Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Dorian Ravenshade
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Dorian Ravenshade Empty

Maybe... myself?!
Dorian Ravenshade
I don't know who I am anymore..
Dominic Sherwood Sötét Árnyvadász20Hűséges
the devil is in the details

❖ Becenév:
A helyedben, kérlek, ezzel nem próbálkoznék.
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 1999. február 9.
❖ Családi állapot:
Most ez a téma valami vicc akar lenni?!
Hisz' még szép, hogy szingli vagyok!
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális.
❖ Foglalkozás:
Egyesek megölése, mások lemészárolása, oh várjunk csak...
Sebastian kiiktatása.
S íme; elérkezett a bosszúm.
❖ Ismertetõ jel:
Számtalannyi seb, mi a testemet borítja.
❖ Átváltozás:
Hogy mitől is váltam ekkora szörnyeteggé?!
Nézzük csak...
Anyám meghalt az öcsém születése után, amiért hibáztathatnám is Őt, nem igaz?! Ugyanis ezt követően hunyt ki a fény szemei lélektükréből... tehát mondhatni; minderről ő tehet, de nem... nem vagyok egy ekkora szemét kis féreg, hisz' mindkettőnket épp úgy megrázott az elvesztése, mintsem a tulajdon apánkat.
S ha már így szóba került az apánk.. nos a neveltetése révén váltam ilyené. Ő mutatta meg számomra az élet valódi értelmét; a felesleges érzelmek kerülését, a ridegség átható fogalmát, s a sorsunk valódi zálogsorát.
❖ Rang:
A drága fivéremhez hasonlóan; egy magas szinten képzett árnyvadász vagyok, vagyis voltam. Mert azóta inkább átpártoltam a sötét oldalra, s ha már e témánál tartunk... szívesen megölök bárkit, aki a bosszúm útjába mer állni.
❖ Család:
Anyám halott; miután a világot adta nekünk -, ő eltávozott.
Apám volt az a személy, aki... hát... ő miatta lettem olyan, amilyen. Ilyen tökéletes, egyedi és... áh, már megint egoista vagyok, vagyis nem, ez így nem igaz, ugyanis ez csak a természetes öntudatom jelenlétéből fakad.
Az ikrem... ez egy igencsak bonyolult szál, de lényegében ugyanazt a nevelést kaptuk és egymás mellett nőttünk fel, s mégis, mintsem az ég és a föld, oh... avagy a tűz és a víz párosítása. Ellentétek vagyunk. Sőt mindig is azok leszünk.
Szóval összegezve..
Az anyámat egyáltalán nem ismertem.
Az apámat meg a maga módján kedveltem.
Oh, az öcsémmel meg nem vagyunk cuki pajtások.
Egyéb kérdés?!
❖ pozitív tulajdonságok
Remekül bánok a szavakkal, könnyedén áttudok verni bárkit, gyorsan kiismerem mások gyengeségeit, szívesen élek trükkökkel, tudom a határaimat, s olyan észjárással rendelkezem, amivel nem mindenki büszkélkedhet, de várj, kérlek, leegyszerűsítem;
Ravasz, okos, kreatív, némileg hűséges, félelmet nem ismerő és...
Áh, nem hagyhatom ki: jóképű.
Az vagyok; gyerünk, ismerd be!
❖ negatív tulajdonságok
Nekem van ilyenem?!
Amúgy...
Hirtelen haragú természettel áldott meg az ég, lobbanékony stílust képviselek, illetve mindig átlépem a határokat (legalábbis ez az új hóbortom).
Aztán a végletekig képes vagyok rideggé válni, ami... ami nem minden esetben előnyös.
Ugyanakkor... a bosszú az életem. Ez egyáltalán egészséges érzelem?!
❖ legnagyobb félelmed
Nem ismerem e fogalmi kört.
❖ legnagyobb vágyad
Sebastian feldarabolása.
❖ legnagyobb titkod
Az, hogy... már majdnem elhitted, miszerint kimondom, nem igaz?!
❖ legnagyobb gyengeséged
Mennyi idióta kérdés... nekem nincs is ilyenem.
❖ fõ fegyvered
Bármi, ami a kezem ügyébe akad; még a fakanállal is elbánok ám.
Oh, hogy tudok főzni... meglepő, mi?
look deeply into my eyes

Egy történet?!
Mégis miféle sztorit vársz tőlem, mondd?!
Talán egy olyat, amelyben elregélem az életem meghatározó eseményeit, avagy épp' ellenkezőleg az én boldogságomra lennél kíváncsi?
Nos őszintén...
Nincs semmiféle mesém sem a számodra, ugyanis a sorsom koránt sem oly' izgalmas, mint, ahogyan Te azt elvárnád, de ha már itt tartasz, s ez eddig bátran elolvastad a felvésett dolgaim, akkor most sem hagylak üres tartalmak felett ülni.
De ha izgalomra vágysz...
Ha tényleg az kell neked..
Akkor ne nálam keresd!

***

Igazából mindannyian emberek vagyunk, s mint ez a tény; bélyeget nyom ránk. Meghatározza a sorsunk, felülírja mindazt mit tehetnénk és azok a...
Az érzelmektől, amelyek mélyen bennünk lappanganak; gyengék vagyunk.
Egyszerűen szánalmas, miként befolyásol minket néhány apróbb érzelmi kötődés. Egy-egy szó, mozzanat, vagy puszta pillantás. S mi meg lám.. feláldoznánk önmagunkat a szeretteinkért... Az életünket adnánk azért, amiben, sőt akiben hiszünk.
Velem is pontosan ez volt; így tapasztalatból beszélek.
Vakon követtem egy olyan személyt, akiért eldobtam volna bármit, akiért megadtam volna akármit, s erre ő... Ő nem tett mást, mintsem elárult. Nem mást. Engem.. A számtalannyi hűséges követője közül; rám esett a választása, ekként feláldozott, odadobott ajándékként a tündér királynőnek, s cserébe mit várt?! Győzelmet? Hitet? Áldást? Azt hitte, hogy egy ócska kis rongy vagyok, aki nem képes kikerülni a slamasztikából, avagy netán az szúrta a szemét, miként egy időben Elowen és én...?
Nem, az egyszerűen nem jelentett semmit...
Most sem jelent többet, mintsem egy abszurd időeltöltést.
Szórakoztunk és kész..
De Sebastian...
Aki a lehető legtöbbet jelentette a számomra, akiért nem egyszer a tűzbe mentem, s aki... Mit tett?! Mégsem számítottam neki annyira, mint, ahogy én azt gondoltam, ugye?!
S hogy hogyan is hullik valaki a darabjaira?
Így...
Éld át, ahogy az utolsó személy is, akiben hittél; lazán megválik tőled, mert... mert egyszerűen nem kellesz neki.
Éld át és... majd' rájössz, miként mit érzek.

***

Üresség...
Mérhetetlen üresség..
Ez tengődik bennem, amikor is a kandalló elé lépve a tűz lángjának játékát figyelem. A színek egymásba olvadását, a fa lassú lebomlását, s azt, ahogy végezettül ebből az egészből hamu lesz. Percek telnek el így, míg nem a hátam mögötti ajtó résnyire kinyílik. Automatikusan fordítom meg a fejemet, s kapom oda a tekintetemet, mintha csak attól félnék, miszerint lebukhatnék. S bár rejtegetni valóm nincs, viszont az apám sosem tűri el a tétlenséget. Számára egyet jelent az idő elvesztegetésével, amire már eléggé korán felhívta a figyelmünket. Oh, igen... az öcsém és én; annyi mindent a fejünkhöz vágott már, s mindig... vagyis sosem volt jó neki semmi. Nem vagyunk elég kitartóak, nincs akkora önbizalmunk, nem tudunk kiépíteni stratégiákat. Sosem mosolyog, sosem dicsér... inkább csak fenyít, szid és atyai pofonokkal áld meg minket. Mily' felemelő is ez, nem?
Egészen mélyen szívom magamba a levegőt, miközben nem látok senkit. Mégis kiszórakozik az ajtóval, s ezáltal az én.. nem, nincs szabadidőm. Olvas könyvet, gyakorolj jobban, tanulmányozd ezt és azt, edz velem.. A szemeimet forgatva indulok meg a kijárat felé, ezáltal teljesen kitárva az ajtót. Senki... Kidugom a fejemet és körül nézek, de tényleg nincs itt egy árva lélek sem.. Mégis mi a...? Biztos csak a szellemek... hogyne! S bár van egy sejtésem, hogy kileskelődik utánam, de... miért is érdekelném őt?! Nem, nem mondom ki, miszerint kire gondolok, bár sejthető, mert, ha az apám lenne, akkor... akkor nem lennék ily' szerencsés... avagy éppenséggel kifejezhetném úgy is, miként nem úsztam volna meg egy tasli nélkül. Hisz' a főmottója; az áldás osztás.. Oké, el ne hidd, csak szórakozok!

***

- Minden fejben dől el, Dorian. - Kopogtatja meg a homlokomat a mutatóujjával az apám, ekként nyomatékosítva a szándékát, avagy a szavainak súlyát. - S ettől leszel igazán erősebb; a gondolatoktól. - Ejti maga mellé a karját. - Azoktól a dolgoktól, amiket elhatározol. - Állom a szigorú pillantását, miközben a tőle nem messze lehelyezett kardért nyúl. - Kitartás... ez az első lépcsőfok! - Rám fogja lazán az eszközt, így az élét a nyakam közelébe helyezve. - Többet várok el tőled... többet látok benned, mint, amit tudsz, fiú. - Némileg felsérti a bőrömet a jéghideg penge, s a vérem beszínezi a fémes burkolatot. - Ha sikerül nem feladnod, akkor rátérhetünk a többire. De addig is... minden az alapoknál kezdődik, s ezt tudod jól. - Nyújtja át nekem a fegyvert, én pedig mire elvenném tőle; újból nekem szegezi. - Lassú vagy... - Ingatja a kobakját kicsit sem helyeslően. - Szedd már össze magad!
- Igenis, apám. - Vágom rá egyből, sőt már-már tüstént, ahogy újra és újra neki esünk a folyamatnak, de igazából mindhiába... én veszítettem folyton folyvást, aminek az lett a vége, miszerint inkább feladtam, s mit is mondott?! Oh, persze, hogy ne adjam fel, mintha az olyan könnyű feladat volna.
De azóta tudom, hisz' a fejembe véstem a leckét, miszerint sosem szabad feladnom. Küzdenem kell a végsőkig és majd' ez a tény, nos meghozza a kívánt eredményt.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Dorian Ravenshade Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ the betrayed one ❖

Drága Dorian! Dorian Ravenshade 1842766431

Mérhetetlen örömmel tölt engem az érkezésed, hiszen nagyon boldoggá teszi két énemet is a háttérben az érkezésed, szóval oda meg vissza vagyok érted.  Dorian Ravenshade 951673066
Nagyon vártam az érkezésed ez egyáltalán nem titok.  Dorian Ravenshade 3959055962
A karakterlapod alapján pedig elmondhatom, hogy nagyon jól fogod hozni a karaktert, ehhez kétség sem fér. Nagyon tetszik, ahogy megformáltad a karaktert és felvezetted az érzéseit, gondolatait, hogy mégis miként is érintette őt az árulás, amelybe talán Sebastian nem is gondolt túl sokat.. Szóval engem kilóra megvettél.
Illetve egy dolog lenne, amit megjegyeznék, hiszen a karaktered közel áll Elowen-hez így nem pusztán a hűségesek közé tartozik, hanem a bizalmasok közé, hiszen ő Elowen jobb keze és ez alapján fogod majd a rangod kapni, úgyhogy ne ijedj meg!  Dorian Ravenshade 951673066 Azért még van valaki, aki értékel, szóval annyira ne haragudj a világra.  Dorian Ravenshade 67686965

Mindenesetre sikerült tökéletes megragadni a karakter lényegét, a kapcsolatokra kitérni, amiket megszerzett már a múltban, úgyhogy már csak ténylegesen jártatom a számat, de szeretném, ha tudnád, hogy nagyon tetszik a lapod és még egyszer ezer köszönet és hála, hogy elhoztad őt a világunkba!  olajbogyo

Na, de már így is sikerült amúgy kicsit elnyújtanom az elfogadásodat, amiért elnézést kérek, de most már eszem ágában nincs egy perccel tovább sem tovább fenntartani téged, szóval nyomás foglalózni utána pedig ajándékozd meg a játékteret, játékostársaid különleges írásaiddal!  Dorian Ravenshade 1081570003


Jó szórakozást kívánok!  Dorian Ravenshade 2260187092 Dorian Ravenshade 124822942


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matthias Ravenshade
» Dorian ---
» Dorian N. Darkknight
» Dorian Deveraux
» my sweet dorian ♥