Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Harrington Nicholas Scarsguard
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Harrington Nicholas Scarsguard Empty

Harrington N. Scarsguard
Harrington Nicholas Scarsguard
Olyan időket élünk, amikor bizonyos dolgokat nem szabad elmesélni. Csak esetleg - hosszabb habozás után - töredelmesen bevallani.
Kevin ZegersÁrnyvadászok28Klávétag
the devil is in the details

❖ Becenév:
Harry, Nico
❖ Születési hely, idõ:
New York (hivatalosan Idris, de nem ez az igazság), 1990. 01. 02.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Démonvadászattal és sajnos az utóbbi időben politikával, törvényhozással is.
❖ Ismertetõ jel:
Semmi különleges nem akad.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
A klávé tagja, árnyvadász
❖ Család:
Csak anyám az, akit a családomnak nevezek és vérségi kötelék van közöttünk. Az ő vezetéknevét viselem, apáméról semmit sem tudok, de nem is érdekel. Kutatásnak tervezem szentelni a hátralévő éveim, de a keresett információk között nem szerepel annak a neve, akinek mindössze annyi köze volt hozzám, hogy megcsinált.
❖ pozitív tulajdonságok
titoktartó, állhatatos, lojális
❖ negatív tulajdonságok
haragtartó, távolságtartó, szurka-piszka
❖ legnagyobb félelmed
A Klávé meg ne tudja..
❖ legnagyobb vágyad
Ő megtudja..
❖ legnagyobb titkod
Monogramja D.N.
❖ legnagyobb gyengeséged
Monogramja D.N.
❖ fõ fegyvered
Szeráfpenge
look deeply into my eyes

Feküdt az ágyon, kicsinek tűnt és törékenynek, pedig amikor utoljára láttam, akkor  volt számomra a legerősebb hős. Hiába, hosszú évek teltek el nélküle, taníttatott és nem lehettem vele. Most pedig, ahogy itt állok az ágya mellett hirtelen szakad rám az elmúlt tíz év minden keserűsége.
Legszívesebben rákiáltanék, kérdőre vonnám azért, mert elküldött, mert nem hagyta, hogy mellette maradjak és mert nem tőle tanultam meg mindazt, amit ma tudok.
Nagyszerű Árnyvadász volt, nő létére félték a nevét és tisztelték is. Akárkinek mondtam el az Akadémián, hogy ki is az én anyám, mindenki nagy szemeket meresztett és csodálattal vegyes irigységgel nézett rám. Szerettem azt, ahogy figyeltek, ahogy összesúgtak a hátam mögött, mert minden egyes ilyen tett azt jelentette, hogy az anyámra büszke lehetek. Az is voltam. A legnagyszívűbb gyilkos volt, akit csak ismertem, s mégis elküldött, mégsem hagyta, hogy mindazzal gazdagodjak, ami nem volt más, mint ő maga.
Erős vagy, kisfiam! – mondta mindig, s szívesen hallanám megint, de most nem képes arra, hogy szóra nyissa ajkait. Igazából azt sem tudom, hogy képes lesz-e valaha.
Mit keres itt? – kérdezném a mellettem állót, kinek átlátok az álcáján, s kinek rozsdabarna bőre és pikkelyes homloka egyszerre undorít és tölt el ámulattal.
Tudom, hogy nem válaszolna. Néma, legalábbis az én fülemnek az. Amikor először találkoztam vele – még anyám mutatott be neki akkor, amikor négyéves lehettem – megfogta a kezemet és hagyta, hogy halljam a fejemben megszólalni a hangját. Boszorkánymester volt, képes olyasmire, amire én soha, hát használta rajtam a tehetségét. Elmesélte ilyen faramuci módon, hogy önkéntes némaságát majd akkor töri meg, hogyha a világ megváltozik a kedvéért. Anyám kuncogását ma is hallom, s a ciccegő rosszallást, mikor hozzám szólt kifelé menetben. „Javíthatatlan!” – mondta és én nevettem vele, pedig akkor nem igazán értettem még azt, hogy mit is jelent ez a szó.
Egy mondén kórházban állok és nézem őt. Nem értek így közel a harminchoz sem sok mindent, de legalább már magamat igen. Mindazon dolgok közül, melyeket nem tudok kiviláglik az, amiben biztossá váltam, s bár ijesztő, bár szégyenteljes, mégis úgy érzem, hogy meg kell osszam vele. Füléhez hajolok, miután egy intéssel elzavartam a warlockot, s finoman elseprek egy barna fürtöt a párnáról, hogy ne csiklandozza orromat.
Szerelmes vagyok. – duruzsolom fülébe, s vizionalizálom mosolyát, mely nem érkezik más hangban manifesztálódva, mint az ágy melletti gép sípolása. Félrelöknek és én hagyom magam. Azt hiszem, hogy erre várt. Mindig biztatott, hogy vállaljam önmagam, s bár ennyi év kellett hozzá, hogy őelőtte megtegyem, mégis sikerült. Így pedig nyugodtan távozhatott, titkait éppen úgy megtartva magának (és másoknak, kiket ha addig élek is felkutatok), ahogyan én. Hogy meddig? Az majd kiderül, előre nem tudhatom.
A langymeleg szellőt kabátként magamra ölelvén indulok el haza. A helyre, amit otthonomnak tekintettem mindig, s ami egyetlen otthonommá is vált így, hogy már nincs „anyám szoknyája”, ami mellé hazamenekülhetnék. Mellékes, hogy tulajdonképpen sosem volt attól kezdve, hogy megkaptam tőle a szeretetből születő elbocsátó szép üzenetet. Hiányzott, most pedig mintha elvágták volna. Nem vagyok üres, hisz bennem él a lénye, vele vagyok teljes. Ajkaimon gyászmosoly, lelkemen újra csattanó lakat. Hiába mindaz, amit mondtam. Pontosan tudom, hogy hol a határ. Nem úgy, mint egyesek…
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Harrington Nicholas Scarsguard Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  special shadowhunter ❖

Kedves Nico! Harrington Nicholas Scarsguard 1842766431

Elmondhatatlanul örülök annak, hogy megérkeztél.. Teljesen melegséggel töltötte el a szívemet, hogy itt vagy és még mindig kimondhatatlanul örülök, szinte már epekedve várom, hogy játszhassunk, hogy belelendülhessünk mindenbe.. Na, de előtte még át kell esni a formalitásokon, szóval vágjunk is bele.  Harrington Nicholas Scarsguard 437374699
A karakterlapodat, mint azt már üzenetben kifejtettem imádtam, nagyon melengette a szívemet, végső soron a vége volt, aminél teljesen elolvadtam és akaratlanul is elhagyta a számat egy "awww", mert az annyira aranyos volt, ahogy bevallottad, ahogy kinyilvánítottad és ezzel talán egy kicsit el is fogadtad magad? Harrington Nicholas Scarsguard 1842766431 Az egyszer biztos, hogy a karakter előtt még így is hosszú út áll rengeteg érdekes szállal és biztos vagyok benne, hogy lesznek rád még pluszban jelentkezők, szóval nem kell aggódni amiatt, hogy esetlegesen ne lenne játékod. Wink
Őszintén remélem, hogy jól érzed magad majd piciny kis közösségünkben, de még mielőtt utadra engednélek kérlek foglald le a szívdöglesztő pofidat, utána pedig a rangfoglalóba se felejtsd el bevésni magad, s utána már semmi nem fog megállítani téged abban, hogy meghódítsd a játékteret.  Harrington Nicholas Scarsguard 1081570003

Jó szórakozást kívánok!   Harrington Nicholas Scarsguard 1842766431 Harrington Nicholas Scarsguard 124822942

PS: I love you too


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nicholas Grayheart