Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Scott Southwood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Scott Southwood Empty

Scott Southwood
Scott Southwood
Feel your pain, you feel mine
Go inside each other's minds
Sebastian Stan Vérfarkas26falkatag
the devil is in the details

❖ Becenév:
A Scottból nem tudom mit lehet kihozni becenév gyanánt... De ne is erőltessük.
❖ Születési hely, idõ:
 1992. Október 21. Georgia, Atlanta
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
Állatorvos
❖ Ismertetõ jel:
Nem tudom. Láttam már párszor az arcomat a tükörben. Semmi különösebb benyomást keltő vonást nem találok magamon. Talán az államig felhúzódó éles karomnyomok. Azt mondják olyan, mintha valami béna fantasy játékból léptem volna elő. Baromi humoros...
❖ Átváltozás:
Ködös. Részben az emlékeim is azok, részben pedig igen... Olyan ködfátyol lepte el az erdőt, hogy az orrodat is ki kellett tapogatnod. Egyszerűen olyan volt, mintha egy biciklis csapódott volna az oldalamba, amikor megtapasztaltam, hogy a "puha" talajtakaró nem is olyan puha. Tüdőmön préseltem ki a nyekkenő hangot, ahogy a földre csapódtam. Éreztem ahogy a meleg bunda a bőrömnek simul. A meleg vér ellepi az a nyakamat és a mellkasomat. Ahogy a hátam a talajnak feszülve siklok végig a nedves-, száraz faleveleken. Mikor felébredtem egy barlang hideg, nedved plafonját vehettem szemügyre. Egyenesen a homlokomra csepegett a víz. Hunyorogva tápászkodtam fel. Meztelen voltam... Előttem pedig ott ült ő. Anyaszült meztelenül, édes mosollyal. Az ex feleségem.
❖ Rang:
Meg van a magam története. Menekültem a múltam elől. Ahhoz pedig, hogy végleg a hátad mögött hagyj valami fontosat, olyat kell tenned érte, amit az akkori éned sosem tett volna. Falkába kell állnod. Megtettem. S nem vagyok más mint egyszerű falkatag. A falka tagjaként igyekszem távol tartani a többi falka tagját a várostól.
❖ Család:
Az anyám szúnyog. Az apám pedig egy disznó. Egy vérszívó ügyvéd és egy erkölcsileg nulla vállalati igazgató. Mindkettőt csak a pénz érdekli. Azt akarták, hogy a nyomdokaikba lépjek. Persze sehogy sem tudtam kiegyezni az általuk elképzelt jövőmmel, így a nővéremmel ellentétben, én az egészségügyben helyezkedtem el. Állati egészségügyben.... Oké nem ugyan az!
Később megházasodtam. Talán 22 lehettem. Végül sikerült apává avanzsálódnom, egy hoppá folytán. A házasságunk 1 évig tartott. Egészen a fiunk haláláig. Elváltunk, majd külön utakra térve kerestük a boldogságot a nagyvilágban.
❖ pozitív tulajdonságok
Ez az a pont, amikor mindenki perceket időz és nem tud rájönni, hogy mit mondhatna. Pozitív... Tisztelem az időseket? Nem eszek gyereket? Ez az a rész, ahol neked kell megtalálnod a pozitív tulajdonságot a személyiségemben.
❖ negatív tulajdonságok
Bár azt szeretem képzelni, hogy erős önuralommal rendelkezem... csak ámítom magam. Néha olyan érzés, mintha bármely pillanatban megadnám magamat a vágyaimnak.
❖ legnagyobb félelmed
Eljön majd a nap, amikor úgy ébredek fel, hogy a vér már nem olyan undorító. A vas íz a számban kívánatos. Amikor élvezem a pillanatot, ahogy csigolyák roppannak a fogam alatt. Sosem akarok azzá válni, mint ami egykoron voltam.
❖ legnagyobb vágyad
Visszacsinálni az egész életemet és helyrehozni amit ezidáig elszúrtam. A fiam halálát. Az ex feleségem megismerését. Electra átváltoztatását.
❖ legnagyobb titkod
A rengeteg vér ami a kezemhez tapad. A hátam mögött akarom hagyni. Minden lépésem ennek okán történik.
❖ legnagyobb gyengeséged
Vérszag és Telihold. Rendben. A csipkés alsónemüért élek halok.
look deeply into my eyes

Ott álltam a teste felett. Az ujjai remegtek a hidegben. A meztelen bőrét befedte a sár, a sápadt falevelek. Világító kék szemeivel könyörögve pillantott fel rám. Könny csordult le fekete elmosódott sminkje felett, majd gördül egészen a füléig. Szóra próbálta nyitni ajkait, de csak a levegő szaladt ki nyekeregve közüle. Ahogy beszívta a hideg levegőt, majd fújta ki orrán. Sírt. Rémülten zokogni próbált. S én csak álltam felette és figyeltem, ahogy az életéért vonaglik. Talán ettől tűnt finomabbnak...
Arcomra pillanatok alatt húzódott sátáni vigyor, majd roppanó csontjaim négykézlábra kényszerítettek. A holdra vonyítva, e rémült test felett készültem a vacsorámhoz. Illetve nem. Hisz ezt csak ő képzelte így. Hogy az év, amit együtt vele töltöttem, ily módon állativá tett volna... Kenna hatalmas tévedésben élt. Hisz a testvérem felett álltam. A nővérem holtját kívánta. Ezt nem adhattam meg neki. Nem vehettem el a nővéremtől az életét. A haragom ily módon sosem fog felém kerekedni. A vérem életét venni puszta összekülönbözésből. Mégis hogy gondolhatta, hogy erre vetemednék. Hát gyilkos pillantást vetve Kenna-ra, szorítottam ökölbe kezemet, s préseltem össze fogaimat.

Hófehér fények villantak fel felettem sorban. Tán a fények alatt rohantam, vagy csak egy helyben... Magam sem voltam képes eldönteni. Lépteim egyre lassultak. Végül fáradt lépteket tettem csak eredeti célom irányába. Kétségbeesetten néztem utána, ahogy távolodnak az alakok. Ahogy végül a talajra tekintettem, s vissza jöttem irányába. Vissza, egészen az egy órával ezelőtt történtekig. A kórház zajai tompán égtek bele elmémbe. A hófehér falakból a halál szaga áradt. A sötétség pedig egyre szippantott magába. Akár a pokol süllyedő ladikja, ahol a bosszú csontos karjai fonták volna elmémet körül. Hogy minden ami vagyok, vagy valaha voltam, örökre elragadhassák. A halál folyójában ússzak velük az idők végezetéig. Erősnek kellett lennem. Erősnek, hogy mikor előtte álok, ne váljak azzá, amivé ő próbál tenni. Ne fordítsak végleg hátat annak az embernek, aki egykoron lenni szerettem volna. A béke, a szeretet és bölcsesség jelképe. De ha tudtam volna, ha lett volna rá alkalmam... Akkor sem lehettem volna az az ember. Hiszen a bőröm alá ivódott már oly rég az, ami ezidáig is voltam. A gonosz pajtása. Az ki kézen fogja a sötétséget, s átvezeti a kopár, felperzselt talajon a reménytelen, szűz lelkeket. Örök harcot kellett vívnom önmagammal. Örök harcot a démonjaimmal... Ám most. Ezen az éjszakán szabadjára eresztettem az összeset. Söpörjenek el mindent mi él, s lélegzik. Söpörjék el haragom tárgyát. Legyenek a kard, mi átszúrja azt a zavarodott szívet, mely engem teremtett.

Mikor ott álltam. Farkasszemet néztem az én Évámmal. Az ősanyámmal. Minden fájdalmam szülőjével. Hisz mindent, mi számomra kínt jelentett, őt okoltam érte. A vörös véremet festette feketévé. Olyanra, akár az övé. Fekete füstként lebegett előttem, s vörös, világító szemeivel örökre az elmémbe égette a pillanatot, amikor magára hagytam. Amikor a hátat fordítva neki, más útra léptem. S bár ekkor még nem tudtam, hogy új démont teremtettem-e világra. A farkast, ami fekete füstként söpörhet el élőt s holtat, hogy mindent felemésszen özvegy haragjával.

Tán egy év telt ez azóta. Új életet kezdtem NewYorkban. Állatorvosként dolgozom a saját rendelőmben. Talán csak a lelkemet igyekszem megmenteni attól, amit tettem vele egykor. Ám igyekszem változtatni az életvitelemen is. A magányos horror farkas helyett falkába álltam. Igyekszem társadalmi életet élni s a lehető legmesszebb kerülni attól, amitől csak egy pár lépést választ el. S hogy mi lett Kenna-val? Magam sem tudom. Mindössze reménykedem abban, hogy nem tér vissza és nem fog újra magával rántani abba a végeláthatatlan mély gödörbe, amiből ki sikerült verekednem magam. S bármily távol is van, örök félelmem tárgya marad. A félelem, ami örök pecsétet nyomott az életemre, s egyben máséra is... Bárhogy igyekszem, úgy érzem sosem tehetem jóvá azt, amit veled tettem...  
you can see the war inside


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Scott Southwood Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ scott drága ❖

Yaaay, Scott!  Scott Southwood 1912333346  Scott Southwood 3959055962 *letámadja, leteperi és megölelgeti, bár utálja, hiszen a férfinak hála lett vérfarkas... de azért ölelgeti*

Nagyon-nagyon örülök, sőt, elmondhatatlanul boldog vagyok a ténytől, miszerint itt vagy, s a Te kezedben lelt gazdára a karakter!  Scott Southwood 2260187092 Titkon végig reménykedtem benne, hogy elvállalod, s ezáltal visszatérsz közénk ide, ebbe a démonokkal, árnyvadászokkal teli világba. S sikerült, hiszen itt vagy és ez remek hír számomra, meg az oldal számára is! Újabb tag, újabb kincs, mely reméljük, ezúttal nem tűnik el! Scott Southwood 2771095883
A PB-t habár én magam határoztam meg, nos, muszáj kiemelnem és szót ejtenem róla: imádom, imádom és... mondtam már, hogy imádom? Egyszerűen ez az úriember levesz a lábamról, ilyen-olyan okok miatt. S most ezáltal te magad is, hiszen a történet, melyet köré kerekítettél, nos, teljes egésszé varázsolták őt magát. olajbogyo
Scott. Sosem hittem volna, hogy ennyi keserűséget rejt majd a múltad, ha egyszer ideérsz. De azt hiszem, tényleg ez tesz majd téged egésszé. Innen van hova eljutni, fejlődni, avagy továbblépni. A múltat magunk mögött hagyni roppant mód nehéz, olykor lehetetlen küldetés. Főleg, ha még kísért is olykor. Egy vadállat voltál egykor, de most igyekszel a lehető legjobb útra lépni. Állatokat mentesz, s falkában élsz.  huhi Ha csakis ennyit tudnék rólad, nos, nem lenne okom a félelemre.
De megtámadtál. Noha nem tudom, hogy te vagy a támadóm, belegondolni, hogy minden nap találkozunk, őszintén szólva elég bizarr. Ha egyszer rájövök, hogy te tettél azzá, aki vagyok, félni fogok tőled. Hiszen nem fogom elsőre érteni, miért tetted... nyami
Mindenesetre, nagyon érdekel, hogyan fog alakulni a szálunk, s arra is, miképpen alakítasz ki egyéb szálakat magadnak. Hiszen ismerlek, te egy igazi kis plot-mester vagy, tele ötletekkel, hatalmas fantáziával, így hát, ha egyszer belelendülsz, ott kő-kövön nem marad.
Nem tartalak fel tovább, foglald le ezt a tökéletesenszexiarcot és találkozunk a játéktéren! Scott Southwood 1842766431  Scott Southwood 124822942

Jó játékot kívánok! olajbogyo




1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rainer Scott
» Louisa Scott
» Electra & Scott ┃ Az elsô pillanatok