Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Uldreiyn
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Uldreiyn Empty
-- elkelt karakterek --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Uldreiyn Empty

Uldreiyn
sebastian stan ❖ tündérlovag
Rokon, rettenetesen távoli, és még annál is titokzatosabb. Egyszer csak feltűntél Meliorn oldalán, ami még a kisebbik problémát jelentené. Észre sem vettelek volna, csak elsétáltam volna melletted, mint a többi tündérlovag mellett, ha nem szólítasz meg. Tudtad ki vagyok, a dédnagymamám tündér volt, a mai napig hatalmas szégyenfoltként tekintünk vissza rá, amennyire tudjuk, feledésbe taszítjuk, de te megjegyezted, amikor a nővéred bolond módon egy árnyvadászhoz ment hozzá. Talán az összes utódot számoltad, talán mindegyikünket felkerested már, de mondd csak, mit akarsz? Bájosan viselkedsz, udvariasan, kedvesen, mintha csak tényleg egy család lennénk. Mégsem hallottam még rólad ezelőtt sohasem. Gyanakszom rád, még a saját fajtámban sem hiszek, nem, hogy valakiben, aki úgy csavarja a szavakat, hogy már azt se tudd, merre jársz. Egyelőre tagadom a tényt, hogy kapcsolatban állhatunk, nem hagyhatom, hogy beszennyezd a hírrel az eddig elért eredményeimet. Mégis, titkon sejtem, magamban el is fogadtam, hogy családtag vagy. Tudom, hogy a múlt mocskait máig, sőt minden holnapban tisztogatnunk, vagy takargatnunk kell.

Ne ijedjen meg senki, hogy ennyire negatív a leányka, úgy tervezem, ez a jövőben változni fog. Uldreiyn 362884228 Szeretném, ha valamelyest megbékítené a ténnyel, miszerint tündérvér is folyik valamicske az ereiben. Mondjuk, ötletem nincs, hogy miért kereshette fel pont most, és pont Mabelt, ezt örömmel bíznám a leendő userre. Very Happy Viszont ötletelni szívesen ötletelek, azt se bánom, ha valamilyen hirtelen ötlet vezérelve akarná magával rángatni az udvarba, hogy ott tartsa, akár valami közelgő veszély elől, vagy a halott nővére helyett, ugyanis Mabel valami reinkarnáció, stb, stb... Szívesen fogadok bármit, csak gyere-gyere, boldogíts, formáld a lánykámat. Uldreiyn 3959055962 Ó, és egy szerelmi szálat sem zárok ki, mindig is odavoltam a beteg dolgokért elég messze vannak a családfában. Wink
500? ❖ FOGLALT  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Uldreiyn
» Uldreiyn