Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Mammon
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Mammon Empty

top secret
Mammon
like a flower, made of iron
Joseph Morgan démonaggastyánnagyobb démon
the devil is in the details

❖ Becenév:
Mammon
❖ Születési hely, idõ:
csaknem egy évezrede a pokolban
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
naplopással
❖ Ismertetõ jel:
elbűvölő pllantásomról
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Nagyobb démon.
❖ Család:
A démonoknak nincsen családjuk.
❖ pozitív tulajdonságok
Ötletem sincs, mit mondhatnék.
❖ negatív tulajdonságok
Az összes létező.
❖ legnagyobb félelmed
irracionálisan félek a terhes nőktől, és a kutyáktól.
❖ legnagyobb vágyad
nincs kimondottan.
❖ legnagyobb titkod
Ha elmondanám, már nem lenne titok, nem igaz?
❖ legnagyobb gyengeséged
a szép nők.
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

  "Kifordítani sarkából a világot, ez a feladatom. A pokol hercegeként érkeztem a földre csaknem egyezer éve, és azóta is itt tevékenykedem. Lucifer apám hű szolgálójaként, mint árnyék, létezem a sötét és a fény határán. Mint haldokló rózsa, ki életéért kapaszkodik, de lehullajtotta már az első szirmot. Nem ember vagyok, nem is valamiféle anyag, vagy hús, bőr és szövetek. Az én lényem a dimenziók vékony rétegeinek lakója, egy szellem, egy titkos lélek, egy démon, ahogy az emberek nevezni szoktak.
Volt már rengeteg nevem, és kapcsolódik hozzám megannyi történet, de egyik sem vagyok igazából. Nem vagyok sem kéjdémon, sem fukardémon, és nem is ülök naphosszat egy ládán, a kincseimet vigyázva. Emberi életet élek, csaknem egyezer éve, mégpedig azért, mert egykor egy bolond leány megidézett. Előcsalogatott a pokol legsötétebb bugyrából, hogy segítsek neki, s én, mivel kegyes úr vagyok, meg is tettem. Persze nem ingyen, hisz ebben a világban semmi sincsen ingyen.
Egy gyermeket kértem cserébe, egy leányt. Hogy magammal ragadva szolgálhasson engem a világ alatt, a dimenziók legsötétjében, s később, ha méltó lesz rá, démonná válhasson halhatatlan lelke. A szerencse elpártolt tőlem, vagy valaki keresztbe húzta a számításaimat, de úgy éltem le, és e lánynak a leszármazottjai a hátunk mögött hagyott ezer évet, hogy sem ő, sem a fiai nem nemzettek lányt, így ragadtam ezen az átkozott földön, az átkozott emberek között. Bolyongok az ürességben, a saját gondolataim cellájába zárva."


- Nos, örülök, hogy használja a naplóját, Mammon - közli velem a tiszta fehérbe öltözött nő, Miss Rowen, miközben összecsukja a kis, bársony kötésű könyvet. Kék szemei megtalálják az én barnáimat, és elmosolyodom. Csinos nő az bizonyos, de nem az esetem a kis fekete szaru keretes szemüvegével, és a térdéig érő ceruzaszoknyával.
- Én köszönöm, hogy megint meghallgatott. Jó kibeszélni magamból  dolgokat, amik felgyűltek bennem az elmúlt ezer év alatt - mondom kedvesen, hangom se remeg meg egy pillanatra sem. Felállok a székből, és leguggolok a nő elé, hogy az arcunk egy magasságban legyen. Érzem, ahogyan a szemgolyóm megfordul a tengelyében, és megjelenik ott egy sárga írisz, mit fekete pöttyökkel ékesítettek, a bőr a szemem alatt kicsit megdagad, vastag, lila erek düledeznek alatta. Farkas szemet nézünk. Emlék módosításnak hívom ezt, amit éppen teszek. Kitörlöm az agyából azt, hogy mi történt, és átírom arra amit én akarok láttatni. Végül, amikor befejeztem ezt, egy csókot lehelek a homlokára.
Nem mozdul, csak ül ott továbbra is, mint egy bábú, és mered maga elé a semmibe. Felállok, és épp készülök elhagyni az irodát, amikor meglátom a névtáblát az íróasztalon; “Emeraude Rowen-Bexwell. Bexwell, Nora Bexwell. Ő az. Ő a leszármazott aki nekem kell. Megpördülök a tengelyem körül, de a széken amin egy pillanattal ezelőtt még ott ült a terapeutám, most nincs senki. Csak az ablak van mögötte tárva-nyitva, és betép rajta a tavaszi szél.


you can see the war inside


Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Mammon Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ unlucky demon ❖

Kedves Mammon! Mammon 1842766431

Egy újabb canon démonurasággal gazdagodik oldalunk!  Mammon 4216114573
Örömömre szolgál, hogy itt köszönthetlek, hiszen habár nem túl sokat tudtunk meg az általad felépített karakter személyiségéről, belső részleteiről elég érdekes szálat sikerült neked ide felfestened hozzá, hogy szerintem bárkinek a figyelmét felhívd. Very Happy Nagyon érdekes, hogy kiegyeztél egy leány gyermekben erre az egész ágnak sose születik lánya.. Hát, ha valami balszerencse, akkor neked ebbe nagyon sikerült most beletenyerelned. Very Happy Az egyszer biztos, hogy nem lettem volna a helyedben, de most úgy tűnik felcsillant a szemedben a remény, hogy  talán.. De csak talán végre rád kacsint a szerencse, de valahogy van azaz érzésem, hogy még ez sem lesz koránt sem egyszerű menet.. Very Happy Mindenesetre én nagyon kíváncsi vagyok, miképpen fogod kiépíteni az életútját a karakternek, úgyhogy nem is tartanálak fel egy pillanattal sem tovább.. Nyomás foglalózni, utána pedig a játéktér már csak rád fog várni. Wink

Jó szórakozást kívánok!  olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mammon
» Mammon