Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Delilah Elizabeth Rue
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Delilah Elizabeth Rue Empty

Delilah Elizabeth Rue
Delilah Elizabeth Rue
karakterhez illõ idézet
blake lively fairykortalan szépségbeépítettudvarhölgy
the devil is in the details

❖ Becenév:
Deli
❖ Születési hely, idõ:
Tündérföldén, évszázadokkal ezelőtt
❖ Családi állapot:
Hamarosan házas!!
❖ Szexuális beállítottság:
 Uldreiynsexual
❖ Foglalkozás:
Kémkedés szigorúan szakmai okokból!
❖ Ismertetõ jel:
Őrült mosolyáról.
❖ Átváltozás:

❖ Rang:
A tél udvarának szülöttje, de kerge gondolkodásmódja miatt, őrült ötleteinek köszönhetően  király elfogadta jelenlétét az udvarában annak ellenére, hogy nő volt, akiket szokás szerint megvetett. Most pedig habár kérni nem kérte, de a tavasz udvarába költözött, hogy szemmel tarthassa az elveszett báránykát.
❖ Család:
Mind. nagyon. de. nagyon. halottak.
❖ pozitív tulajdonságok
Precíz, kitartó, lelkes, határozott, humoros, kedves.
❖ negatív tulajdonságok
Szigorú, szeszélyes őrült, goromba, makacs, ééééN megszállott, CSAK, tapadós, ŐT szarkasztikus AKAROOOM
❖ legnagyobb félelmed
Hogy nem lehet az enyéééém...
❖ legnagyobb vágyad
Uldii
❖ legnagyobb titkod
Teljesen deőrült vagyok, de pssszt!
❖ legnagyobb gyengeséged
Egyetlen szerelmem, életem férfija, jövendőbelim!
❖ fõ fegyvered
Szavaim mély sebeket ejtenek, de karmaim egyenesen széttépnek.
look deeply into my eyes

Ki mondta, hogy a mondik nem lehetnek hasznosak? Lehet, hogy bugyuták és mit sem sejtenek a körülöttük forgó világról, a veszélyekről, de azért leleményesek ezt senki nem tagadhatja! Hiszen a technológiájuk napról, napra fejlődik, ami az ő életükben helyettesíti a mágiát, ami nekünk megadatott, de még mindig hálás vagyok a hatalmas férfi felsőtest alakú párnáért.. Hogy minek is hívják.. Annak pedig kiváltképpen, hogy a fejét rányomtatták egyetlen szerelmemnek.. Őt... És csakis őt ölelem minden áldott éjszaka. Vágyaim egyetlen forrása, életemnek utolsó értelme.. Ő, aki elrabolta a szívemet és kegyetlenül rabul ejtette. A férfi, aki hamarosan a férjem lesz. Tudom, hogy így lesz.. Hisz így kell lennie!

oh god..
Évszázadok könnyedén jöttek és mentek - vele együtt a józan eszem is - , egykoron az Ellenudvar királyának voltam ágyasa. Egyszer még teherbe is estem.. Megszültem egy gyönyörű kislányt, akinek mosolyába rögtön beleszerettem. Szinte sajátomat láttam visszatükrözni. Aztán kiszakították a kezeim közül és a szemem láttára tépték le a fejét és dobták el, mint valami szemetet.. Az én kis angyalom nem élhetett tovább pár percnél.. Életének egyetlen részlete halálra ítéltette.. Büntetésem itt nem ért véget a király maga elé hivatott s dühét öklével, térdével fejezte ki a csalódottságot.. Mindazt, amit megérdemeltem.. Hiszen egyetlen apró feladatom volt.. Egyetlen aprócska.. Hogy fiút szüljek, de én ostoba elbuktam.. El.. el.. Csak az én hibám.. Ostoba vagyok, hogy hiányolni merek egy lányt.. Könnyek-könnyek.. Jöttek-mentek. Minél több díszítette az orcámat annál több pofonnal szolgáltak.. Végére már szomorúságomban sem sírtam.. Szinte már nem is ismerve kacagtam az évszázadok során..
Véres végtagok.. Kivégzések és mészárlások közepette. Nevettem, akár csak egy elmebeteg optimista fénysugár. A tél kegyetlenül rideg udvarát betöltötte rendkívül rémisztő lebilincselő kacajom.

him, him

Megpillantottam.. Lélegzetem elállt a szám kiszáradt.. A szívem olyan hevesen vert, hogy szinte idő kérdése volt, hogy kiszakadjon a mellkasomból. Mosolygott rám.. Kedves volt. Cseppet sem erőszakos.. Mosolyáért ölni is képes lettem volna. Lehengerlő típus volt mégis látszott rajta, hogy nagy terheket cipel a vállain.. Távolból figyelve tekintetünk találkozott.. Mosolyom szinte egész orcámra elterült, amelyet egy kedves mosollyal viszonzott... Egy apró esemény volt. Együtt táncoltunk. Az volt az első pillanat, hogy testünk érintkezett, de mintha elektromosság folyt volna az ereinkben.. Őrület volt. Tudom, hogy ő is érezte, hiszen hogy ne érezhette volna? Attól a pillanattól kezdve tudtam, hogy minket egymásnak teremtettek.. Az első férfi, aki gyengédséggel fordult hozzám.. Az első és egyetlen. Enyém, enyém és az enyém.. Senki másé..

and only him

Megígértem magamnak, hogy nem sírok. Soha többé egy könnycseppet sem ejtek. De, ahogy láttam őt ott térdepelve készen arra, hogy meghaljon a szívem hasadt meg.. Féltem, hogy itt lesz a vég és kezeim meg vannak kötve, hiszen semmit nem tehetek. Egy nő vagyok, férfiak által uralt társadalomban.. Egy könnycsepp gördült végig az arcomon azonban mielőtt bárki megláthatta volna letöröltem, hiszen nem vágytam újabb pofonra, pofonokra.. Mikor meghallottam az ítéletet akaratlanul is felkacagtam - de szigorúan csak halkan - hiszen örömömben ki tudtam futni a világból. Körbecsókoltam volna a királyt legalább ezerszer.. Hát nem hal meg.. Nem vész el.. Bár a sorsa halálnál ezerszer kegyetlenebb lesz..

forever

Újra egy udvarban. Már csak idő kérdése és ezen udvar lesz otthona kettejük egybekelésének. A mondén világban fenntartott lakásom falain megannyi festett, rajzolt kép van róla, amit saját kezűleg készítettem. Ahogy a szívemben körülöttem is csak ő létezik.. Enyém leszel kedvesem.. Az enyém és csakis az enyém!!
you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Delilah Elizabeth Rue Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ Mert én imádom az őrülteket ❖

Hello Delilah!
Igyekeztem jó kislány lenni és megadni az esélyt valamelyik vajszívűbb moderátornak a karakterlapod megnézésére, de ők kissé zsúfoltak, szóval neked a leggonoszabbak egyike jutott Delilah Elizabeth Rue 704671141 Amig így utólag, a lap olvasása után nem is bánok, mert eddig igencsak kevés volt az őrültekből az oldalon. Szóval örülök, hogy jöttél, javítod az átlagot, és ha valamikor kedved támad röpködni egyet az éjszakai égbolton egy seprűn, keress meg egy vörös hajú boszorkányt, szívesen elkísér! Mondtam már, hogy az őrültekkel vannak mindig a legjobb játékok? x"D
Oké, örömködés befejezve, ha nem írok valami normálisat is, admin néni a végén még előszedi a szőnyegporolót (el ne hidd, hogy nincs neki, láttam már, nem is egyszer!). Mondd csak, a neved véletlenül nem egy önbeteljesítő jóslat? Ugyan nem vagyok nagy hithű, de Delilah a biblia egyik emlékezetes árulását követte el. Na, alig várom, hogy kiderüljön!
A meséd nagyon tetszett, szeretem, ha van benne egy kis vér, szenvedés, némi gyilkosság és úgy egészében nem rózsaszín nyuszikról és csillámpónikról szól. Majd megadnád a párna készítő címét később? Megvan a tökéletes ajándék egy-két barátomnak. Cserébe tudok ajánlani egy jó gyászterapeutát vagy némi gyógyszert a vigyorgóból. Jó, az utóbbit ne fogadd el, imádom a drámát és látni akarom, mi lesz ennek az eljegyzésnek a vége némi árnyakban felbukkanás után  popcorn
Tovább nem tartalak fel, menj szépen foglalni avatart, rangot, Uldreiyn-t, esküvői ruhát, papot, rezesbandát, meg ami kell! Jut eszembe, koszorúslánynak lehet még jelentkezni? *admin néni lecsapta  Delilah Elizabeth Rue 4130383220 * Ok, tényleg befejeztem! Sok sikert a játékhoz!

Üdvözöl itt a vezetőség nevében:
Selene



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Delilah & Neal -- bloodlust
» Bailey Elizabeth Fox
» Elizabeth Stone