Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


James Carstairs
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


James Carstairs Empty

Kian Eldersong
James Carstairs
Jemnek kell mennie. Őt képtelenség gyűlölni. Még az a sátáni macska is szereti.
Zhang Yi Xing Árnyvadász155 (20)árnyvadász
the devil is in the details

❖ Becenév:
Jem, James
❖ Születési hely, idõ:
Shanghai, Kína 1861
❖ Családi állapot:
egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
démonölés
❖ Ismertetõ jel:
kifakult parabatai rúna a mellkasán
❖ Átváltozás:
1878-2007 idején Néma testvérré avanzsálódott
❖ Rang:
Árnyvadász
❖ Család:
Ke Wen Yu;; anya †
Jonah Carstairs;; apa †
Will Herondale;; parabatai †
Tessa Gray;; az egyetlen nő az életében
❖ pozitív tulajdonságok
segítőkész, igazságos, találékony, megértő, jóságos
❖ negatív tulajdonságok
túlságosan önfeláldozó, túlságosan kedves mindenkivel, túlságosan jószívű, naivan hiszi a világról a jót
❖ legnagyobb félelmed
hogy újra beteg lehet
❖ legnagyobb vágyad
Tessa megtalálása
❖ legnagyobb titkod
Willel őrzött titkok
❖ legnagyobb gyengeséged
Will Herondale volt
❖ fõ fegyvered
sétabotba szerelt szeráfpenge
look deeply into my eyes

Csodálkozó pillantások. Ezek mind olyan dolgok, amik az életem meghatározó pontjainál értek, és Néma testvérként egyre többször jut ki nekem az ilyesmiből. Habár még csak nemrég érkeztem meg az új posztomra, ami igazából elég messze található Angliától, máris rengeteg dolgot találtam, ami folyamatosan az otthonomra emlékeztet. Tudom, nem Londonban születtem, de ettől még tarthatom azt a helyet a szülőhazámnak, nem? Hiszen minden odaköt, az emlékeim, amiket az Intézet zárt ajtói mögött szereztem, a fegyverek suhogása, miközben bajtársaimmal harcoltam, a finom vacsora, amit együtt költöttünk el, Agatha a jóságos szakácsnő, aki sajnálatos módon meghalt… Charlotte, Henry, talán még Jessamine is minden gonoszsága ellenére hiányzik nekem. De az a két ember… Will és Tessa. Akiknek a hiánya nem ér fel semmivel se, akik egyszerre feketítik be a mindennapjaimat és teszik színessé. Az a kelekótya, de ugyanakkor csodálatos ember, akit mindenki hihetetlenül lenézett és holdkórosnak tartott. A barátom, testvérem, parabataiom. Mi van veled Will? Kényelmes a felhőágyad, ugye? Onnan figyelsz most rumot szürcsölgetve, és biztosan azt gondolod, hogy nem vagyok normális amiért én is csatlakoztam a „sötét oldalhoz”, de mit tehettem volna? Most csóválod a fejed mi? Ahj Will, komolyan annyira hiányzol…
Annak ellenére, hogy ritkán hagytam el a Néma várost, gondolatban folyamatosan London utcáin jártam. Sokan kérdezik azt, hogy mi lehet a Néma testvérek fejében, és erre én már könnyedén tudok válaszolni. Emlékek. El nem feledhető, csodálatos emlékek a családunkról, szeretteinkről, szerelmünkről, vagy éppen ezek hiánya. Nekem legalábbis mindig ez jár a fejemben. Nem telik el úgy egyetlen árva nap se, hogy ne jutna eszembe valaki, valaki a régiek közül, akik már nem élnek. Érdekes dolog belegondolni, hogy végül csak én maradtam, egyes egyedül, mint a kisujjam. Hogy Tessával mi van… Azt nem tudom. Bizonyára nem érezheti valami jól magát, amiért végignézte a férje megöregedését, halálát, majd ugyanez történt a gyerekeivel is. Elítélném azért, amiért elkeveredett mellőlem? Nem mondanám. Mégis mit tudna kezdeni Zakariás testvérrel? Szerintem semmit. Én jelenleg nem tehetek annál többet érte, hogy a szívemben őrzöm az emlékét és bízom benne, hogy ő sem feledett el bennem. De miért is gondolok én minderre? Most dolgom lenne éppen, hiszen az Intézet felé tartottam, hogy kisegíthessem az ottani árnyvadászokat. Elsuhan mellettem egy lány, aki noha nem lát, én mégis észrevettem benne valamit. Egy pillanatra lelassult körülöttem a levegő, az egész világ elhomályosodott, nem láttam senkit, csak Őt. Egy fiatal lányt, aki alig 18 éves lehet, vörös hajú, fehér bőrrel, apró szeplőkkel, és világítóan zöld, macskás szemekkel. Hogy hasonlíthat ennyire valakire, amikor teljesen különbözik tőle? Hiszen az én Tessám magas volt, szürkés szemekkel, finom vonásokkal, hófehér bőrrel és gesztenyeszín hajjal. És mégis, az az arckifejezés, az a pillantás ahogy a világba tekint… Talán az tehette a dolgot? Talán attól kezdett el hirtelen a kis rakoncátlan hajfürtje színt váltani a szemem előtt? Mintha hirtelen kezdtek volna megváltozni a színek, a szeme világosodott, a haja sötétedett, mintha csak az elsőként említett testrészből szívta volna el az energiát a lány… És a következő pillanatban már a 17 éves Tessa állt előttem. Megtorpantam, nem tudtam tovább menni. Mi van veled Zakariás? Szándékosan nem szólítottam magam a születési nevemen, mert ahhoz nem volt elég bátorságom most. Milyen ironikus! Annak idején nem érdekelt ha egy harcban meghalok, mindig belevetettem magam a küzdelmekbe, még betegen is, erre most itt áll előttem egy lány, aki csak egy vízió, hiszen teljességgel lehetetlen, hogy ő legyen Tessa. Az előbb még más volt. Nyugodj meg Zakariás testvér, nem történt semmi olyan, amit ne tudnál feldolgozni. Csak lassan hunyd le a szemed, és majd meglátod, hogy ez nem Ő, ha legközelebb kinyitod, akkor már a lány sem lesz itt. Se a gesztenyeszínű, se a vörös. Ezért így cselekedtem, de úgy néz ki, hogy nem vált be a dolog. Ugyanis ott állt előttem az először megpillantott hölgy, és olyan volt, mintha egyenesen rám nézne… Viszont biztos vagyok benne, hogy nem látott. Az lehetetlen, ugyanis, nem hallatott sikolyokat, egyszerűen csak összevont szemöldökkel nézett rám, mintha próbálná megfejteni azt, hogy vajon tényleg van-e valami azon a ponton, ahol éppen állok. A szemében csillogó fény, ambíció, és küzdeni akarás viszont még mindig ott volt, és nem akart eltűnni. Hogy hasonlíthat ennyire egy egyszerű, mondén lány Hozzá, aki még csak nem is birtokolja a Látást? Lehetséges az ilyesmi? Inkább megráztam a fejem, és elindultam az Intézet felé, közben agyban nyelvi játékokkal szórakoztam, vagy kínaiul gondolkodtam, hogy eltereljem, a gondolataimat. Az, hogy találkozhatok William Herondale hasonmásával, egyáltalán nem segített a dolgon. Tisztában vagyok vele, hogy az a fiú annyira hasonlít Willre akár én – az tök mindegy, hogy a mostani vagy a régi külsőmet vesszük – de a jelleme mégis… Talán… Talán benne születtél újjá, barátom?
you can see the war inside


Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


James Carstairs Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ precious jem ❖

Kedves Jem!  James Carstairs 4216114573

Először is engedd meg nekem, hogy üdvözöljelek az oldalunkon. Remélem, hogy sok izgalmas játékban lesz részed és néhány körre én is elrabolhatlak majd.  James Carstairs 2192951729 Másodszor pedig bocsáss meg nekem, amiért ennyi ideig tartott idejutnunk, de kicsit sűrűek ezek a napok. Na, de elég a kifogásokból és inkább rá is térnék a lényegre. James Carstairs 362884228
A karakteredet én mindössze csak minimálisan ismerem, de már rajta vagyok az ügyön, hogy jobban megismerhessem, mert amennyit volt szerencsém megismerni belőle.. Hát minden egyes porcikáját imádtam és, ahogy azt az előtörténeted is bebizonyította egy igazán szerethető fiatalemberről van szó.  James Carstairs 3959055962
Soraid szinte olvastatták magukat velem egyszerűen nem tudtam leállni. Teljesen beszippantott, ahogyan elmesélted a történetedet. Kíváncsian várom már, hogy mégis milyen életutat fogsz majd bejárni a karakterrel, hiszen elég sok lehetőség van benne, amihez a múltja és a jövője is hozzájárul.  :aww:
Én mindenképpen követni fogom a karakter életútját, úgyhogy egy olvasód már lesz az biztos és remélem hamarosan kialakul körülötted a kis életed és megérkezik minden hozzátartozód! Razz Én legalábbis nagyon szurkolok, hogy így legyen. Bár talán a legérdekesebb kapcsolat Tessa-val lenne, de azért a többit sem szabad alábecsülnünk. Razz
Na, de inkább nem is jártatom tovább a számat, mert akkor tényleg nem fogsz soha a játéktérre kerülni.  lol!
Örülök, hogy meg tudtuk beszélni a szálak egyeztetését így ezzel nem is lesz probléma, szóval mondhatjuk azt, hogy minden tökéletesen a helyén van, úgyhogy nincs más hátra, mint előre. Foglald le a szükséges dolgokat utána pedig már tényleg semmi nem választ el téged a játéktér örömeitől!  James Carstairs 1842766431  James Carstairs 124822942

Jó szórakozást kívánok és sok-sok élménydús játékot!  olajbogyo



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emma Carstairs
» Emma Carstairs
» Nathaniel James
» jem carstairs
» jem carstairs