Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Életem férfijai
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Életem férfijai Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Életem férfijai Empty

Kim Minhyun
Jackson Wang ❖ Mondén
Édes öcsikém... Mióta is nem láttuk egymást? már hat éve biztos... De ez nem is csoda, hisz mióta kijöttem a diliházból, még csak felétek sem néztem. Anyuék hogy vannak? Ne is mondd, inkább nem akarom tudni. Na de te? Sajnálom, hogy egy mukkot sem szóltam a hogylétem felől, de azok a gonoszak odabent azt mondták, úgysem érdekellek téged. Ez tényleg így van? Hisz te is megkereshettél volna, ha nagyon akartad volna, mégsem tetted... Pedig annyira szerettelek... Jó persze gyakran a halálba kívántalak, de csak mert olyan kis idegesítő vakarcs voltál mindig, akit alig bírtam lerázni magamról. Na meg a poénjaid... Hát azoktól a falra lehetett mászni. Remélem azért azóta a vicceidről lemondtál, mert ha összefutunk, é meghallok még egyet, most már nem úszod meg egy tarkón baszással, a véredet veszem...
De egyáltalán akarsz még látni?

//Tömören ennyi, a lényeg, hogy nem hallott a nővére felől mióta elment otthonról.Hogy ezt hogyan élte meg,, a megalkotóra bízom, de azért régen eléggé ragaszkodott hozzá még a dilije ellenére is. Az avi meg csak tipp, de mindenképp valami ázsiai cukifiút szeretnék neki, ha már a rokonom ^^
18-20 ❖ szabad  


Joshua ____
Ok Taecyeon ❖ Mondén
Teee... Te kis.... Szóval te... Nem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége a kis félrelépésednek, ugye? De hát senki sem hibáztathat, fél éve eltűntem, mire te rászántad magad, hogy összefeküdj azzal a kis ribivel. Csak hát nagy bánatodra Jess pont akkor eresztett szabadon, és az első után hozzád vezetett. Fiatal vámpír voltam még, talán érthető is, hogy ez lett a vége... A csaj nem úszta meg, és te is... csak épp hogy. És azóta sem tértél magadhoz, de én serényen látogatlak éjszakánként, .és beszélek hozzád... meg fojtogatlak, de az másodlagos infó, nem?
A lényeg, hogy szerettelek, és még most is... És te is állítottad, hogy majd megveszel értem. Bár sokan nem értik, miért... Hisz mondhatni egy hajszálon egyensúlyozom az ép elme és az őrület határán, és már a megismerkedésünkkor is inkább  a wc-be hajítottam a gyógyszereket, minthogy lenyeljem. Talán neked is valami agybajod van, hogy pont engem választottál?
Már csak annyi a  dolgom, hogy elmondjam, várok rád, s mikor felébredsz, én ott leszek hogy ismét számon kérjelek. De vajon kibírod?

//na röviden ennyi lenne, értelemszerűen szerelmi szál, és ha megalkotod, természetesen majd ébredj fel, drága Csipkerózsikám xd  Életem férfijai 362884228  a pb javaslat, de örülnék neki, viszont nem is kell ázsiainak lennie ha nem tetszik xd szabadon alakítható  az élete korábbi eseményei, valamint hogy miért lépett félre... de én várlak *-*
26-30 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Életem hölgyei
» Életem szereplői