volt egy kis segítsége, de ez engem különösebben nem érdekel, hiszen végső soron csak a végeredmény számít. Az pedig határozottan tetszik nekem.
- Inkább felejtsük is el, hogy azaz egész megtörtént. Indítsunk teljesen tiszta lappal. - Nem hiszem, hogy ő nagyon szívesen emlékezne vissza a pillanatra, amikor kidobta a napi betevőjét és mellé még kapott egy hatalmas pofont is attól, akire a gyomrának a tartalmát ürítette, de remélem semmi ilyen húzás nem lesz ma a terítéken, hiszen akkor megismerhetné egy nagyon, de nagyon rossz oldalamat. De nem sokáig, mert aztán megtanítanám repülni.
Rögtön felkuncogok, ahogy tesz egy lépést hátrafelé. - Tán félsz tőlem, kedvesem? - Ha így lenne, akkor nem lenne most itt. Talán mégis mi az, amit gondolt, mi fog itt történni? Együtt festjük ki egymás körmeit? Aztán befonjuk egymás haját, miközben a mindennapok unalmas hülyeségeiről társalgunk. Nem. Ő is pontosan tudja, hogy miért van itt csak szegény olyan félénk, hogy mindezt még felvállalni sem meri.
Egy apró csettintés és a bor, ami a kezében volt már a hálószobám éjjeliszekrényén pihen, a dzsekije, ami felesleges felületeket takart el a kíváncsi szemem elől immáron az egyik szék háttámláján pihen.
- Igazán megmutathatnád nekem, hogy mit is jelent ez pontosan.. - Óvatosan végigcirógatok a karján, majd megfogom a kézfejét amennyiben nem rántja el tőlem ujjainkat összekulcsolva figyelem a tekintetét. - Szóval.. Nekem is megvan a magam ötlete a mai szórakozásunkról és biztos vagyok benne, hogy neked is.. Hiszen valamiért mégis csak idejöttél.. Mondd csak elárulod, vagy inkább mutassam meg én, hogy mire gondoltam? - Egy aprócska lépést teszek hátrafelé, hogy a karom még kinyújtva az övével összekulcsolva legyen és úgy pillanatok egy másodperc erejéig a hálószobám ajtaja felé. Csak adja az ég, hogy ne most rohanjon el fejvesztve megint. Már tényleg beleéltem magam abba, hogy az enyém lehet.

 
remélem tetszik Nappali 2148618046

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nappali Empty
Jól állt neki a vörös. És ezt nem csak azért mondom, mert majdnem megőrültem attól, hogy milyen vonzó és a fél karomat odaadtam volna azért, ha közelebbről is megismerhettem volna, hanem azért, mert tényleg jól állt neki ez a szín. Persze ezek egyikét sem vallottam volna be neki, legalábbis még nem, és valahol megnyugtat a tudat, hogy úgy gondolok rá, hogy egyszer majd talán mégis színt vallok neki. Most azonban még biztosan a nyelvemet is elharapnám, ha ilyen szavakat mondanék neki, szóval ahogyan közelebb lép hozzám, inkább csak kussolok és valamiért hirtelen nagyon érdekesnek találom a szoba egyik sarkát, mert szemeim oda fel kúsznak, ott kutatnak valami menekülőút iránt.
Halkan megköszörülöm a torkomat, ahogyan mögém kerül és már majdnem előhívom a vadászoknál tanult összes fogást, mellyel le lehet teríteni egy mögém került támadót. Hiszen ahogyan halványan érint, az nem lehet más, mint támadás, nem lehet egyéb, mint csalfa mozdulat az érzékeim csillapítására, hogy később, pár pillanat múlva leterítsen és elvágja a torkom. Azonban visszafogom magam, mint a fogorvosnál, aki a számban turkált pár évvel ezelőtt, s amikor a kaparó szerszáma ideget ért, majdnem lekevertem neki egy maflázst. Akkor is nyugton kellett maradnom és a szék karfájába kellett kapaszkodnom, s pedig jobb híján ökölbe szorítom a tenyereimet, s úgy állok ellen az érintés okozta adrenalinfröccsnek.
- Nem terveztem semmi hasonlót... - engedem szabadjára szeliden a hangom, s valami félmosoly is kiült az arcomra, ahogyan a szavakat mondom. - Sokkal jobbat? Én úgy vagyok vele, hogy a róka reptetésnél csak jobb dolgok létezhetnek.
Hatalmasat nyelek, ahogyan kissé hátrább lépek, valahogyan kényelmetlenül érzem magam attól, hogy ennyire belemászik a képembe. Persze, nem volt kellemetlen, és még szájszaga sem volt, de azért nekem több kell ahhoz, hogy ilyen viszonyt építsek ki bárkivel is. Minimum három év plátói szerelem, nyolc nem randinak nevezett randi, majd egy véletlenül elkotyogott "szeretlek" és akkor már sínen vagyok. Mint vele... Annak idején...
- Az attól függ, hogy mire gondolsz? - újra megcsillogtatom azt a félmosolyt, most valahogyan még kellemetlenebbül érzem magam, mint az előbb, és már éppen letörölnék egy izzadtságcseppet a homlokomról, amikor újra megérzem az üveget az ujjaim között. - Hoztam bort, bár nem tudom, hogy mennyire illik bele a terveidbe, igazából nem is tudom, hogy miért hoztam, de nem akartam üres kézzel jönni...
Sóhajtok.
- Bocs, néha sok tudok lenni!

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Nappali Empty
luna & sanguine
❀ relax darling, i don't bite only if you want me to
Előfordulhat, hogy túlságosan sok bizalmat szavaztam a lánynak. De őszintén reménykedtem abban, hogy képes összeszedni magát és egy kis magabiztossággal felruházva talán még szórakoztató is lehet a társasága. Hiszen nem igazán tudok bármit is kezdeni valakivel, akinek még az árnyéka is remeg, akár a kocsonya. Na, jó azért szeretem a kicsit félénk természetű lányokat, de vannak nálam is határok. Nem tudom, hogy mi lehetne a másik opció, amit megtehetne.. Talán bepisil, ha meglát meztelenül. Ahh, egek inkább akkor fel se bukkanjon. Bár talán egy kis alkohollal képes leszek oldani majd a gyengeségeit.
Első nap. Könnyedén telik, hiszen próbálom kiverni a fejemből az emlékét a legutóbbi találkozásunknak. Mondhatni lélekben felkészítem magam arra, hogy képes legyek tiszta lappal indítani. Azért mégsem olyan egyszerű megfeledkezni arról, hogy valaki kidobta előtted a taccsot. Pedig tényleg vonzó csajszi. De valahol nagyon máshol lehetett, amikor a magabiztosságot osztogatták.
Második nap. Persze azért minimálisan előkészültem arra az esetre, ha esetleg tényleg felbukkanna, de közben egy tartaléktervet is bevezettem arra az esetre, ha esetleg nem bukkanna fel. Emellett persze arra is felkészültem, ha felbukkan, de mégis csalódást okoz a számomra. Mondjuk azt elfelejtettem megemlíteni, ha bármi rosszul sül el nem az ajtón fogom kidobni, hanem egyenest az ablakon, ahol pár emeletnyi zuhanás után vagy szörnyethal, vagy szörnyű kínok közepette fog meghalni, hacsak meg nem találja valaki. Azért van második, meg harmadik esély, de negyediket már ne kelljen terítékre vetnem.
Harmadik nap. Kényelmesen felöltöztem a csipkés, vörös fehérneműmben, amelyhez egy vékony átlátszó köntöst párosítottam, miközben a párnáim között vesztem el és a tévémet bámulva kíváncsian vártam, hogy vajon mikor jelenik meg végre a leányzó. Lehet, hogy van egy rakás mondén csatornám, de hamar végigpörgettem őket és egyik unalmasabb volt, mint a másik. Mondjuk a legtöbbjén ezerrel nyomatták a reklámokat, amelyek koránt sem érintettek engem. Így a végére már csak a plafont bámultam a kezeim a hasamon pihentek és azon doboltam az ujjaimmal.
Természetesen már igazán kezdtem unni magam, amikor végre meghallottam a hangját a lakásból. Egy percig azt hittem, hogy nem is fog eljönni. Már éppen hívtam volna az utánpótlást, de úgy tűnik az időzítésben legalább nagyon sikeres. Óvatosan kilibbenve az ágyamból indultam meg a nappali irányába, ahol a tekintetem szinte rögtön rátapadt az alakjára. Besétált kopogtatás nélkül és még ki is öltözött nekem. Aranyos, hogy mennyire szabálykövető.
- Nocsak, nocsak.. - Alsó ajkamba harapva mérem végig alakját, miközben egyre közelebb lépek hozzá, körbejárva őt, hogy minden egyes porcikáját magamba szippanthassam. Ahogy a háta mögött sétálok el a mutatóujjamat finoman végighúzom, szinte észlelhetetlenül a vállain, majd újra szembe kerülök vele és a személyes teret meghazudtolva lépek hozzá olyan közel, hogy szinte az arcunk is összeér. - Remélem, hogy most nem akarsz semmit sem kidobni magadból, mert sokkal jobb szórakozást képzeltem el kettőnknek.. Készen állsz rá, vagy talán félsz? - Eszem ágában nincs semmi olyat tenni, ami számára kellemetlen lenne, bár talán már így is átléptem egy határt azzal, hogy szinte belemásztam az arcába.

 
remélem tetszik Nappali 2148618046

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nappali Empty
Éhes voltam és úgy néztem ki, mint egy bazári majom. Persze, hogy elfogadtam tőle azt a bizonyos szalvétát, és persze, hogy azóta úgy bevésődött a címe az agyamba, hogy már nem kellene mankót használnom és minden negyedik percben ellenőriznem, hogy jó utcában, házszámnál és ajtó előtt állok. Mert bizony itt vagyok a megadott címen és annyira szarul érzem magam, hogy arra nincs szó vagy több szóból álló kifejezés. Naná, hogy használhatnám a szokásos, semmit mondó lózungokat, mint például fosnak érzem magam, egy utolsó szánalmas kis szerencsecsomagnak, egy ganajtúró bogár legutolsó szargörgetegének, és még sorolhatnám, de nem teszem, mert ezek egyike sem jellemzi tökéletesen, hogy mi jár most a fejemben. Mert ó Istenem, mennyi hülyeség van benne!
Egyrész második napja nem ettem semmit, csak vizet ittam, meg ilyen multivitamin hülyeségeket, hogy legalább drága legyen a vizeletem, meg ne ájuljak el azonnal, ha benyitok azon az ajtón. Ja, be kellene oda nyitni! De ott még nem tartok, hiszen éppen most azzal vagyok elfoglalva, hogy ne hányjam el megint magam és itt gyűrűzik vissza az előző állításom, mely szerint két napja nem ettem. Ha nincs semmi a gyomromban, akkor az nem is tud kijönni, igaz? Persze ennek is vannak veszélyei, hiszen majdnem elájultam, ahogyan feljöttem a lépcsőn, de akkor sem fogom a rókát reptetni, ha belehalok! És akkor most az első gondolat második része, a bazári majom cucc.
Fogalmam sem volt, hogy mi értett az alatt, hogy "emeljem ki a tökéletes alakomat", és amikor végignéztem a ruhatáramon, majdnem elsírtam magam. Mindig is a praktikum híve voltam, funkció a külcsíny előtt, s ahogyan a szemeim megpillantották a hetvenhárom fekete pólót, a tizennyolc fekete farmert és a negyvenkilenc acélbetétes bakancsot, megijedtem. Jó persze, túlzok, meg minden, de akkor is, egy öltözőnyi tinédzser fiút fel tudnék ruházni, de semmi olyanom nem volt, ami kiemelné a tökéletes alakom. Persze, tökéletes, mintha eddig bárki is így nevezte volna. Mintha a férfiak utána fütyülnének az utcán, mintha a csajok megnyalnák a szájukat, ha végigmérnek. Tökéletes a fenéket!
És éppen ezért mentem el évek óta először egy ruhaboltba. Fogalmam sincs, hogy mit kerestem ott, hiszen még a márkákat sem ismertem, és olyan elveszett lehettem, hogy az eladó szinte kézen fogott, úgy vezetett körbe a lehetőségeimet mutatva. Persze arra nem tudott rávenni, hogy szoknyát vegyek fel, arra anyámnak is utoljára hét évesen sikerült rábeszélnie, s Jenny - a kedves eladólány - bármennyire repesett az ötletért, hogy egy miniben mennyire jól mutatnának a lábaim, inkább nemet mondtam a lehetőségre. Kompromisszumként kiegyeztünk egy műbőr streccsnadrágban, ami olyan passzentos volt, hogy még én is meglepődtem rajta, hogy milyen jó segget csinált nekem. A második alkunk viszont nem alakult ilyen jól, hiszen én ragaszkodtam egy fekete, atléta szerű izémizéhez, ami a maximum vagy inkább a minimum volt, amit felveszek, de ő mindenképpen látni akart rajtam egy ilyen csípőt és derekat szabadon hagyó, rövid állású topot. Ráadásul vörösben. És melltartó nélkül. Én meg meztelennek éreztem magam benne, úgyhogy bocs Jenny, de a bőrkabátom is jött velem és erről nem nyitok vitát magammal.
Szóval ott álltam az ajtó előtt éhesen és bazári majomnak kinézően, kezemben egy üveg bor, a legjobb, amit tizenöt dollárért abban az italboltban kaptam és már majdnem csöngetek, már majdnem megnyomom a gombot, amikor eszembe jut, hogy nem ez volt a feltétel. Be kellene nyitnom az oroszlán barlangjába és ha mondjuk egy vámpírról lenne szó, aki már a tizenkettedik áldozatát szedte az elmúlt hetekben, akkor gondolkodás nélkül rontanék be, de ez így most nem megy azonnal. Tépelődöm és gondolkodom, ránézek a lépcsőházra, hogy bizony arra egyszerűbb lenne, de akkor minek jöttem el egyáltalán? Miért sminkeltem magamnak füstös szemeket, meg tettem fel rúzst, és miért néztem végig annyiszor azokat a rohadt videókat, hogy megtanuljam hogyan kell?
- Megjöttem! - győzők le minden kétséget és félelmet, majd belépek az ajtón és becsukom magam mögött. Magassarkúmban topogok pár gondolatnyit... Ó igen, az van rajtam, és Jenny szerint irtó cuki, de persze Jenny azt nem mondta, hogy újra kell tanulnom járni, ha egy ilyet felveszek. De mindegy, már bent vagyok és az sem tántoríthat el, ha kitöröm a bokámat, vagy kiszúrom a szememet a cipő sarkával. Bár képtelen lennék olyan mozgásfolyamatot elképzelni, ahol a nyolc centiméter a koponyámban köt ki, de olyan szinten vagyok, hogy most bármi megtörténhet velem. - Van itthon valaki?
Kérlek ne legyél itthon! Kérlek, kérlek! Találjak itt egy cetlit, hogy mégsem és már itt sem vagyok!

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Nappali Empty
-- szabad játéktér --

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Nappali Empty

luna & lucifer ♥️
i can't say that i missed you lucipurr

- Rettenetesen vicces vagy. - Tudom jól, hogy mindössze a figyelmetlenségem szüleménye, hogy elégettem a sütiket. Általában azért elég jól sikerül minden, amit kipróbálok. Bár elég sok őrültségbe vágok bele anélkül, hogy átgondolnám mit is csinálok. Néha jól jövök ki belőle, máskor pedig borzalmasan. Ilyen az élet úgy gondolom.
- Elárulnád, hogy mégis mire van szükség ahhoz, hogy távol tartsalak? Igazán meghálálnám. - Örülnék, ha nem jönne a közelembe többet, de azt hiszem, hogy ez nem igazán az én döntésem. Valamiért felkeltettem a figyelmét és akár tetszik, akár nem ez egy darabig így fog maradni. Pedig legszívesebben már rég leráztam volna. Azt sem tudom, hogy mivel érdemeltem ki egyáltalán a figyelmét. De ő az, akire most a legkevésbé szükségem van.
- Én azt sem tudom, hogy te miért vagy itt, szóval bocsáss meg, ha arra gondoltam, hogy esetleg veled lehet a nővérem. Helyszín nem feltétlen a pokol. - Bele sem merek gondolni, hogy mi lehet vele. Rettegek, hogy igaza van és talán meghalt. De azt talán érezném? Vagy pontosan ez a pánik a mellkasomban, ami jelzi nekem, hogy nincs rendben valami? Hiszen honnan is tudhatnám az igazságot? Még egyszer sem kellett őt igazán elveszítenem. Most pedig, hogy az elveszítése égeti a lelkem minden egyes darabját, vagy egyszerűen csak aggódom miatta, mert nem láttam. A testvéremmel kapcsolatos érzéseim mindig olyan zavarosak. Szeretem, de állandóan hajba kapunk.  
- Nem tudom, hogy mit akarsz, de nincs időm a hülye játékaidra. Ha nem tudsz segíteni, akkor távozhatsz is. - Valahogy most egyáltalán nincs türelmem ahhoz, hogy vele foglalkozzak. A nővéremet akarom látni épen és egészségesen. Másképp nem is lehet. Abba beleőrülnék.
- Ez nem ilyen egyszerű. - Annyival egyszerűbb lenne, ha nem makacskodtam volna és tanultam volna legalább minimálisan mágiát. De teljesen elzárkóztam előle. Viszont attól félek, hogyha képes is lennék a varázslatra nem biztos, hogy megnyugtatna. Sokkal inkább felzaklatna. Hiszen mi van akkor, ha már nincs mit megtalálni? Ha már nincs többé? Nem.. Az nem lehet.  
♥️

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nappali Empty

lucifer & luna ♥️
hello, little kitten

- Az elégett sütid annyira odaégett, hogy az még engem is idevonszolt, hogy elvihessem magammal a pokolba merthogy annyira szörnyű lett. - És ez nem egy Gordon Ramsay beszólás volt.  Még arra sem méltattam, hogy a magamhoz méltó módon köszöntsem őt, inkább kerültem a felesleges beszédeket. Egyébként már a kapuban éreztem a koszt sült ábrázatát, már-már én volnék a vámpír és a muffin pedig a szenteltvíz. - Kezdem azt hinni, hogy ezzel akarsz engem távol tartani. Nem jött össze, sajnálom. Az elégett muffinnál több kell, hogy elijessz. - Kacsintottam rá egészen sejtelmesen, amint betettem a lábamat a házába.
Látszott rajt, hogy mennyire nincs a helyzet magaslatán, pedig nem is értem, hogy miért siránkozik a tükörmása után. Ha belenéz a tükörbe, egész nap láthatja.
A szövetkabátomat kényelmesen kigombolom magamon, amint megállok a nappali kellős közepén. Igazán takaros kis otthon. Bár nem tudnám megszokni, hisz az én otthonom jóval inkább nekem való, mintsem az ilyen hely az emberek között.
- Nem gondolod, hogy ez egy kicsit... - Játékosan beleharapok alsó ajkamba miközben forgatom a szemeimet mélázva. - morbidul hangzott? Ha velem lenne, egyértelműen halott lenne. Márpedig nem láttam volna odalent, úgyhogy a jó hír, hogy van némi százalék esély arra, hogy még látni fogod őt. - Ha nyugtatta ha nem, én nem találkoztam a tükörképével de nem is szándékozom. Jobban inkább Luna érdekel.
- Úgy tudtam, hogy az ikrek között van valami kötelék ami megerősíti egymás között a kapcsolatot, ezáltal érzik egymást, bárhol is legyenek. Vagy ez mind csak egy kisvárosi humbuk? - Kéklő íriszekkel követtem őt nyomon egy pillanatig, aztán kényelmesen foglaltam helyet a kanapén annyira határozottan és magabiztosan, mintha otthonomul szolgálna ezen kis lak. - Egyébként, ti mágusok mire használjátok azt a démoni erőt? Mintha úgy rémlene, nagyon is alkalmas lenne arra, hogy képes legyen elvezetni a testvéredhez. De, ez már nem az én dolgom. - Két tenyeremet felemeltem, velem ellentétesen mutatva mint aki nagyon is védekezne ezzel. Ez persze mind a színjáték része.
♥️

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Nappali Empty

luna & lucifer ♥️
i can't say that i missed you lucipurr

Először csak aprócska percek, amelyeket őrjítő órák követtek. Végül pedig mindent felperzselő napok. Aggódtam érte. Alesea még sosem maradt ki ilyen sokáig. Soha! Az pedig, hogy most haza sem jött nem tudtam máshoz kötni, mint a legutóbbi veszekedésünkhöz. Hiszen elég csúnyán végződött a kettőnk beszélgetése. Meg akartam oldani. Úgy gondoltam, hogy most már mind a ketten tiszta fejjel tudunk szembenézni a problémával és együtt képesek leszünk mindent magunk mögé birkózni. De ezt nem tehetem meg, ha egyedül vagyok. A házat már legalább kétszer portalanítottam. Semmi sem köt le, mert minden egyes porcikámat szinte megeszi az aggódás. A telefonját nem veszi fel. Nem tudom, hogy mi lehet vele. De a legutóbbi beszélgetésünk után inkább nem akartam zaklatni Magnus-t. Valószínűleg azt gondolná, hogy egyszerűen csak túlreagálom és nem kellene a nővérem életét élnem. Muszáj vigyáznom rá. Nem is tudom, hogy mi mást tehetnék, mint óvom minden egyes lépését. Már szinte annyira hozzám nőtt ez a feladat, ez a szerep, hogy kétlem valaha is el tudnám majd engedni.
Idegességemben már a tegnapi kávé helyett is újat főztem, majd pedig nekiálltam muffinokat sütni. Sosem voltam egy konyhatündér, de most legalább volt alkalmam egy kicsit kísérletezni. De a sütés közben elbambultam, mert annyira kattogott az agyam, hogy mégis hol lehet merre járhat. Mennyi idő után mondhatom azt, hogy nem csak paranoiás vagyok és rohanhatok segítségért anélkül, hogy bárki is hülyének nézne. Úgyhogy a frissen sült muffin egyenest a kukában landolt. Inkább mondanám frissen égetettnek. De kinek hogy. Én mindig is jobb szerettem, ha a dolgok egy kicsit mondhatni túl vannak égetve, de ez még az én határaimat is erősen feszegette.
Ahogy meghallom az ajtó nyitódásának már túlságosan is ismerős hangját úgy pattanok fel a székről, mintha ágyúból lőttek volna ki. Vagy legalább olyan vagyok, mint egy engedelmes kiskutya, aki a gazdáját várta eddig és most örülve sprintel az ajtóhoz. Na, jó ez egy rossz hasonlat volt. Hiszen azért mégsem Alesea tulajdona vagyok. - Azt hittem már, hogy eltűntél.. - Egy megkönnyebbült sóhajjal kerülök az ajtó látkörébe, de ott nem Alesea áll. - Lucifer? Esetleg Alesea is veled van? Napok óta nem láttam..
♥️

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Nappali Empty
szabad játéktér

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nappali Empty

Alesea &  Luna
Azt hiszed, hogy nincs erőd - de van. Miért félsz? Nem kell.

A fejemet ráztam értetlenül, ahogy szinte önmagát ismételgette, pedig… nos, semmit nem ért el vele. Azt mondják, az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen. Valahogy passzolt erre a helyzetre is, de nem tudtam ezen mosolyogni.
- Nincs pazarolni való időm erre, Luna. Ha úgy érzem, fáradt vagyok, úgyis pihenni fogok. De amíg érzem, hogy rendben vagyok, addig mi okom lenne félretenni? – A szemeimet forgattam. A vitáink mindig ebből álltak. Próbáltuk meggyőzni egymást a saját igazunkról, de ez sosem sikerült. Néha tényleg azt éreztem, nem passzolunk össze. Mintha nem is lennénk testvérek. Különös, hogy a külsőnk mennyire egyforma, de belül…
A következő szavaira nyitottam a számat, de aztán be is csuktam. Eszembe jutott újfent a démon idézés, amiről nem akartam letenni. Mi van, ha az a lépés már túlmegy azon a bizonyos határon? De hamar elhessegettem a gondolatot és elmosolyodtam.
- Ugyan már, Luna. Te és Magnus itt vagytok és árgus szemekkel figyeltek engem… kétlem, hogy bármi olyan történne, ami végzetes lehet. – Utaltam ezzel arra, hogy ők, de leginkább Luna, szinte levegőt sem hagy nekem, hisz folyton el akar téríteni az utamról, amit én választottam. Sóhajtottam egy aprót, majd az ujjam köré csavartam egy fekete hajtincset, ahogy őt figyeltem.
- Néha lehet, így van. A könyvek legalább nem panaszkodnak úgy, mint te. – Vetettem oda talán túl nyersen is, mint akartam, de felbosszantott. Visszaléptem a könyvekhez és kikerestem egyet, azt, amiben a démonok megidézéséről írnak részletesebben. Aztán elnéztem a húgom felé, lassan végigmértem, majd halványan rámosolyogtam és megbiccentettem felé a fejemet.
- Most elmegyek. – Elhaladtam mellette, magamra vettem egy kabátot, tekintettel az éjszakai, hűvös időre, majd a bejárati ajtó felé indultam. – Ne várj meg, nem tudom, mikor érek vissza. Muszáj kiszellőztetnem a fejem. – Szóltam még hátra, a hangomat megemelve, hogy hallja, majd kinyitottam az ajtót és kiléptem rajta. Hamar kisétáltam az épületből és a hűvös, éjszakai levegő csapta meg az arcom. A szél is feltámadt egy kicsit. Még felnéztem az ablakunkra, mielőtt elindultam volna a városba.

❖ Megjegyzés: köszönöm a kört, Lulu Nappali 1198290178    ❖ Zene: - ❖ Szószám: 334

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Nappali Empty

luna & alesea
i hate the fact that i have powers

Képtelen vagyok elengedni a gondolatot, hogy valami bajba fogja sodorni magát azért, mert nem bír magával, vagy egyszerűen csak a kíváncsisága fogja belerángatni valamibe, amit el kellett volna kerülnie. Mintha nem látná tisztán, hogy mi az, ami a természetes és, mi az, ami már egyszerűen veszélyes és jobb nem háborgatni. Én tényleg a lehető legjobbat akarom neki, de mintha a falnak beszélnék. Megértem, hogy ő nem vágyik a mondén világba, hogy mindez neki másodlagos, de nem lehet ennyire szűk látókörű, hogy csak arra fókuszál, ami neki jelent megnyugvást és oda sem figyel a körülötte élő emberekre.
- Nem hajszolod túl magad mégis az éjszaka közepén itt bújod a könyveket, ahelyett hogy pihennél, vagy megpróbálnál egy kicsit kikapcsolni és várni, míg a dolog helyrerázkódik a fejedben. - Nem is tudom, hogy miért próbálok elérni vele szemben bármit is, hiszen én vagyok neki az idióta húgocskája, aki nem hajlandó használni az erejét. De ennek oka van. Csak ő nem képes megérteni. Bár hogyan is érhetné meg, ha soha nem beszéltem róla? Nem vagyok hajlandó megnyílni neki, mert sosem értené meg. Két különböző felfogás alapján éljük az életünket. Hogyan érthetné meg ő, hogy a történtek engem nem arra ösztökéltek, hogy még jobb legyek, hanem inkább az ellenkezőjére?
- Pontosan ezek csak könyvek. Mi van, ha rájuk unsz? Ha neked már valami több kell puszta könyveknél ahhoz, hogy jobb lehess bárkinél, huh? Akkor mégis mi lesz a következő lépés? Honnan fogod tudni, hogy mikor kell megállni, hm? Ki lesz ott melletted, aki végre megmondja neked, hogy ami az elég az elég? Egyáltalán hallgatnál egyszer valakire, aki próbál téged megóvni saját magadtól? - Már tényleg nem tudom, hogy mit tehetnék érte. Mivel menthetném meg magam. De mielőtt még bármit is mondanék érzem, hogy rendszereznem kell a lélegzetvételemet, mert ugyanúgy perzsel az egész bensőm, mint azon az éjszakán. A tehetetlenség teljességgel felemészt engem, szinte megfulladok tőle. Ő a családom. Nem állok készen arra, hogy őt is elveszítsem.
- Tedd azt. Hiszen úgy tűnik a könyveidet sokkal többre értékeled a saját testvérednél. - Úgy érzem magam, mintha egy teher lennék a számára. Valaki, akit nem akar és nem is ért meg. Nem fogja fel, hogy én nem akarok ennek a világnak a részese lenni. Hogy a mágia minden egyes részét megvetem. Mégis még, mikor kérem is nehezére esik egy kicsit félretenni, hogy velem is foglalkozzon. A testvére vagyok az istenit. De az utóbbi időben egyre inkább szerelmesedett bele a mágiába és felejtette el még azt is, hogy egyáltalán létezem.


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Nappali Empty

Alesea &  Luna
Azt hiszed, hogy nincs erőd - de van. Miért félsz? Nem kell.

A szemeimet forgattam. Nem tudtam, a kapcsolatunk mennyi vitát, nézeteltérést bír még ki, de határozottan kezdett bosszantani, hogy nem ért meg engem.
- Ha úgy tetszik, akkor igen. Ha épp nincs már semmi, amit tanulhatnék vagy épp annyira tele van a fejem a különböző varázsigékkel, hogy kell a relaxáció. – Vontam vállat és ezzel ezt a „mondén élet” témát lezártnak tekintettem. Neki az kellett, nekem viszont nem feltétlenül.
A további szavaira viszont egy leheletnyit elpattant nálam valami. De hagytam, hogy végigmondja, nem vágtam közbe. Végül mérgesen, a fogaimat összeszorítva villantottam rá a tekintetem.
- Tehát szerinted én már valami megszállott, ostoba függő vagyok? Luna, kérlek. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Nem hajszolom túl magam. Egyszerűen én ilyen vagyok. Jobb és jobb akarok lenni. Miért olyan nagy baj ez? Mindenki jó akar lenni abban, amit csinál, nem? Ettől még senkit sem nevezhetsz megszállottnak vagy függőnek, drága húgom. – Nyomtam meg gúnyosan az utolsó szavakat. Felbosszantott, nem tudtam uralkodni az indulataimon. Sosem szerettem vele veszekedni, de nagyon nem passzolt egymáshoz az életmódunk. Az övé és az enyém… nos, teljesen más volt.
Újból a szemeimet forgattam, majd a hajamat a fülem mögé tűrtem és próbáltam nem közbevágni a szavaiba.
- Nem mintha a vesztembe rohannék. Ezek csak könyvek! Nem ártalmasak senkire és semmire. Nem fogom kivívni magam ellen a Sorsot. Nem megyek önként a veszélybe. – Vágtam rá határozottan, holott ebben én magam sem voltam biztos. Már csak a démonidézés miatt sem, hisz arról nem terveztem lemondani. Mindenképp meg akartam próbálni, hogy egyáltalán lehetséges-e… képes vagyok-e már erre. Egy pillanatra az is megfordult a fejemben, hogy felkutatom az apánkat (bárki is legyen az) és kiszedem belőle, mire volt neki jó az, hogy anyát teherbe ejtette… és mi célja volt velünk, a létezésünkkel. Vagy egyáltalán tud-e rólunk. Sóhajtottam, aztán éreztem, hogy a húgomnál is elpattan valami. Nem akarta többé a közös időtöltést velem. Még neki állt feljebb, amire én csak összevontam a szemöldököm.
- Nem hiszem, hogy meg kellene sértődnöd, Luna. Ha már annyira akartad a közös programot, miért hátrálsz máris vissza? Másrészt hiába ezek a gúnyos megjegyzések… a céljaimtól nem fogsz eltántorítani. Tudod, ez amolyan mondén, emberi tulajdonság. A kitartás. A küzdeni akarás. És a tudásvágy… meglehet, benned nincs ez meg, de belőlem nem tudja kiölni semmi sem. – Vontam vállat, majd visszaültem a kanapéra. – Ha menni akarsz, menj. Akkor tényleg visszaveszem magam elé a könyveimet. – Elpillantottam a húgom felé, de egyelőre csak karba tettem a kezeimet és így fürkésztem őt, hogy vajon mihez is kezd most.

❖ Megjegyzés: remélem, jó  Nappali 124822942   ❖ Zene: - ❖ Szószám: 410

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Nappali Empty
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali