Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Raktár
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Raktár Empty

szabad játéktér
dust & shadows

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Raktár Empty

Sonja & Aiden  
practice makes it...?
Nem gondoltam volna, hogyha egyszer bajba sodrom saját magam, akkor pont egy olyan személybe futok bele, akinek mondhatni aranyból van a szíve. S jelen pillanatban határozottan erről lehetett szó vagy tényleg az lesz a vége, hogy holtan fogok felbukkanni valahol, vagy teljesen eltűnök majd és mindenki azon rágódik majd, hogy mégis hova tűnhettem. Mindenesetre azért mégis remélem, hogy békében és komplikációk nélkül visszajutok és legfőképpen anélkül, hogy bárkinek feltűnne a tény, hogy eljöttem.
- Ugyan.. Akár órákat is igénybe vehetne akkor is még így érnék legelőször vissza. Még egyszer köszönöm. - Bár talán várnom kellene addig, míg ténylegesen visszakerülök Los Angeles-be, de mégsem tudom magamban tartani a hálámat, hiszen még mindig jobb így kifejezni, míg más módokon. Hiszen a sorozatgyilkos után ez lehet a második lépcsőfok. Vagy igazából a kettő egyben.
- Gondolom hiába mondom, hogy felvehetne valakit erre a kellemetlennek tűnő feladatra. Mármint gondolom senkiben sem bízik meg annyira, mint saját magában. - Máskülönben nem tudom, hogy mégis miért terhelné magát ezzel a feladattal. Ugyanakkor még mindig lehet mazochista. A tippjeim száma végtelen, mert semmit nem tudok a fickóról azon kívül, hogy végtelen verziót képzelek el az életéből.
Elhúzom a szám előtt az ujjamat, mintha csak cipzárral zárnám azt össze örökre. Bár talán használhattam volna a kulcs megoldást, hiszen az még ide is illet volna, de valahogy most már visszavonhatatlanul megragadtam a cipzáros megoldásnál, miközben némán követtem őt, mint egy kis palotapincsi.
 

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raktár Empty
Sonja & Aiden

Ha belegondolok abba, hogy mi terveztem mára és hogy alakult eddig a napom, nos... fogalmazzunk úgy, hogy örültem annak, hogy sikerült elterelnem a figyelmem és még indokom is lett arra, hogy rásózzam a munkát a beosztottakra, habár lehet, hogy nem lenne túl jó ötlet mindent rájuk hagyni, ezért úgy döntöttem, inkább csak napolom a dolgot. Kihúztam magam miközben mindvégig a rejtélyes idegent bámultam.
- Csak pár percet kérek, hogy összeszedjem a cuccaim - mondtam neki miközben épp becsuktam a raktár ajtaját, ami olyan volt, mintha bombát robbantottak volna a közepén. Minden szanaszét hevert, de úgy gondoltam, még egy napot kibír ebben az állapotban. Előhúztam a kulcsom és igyekeztem minél lazábbnak tűnni.
- Ami azt illeti épp jókor jön ez a kis kitérés - súgtam neki. - Legalább lesz okom ezt az egészet elnapolni. Nem nagyon van hozzá kedvem per pillanat...
Elfintorodtam, mert tudtam, hogy meg kell valamikor csinálnom, de nem szerettem volna, ha a nyakamon marad hetekig. A kulcsot a farzsebembe süllyesztettem és elindultam lassan a belső terem bejárata felé.
- Csak ne szóld el magad - kacsintottam miközben azon gondolkodtam, hova raktam el a kulcsom.
Teljesen idegen volt számomra, de nem akartam csak úgy itt hagyni a bajban. Valószínűleg én voltam túl nagylelkű, mások talán máshogy álltak volna hozzá, de tudtam milyen az, mikor ott hagynak minden rossz közepén és nem akartam így bánni vele, ezért is ajánlottam fel, hogy elviszem. Hogy mi lesz ebből, még én sem tudom, de majd úgy is kiderül nemsokára...

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Raktár Empty

Sonja & Aiden  
practice makes it...?
A jövőben azt hiszem, hogy jobb lesz, ha majd a tanárokhoz fordulok segítségért, mielőtt még saját magam próbálnám elsajátítani a dolgokat. Most mondhatni szerencsém volt, hogy viszonylag nem látott meg senki, de azért még így is kérdéses, hogy hol és hogyan is bukkantam fel. Ugyanakkor egyrészt megnyugtat, hogy mennyire könnyedén veszi a helyzetet, ugyanakkor valamilyen szinten kicsit izgulok is, hogy mit is jelent mindez. Talán ő is az árnyvilág részese lenne? Akkor pedig tényleg nagyon mákos vagyok, mert egy mondén koránt sem venné olyan könnyedén, hogy csak így megjelenek itt. Így is azt hiszem már örülhetek, hogy nem hívta rám a biztonságiakat, amiért itt vagyok.
- Hát ez mondjuk jogos. - Tényleg nehéz lenne visszajutni talán meg kellene próbálkoznom ismételten egy portállal, de az is lehet, hogy azzal csak még messzebb kerülnék, aminek a vége az lenne, hogy tényleg fel kellene hívnom valakit, hogy kihúzzon a szarból, vagy esetleg olyan helyen jelennék meg, ahol kíváncsi mondénok célkeresztjébe kerülhetek. Talán még a végén visszahoznám a boszorkányüldözést.
- Ez azt hiszem valamennyire vigasztaló. Elfogadom szívesen akkor, de csak ha nem okoz semmilyen kellemetlenséget és nem jár különösebb teherrel. - Bár azért valljuk be, hogy már így is olyasmit tesz, amit nem mindenki tenne meg. Én legalábbis az ő helyében nem hiszem, hogy ennyire nyitott és lelkes lennék azért, hogy valakit elvigyek a világ másik felébe. De azért mindenkinek kell valamilyen hobbi azt hiszem.
- Az meg engem igazán nem zavar. Mármint nem hiszem, hogy lenne jogom kritizálni valakinek a zenei ízlését, miután ekkora szívességet tesz nekem. - Azért mégiscsak vannak határok, amiket nem lép át valaki. Ha már tényleg lesz olyan kedves, hogy visszavigyen LA-be és az egész utat megúszom még élve is, akkor a legkevesebb, hogy nem szólalok meg, akkor sem, ha esetlegesen tényleg nem tetszik. Vagy talán visszafizethetném azzal, hogy megdicsérném a zenei ízlését. Azért mondjuk ehhez először tudnom kellene, hogy mégis mire vállalkozom.
 

Silent Brothers lenyűgözõnek találja a posztot


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raktár Empty
Sonja & Aiden

Ahhoz képest, hogy a mai napra teljesen mást terveztem be, meglehetősen más irányba kezdett terelődni figyelmem - na nem mintha annyira bánnám, de ha a közeljövőben nem fordítok az ilyen kis apróságokra nagy figyelmet, akkor biztosan káoszba fordulnak itt a dolgok méghozzá elég könnyen.
- Értem - elmosolyodtam kicsit azon, ahogy rögtön kijavította magát, vagyis jobban mondva próbálta kiegészíteni azt, amit előzőleg mondott. Nem szokásom felajánlani, hogy egy teljesen idegent hazajuttatok, de ha már megmentett a papírmunkától (na meg a leltározástól), akkor úgy gondoltam, legalább világot látok. Azon még mindig gondolkodnom kellett, hogyan is oldom meg, hogy ne keveredjek bajba, de ez úgy gondoltam még ráér egy darabig.
- Nekem teljesen mindegy, ahogy szeretnéd - feleltem. - Viszont úgy sokkal lassabb az út, repülővel kb 6-7 óra alatt megtennénk egy 44 órás autóutat.
Ami azt illeti, a repülőút vonzóbb volt számomra már csak a táplálkozás témát is figyelembe véve. Nem kellett volna napokig úton lenni és a vezetés néha elég unalmas tud lenni ráadásul a L'Ordre vezetését is át kellett volna szerveznem arra az időre, úgyhogy igen... leegyszerűsíthette volna a dolgokat a magángép, de természetesen nem említettem meg ezt neki.
- Nem vagyok sem emberrabló sem pedig emberkereskedő csupán egy szimpla bártulajdonos többek között, aki megengedheti magának, hogy elutazzon a világ bármelyik pontjára - nyugtattam meg még mielőtt bármi rosszat gondolt volna rólam. Bár nem vagyok benne teljes mértékig biztos, hogy annyira meg tudtam nyugtatni, de az igazság az, hogy nem is vonzottak az olyan tevékenységek. Bőven megvoltam abból a pénzből is, amit naponta termelek akár csak a L'Ordre-al.
- Leginkább csak az ósdi zenék miatt kellene aggódnod - elhúztam a szám kissé mintegy érzékeltetésként. - Egyesek szerint nem igazán megfelelő a zenei ízlésem - forgatni kezdtem a szemem miközben épp arra az estére gondoltam, mikor egyik ismerősöm elég egyértelműen közölte, hogy nem hajlandó mellettem autóba szállni.

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Raktár Empty

Sonja & Aiden  
practice makes it...?
Hogy a fenébe kötöttem ki Los Angeles-ből egyenesen Boston-ba? Ez is csak nekem jöhetett össze. Talán, ha egy kicsit barátságosabb vagy nyitottabb lettem volna mások felé most lehetnének barátaim, de amekkora szerencsétlen vagyok ez jelenleg távolabb sem állhatna tőlem. Mondjuk amúgy se nagyon hiszem, hogy bárki szeretne egy olyan szerencsétlennek a barátja lenni, mint amilyen én magam is vagyok. Sosem tudtam, hogy boszorkány vagyok az egész dolgot, miszerint a családom többi tagja boszorkányként hivatkozott magára csak elhessegettem. Most pedig, hogy ez a valóságom úgy érzem, hogy soha nem fogom teljesen ezt az egészet elsajátítani, ahogyan kell.
- Az nem is kifejezés. - Vágom rá szinte rögtön, de még mielőtt még több bajba sodornám magam szinte rögtön hozzá is fűzöm. - Mármint ezt most úgy értem, hogy nem akartam benyitni a raktárba vagy hova.. - Elméletben szerintem be se jutottam volna ideáig anélkül, hogy valaki meg nem állított volna, de reméltem, hogy ez nem lesz annyira szembetűnő neki. Mármint lehet ez az egész az eredménye annak, hogy figyelmetlenek voltak az alkalmazottai én meg tök véletlen besétáltam egy zárt bárba a mosdót keresve, vagy segítséget, hogy visszajuthassak LA-be. Azért ehhez az egészhez nagyon sok véletlennek kell egymás mögött felsorakoznia, hogy megtörténjen.
- Igen, biztos. - Biztos, hogy minden oké volt, mert minden végtagom a helyén volt az már más kérdés, hogy egy olyan helyen, ahol még sosem jártam. Ez viszont nem az ő gondja így inkább ki sem térnék erre.
- Ó, nem.. Mármint nem kell a leggyorsabb egy szimpla fuvar, vagy valami is elég lenne.. De egy magángép.. Oh, wow. - Bár tény, hogy több napba telne valószínűleg autóval megtenni az utat és logikus lépés lenne repülni, de azért nem gondoltam volna, hogy valaki csak úgy feldobja a magángépét, miután kis híján betörtem a raktárába. Akaratlanul, de a tényen nem változtat, hogy itt kötöttem ki. - Már azzal is megelégszem, ha félútig eljutok valahogy aztán megoldom nem kell miattam.. - Na, meg azért sem kell mert nem hiszem, hogy elmondhatom, hogy hova kellene vinniük. Elég szigorúak azzal kapcsolatosan, hogy az iskola biztonsága fennmaradjon. Inkább arra nem válaszoltam, hogy egyedül vagyok, mert nem akartam még azzal is bajba sodorni magam.
- Sonja... - Mutatkoztam be én magam is, majd kételkedve pillantottam rá, mert nem akartam hinni a szemeimnek. Mármint most tényleg csak úgy bedobja az egész dolgot, hogy szerez nekem egy fuvart. Nem lehet valaki ennyire kedves, ugye? - Bocsáss meg, hogy megkérdezem, de nem vagy esetleg emberrabló, emberkereskedő vagy bármi ilyesmi, hogy félnem kellene, ugye? - Mondjuk, akkor már most nagy pácban lennék, ami miatt akaratlanul is újra a nyakláncomra téved a kezem, ami habár a nyakamban volt, hogy meggátolja a mágiámat készen álltam, ha arra van szükség, akkor leszakítsam a helyéről és történjen, aminek meg kell történnie.
 

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raktár Empty
Sonja & Aiden

- Igen, Boston - erősítettem meg miközben furcsállón néztem vissza rá. Eszemet sem tudom, mikor történt meg velem valaha is, hogy egy boszorkánymesterbe futottam. Nem igazán tartom velük személyesen a kapcsolatot, így aztán nem is igazán aggódtam azon, hogy feltűnhet bárki is a semmiből a bárom kellős közepén. - Ahogy látom nem teljesen itt szerettél volna kikötni - kissé oldalra döntöttem fejemet, miközben éppen azon gondolkodtam, hogyan tudott ennyire máshol kikötni. Súlypontomat átbillentettem a másik lábamra miközben épp azon gondolkodtam, hogy ilyenkor mégis merre kószálhatnak a beosztottaim.
Mérges voltam, hogy ezt megengedték maguknak. Mi lett volna ha valaki olyan teszi be a lábát a területemre, akit nem tart vissza egy kis beszélgetés? Ha nem azért jött volna, mert eltájolta magát, hanem éppen bosszút akart volna állni rajtam egy a múltban elkövetett baklövésem miatt?
- Biztos? Mert nem úgy festesz, mint aki teljesen rendben lenne - kissé megkönnyebbültem, hogy legalább nem ártó szándékkal tévedt ide. Látszott rajta, hogy még neki is újdonság a dolog, ezért is tévedhetett el ennyire.
- Hát a leggyorsabb közlekedési eszközöm egy magángép - válaszoltam bár ezt nem szoktam csak úgy felajánlani egy számomra teljesen idegen számára. - De így is eltart egy darabig mire odajutsz. Nem fognak keresni a társaid? - tettem fel a kérdést mit sem sejtve a valóságról. Biztos voltam benne, ha csak úgy beállítanék egy magángéppel a boszorkánymesterek birtokára, nem néznék túl jó szemmel és feleslegesen nem akartam viszályt szítani.
Megvoltak a terveim a mai napra, aminek a feléig sem értem el mikor betoppant az előttem álló hölgyemény, de úgy tűnik ez is halasztódik egy napot, pont úgy, mint bármi más.
- Aiden vagyok - mutatkoztam be és húztam elő telefonom a farzsebemből. - És egy fél perc és intézek is neked egy fuvart, ha szeretnéd - kérdőn pillantottam rá, mint aki megerősítést vár a másiktól miközben éppen a kapcsolataimat bogarásztam.


Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Raktár Empty

Sonja & Aiden  
practice makes it...?
Már az, hogy egy épületben találtam magam, amit nem ismertem fel teljesen azt jelezte számomra, hogy bármit is csináltam azt nagyon elrontottam. Persze szerettem volna abban reménykedni, hogy abban a pillanatban, hogy benyitok az ajtón közelebb kerülök a kijárathoz és megtudhatom, hogy mégis hol vagyok aztán meg kitalálhatom, hogy miként jussak vissza. Azonban az ajtó egy zsákutca volt a számomra, de legalább volt ott egy személy, akitől megérdeklődhetem, hogy mégis hova sikerült kilyukadnom.
- Boston? Ohh.. - Hát nem a birtok túloldalán kötöttem ki, hanem kis híján a világ másik végén. Az egyszer biztos, hogy közel sem lesz egyszerű visszajutni innen. Valahogy majd megpróbálok valakit elérni az iskolából, aki segíthetne. Bár, akkor meg valószínűleg nagy bajban leszek miatta. Úgyhogy talán jobb lesz, ha megpróbálok visszabuszozni vagy valami. Az sem lesz mondjuk egy rövid móka, de jobb, mintha letolnának és meggátolnának abban, hogy magamtól gyakoroljam a mágiát.
- Persze minden rendben van. - Bólintottam, majd előhalásztam a zsebemből a nyakláncomat, hogy újra a nyakamon pihenjen és így meggátolja, hogy valami olyat tegyek, ami visszafordíthatatlan lenne. A születésnapom óta nem igazán merem levenni hosszabb ideig a nyakláncot, mert még mindig vannak rémálmaim azóta. Leginkább talán azért, mert nem is emlékszem tisztán, hogy pontosan mi is történt.
- Hát, hacsak nincs egy gyors visszajutási lehetőség a zsebedben Los Angeles-be, akkor azt hiszem magamnak kell megoldanom a dolgot. - Bár ezzel talán kicsit elárultam magam, de azért mégis nem gondolná azt egy átlagos ember, hogy a semmiből bukkantam elő. Maximum annyit, hogy csak gyorsan vissza kell jutnom valami miatt. Ez pedig még koránt sem a világvége. Valahogy majd megpróbálok visszajutni. Megpróbálnék még egy portált nyitni, de az előzőből kiindulva koránt sem merném ezt megkockáztatni. Talán felkereshetek egy másik boszorkánymestert itt, aki segíthet nekem. Valamilyen opcióval csak elő tudok állni, hogy előbb vagy utóbb, de visszajussak.  

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raktár Empty
Sonja & Aiden

Morgolódtam, hogy újra nekem jutott a feladatok többsége. A beosztottjaim képtelenek megbirkózni ezzel a feladattal és úgy láttam nagyon is szükségem lenne még valakire, aki intézi az ilyen ügyeket, a papírmunkát és egy kis plusz segítséget nyújt a bár vezetésében. Természetesen eszem ágában sem volt még egy olyan szerencsétlent felvenni, mint az aktuális pultosom, ezért csak a fogam szívtam s eldörmögtem magamban továbbra is.
Furcsa volt nekem a hirtelen jelenléte. Nem tudtam róla, hogy ő kicsoda és őszintén szólva először csak arra tudtam gondolni, hogy biztos valakinek szemet szúrtam valami miatt. Egészen biztos voltam magamban, így nem aggódtam túlzottan, meg ha nagyon kellett volna, a személyzet biztos intézkedett volna, ezért végül kihúztam magam és leraktam ami épp a kezemben volt.
- Bostonban, azon belül is Dorchester egyik éjszakai bárjának raktáránál - válaszoltam a fiatal nő kérdésére.
Nem tudtam mit kezdhetnék vele. Nagyon nem számított hétköznapinak az, ahogy itt megjelent. Ha kintről érkezett volna, akkor az őröknek szemet szúrt volna és megállították volna, de nem így történt. Ehhez hozzájön az is, hogy nem hallottam senkit sem a folyosón közlekedni az utóbbi néhány percen kívül, így csak is arra tudtam gondolni, hogy mágiával jutott el hozzám.
- Minden rendben van? - Kérdeztem az idegentől az egyik polc mellett elsétálva, ahol éppen a vodkák sorakoztak.
Úgy tűnt, meglepődött mikor mondtam hol van. Tekintve a körülményeket, arra tudtam gondolni, biztosan valamilyen kezdő boszorkánymester lehet. Ismertem néhány képzett boszorkánymestert egyes ismerőseimen keresztül és hallottam már történeteket is arról mikor még újoncként gyakorolták a mágiát és hogy milyen hatalmas hibákat el nem követtek.
Megráztam a fejem és próbáltam észhez téríteni magamat. Nem tudtam mit tehetnék, ezért egyik szemöldököm felhúzva kérdeztem tőle:
- Tudok esetleg segíteni valamit? - Áthelyeztem súlypontomat miközben minden egyes mozdulatát figyeltem.

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Raktár Empty

Sonja & Aiden  
practice makes it...?
Teljesen új volt számomra ez a világ, de valahogy mégis gyűlöltem azt, ahogyan mások néztek rám. Nem szerettem kívülálló lenni, de most valahogy pontosan ez lett belőlem. A nyakláncomhoz az órákon való gyakorláson kívül szinte mindig ragaszkodtam, ami talán csak rontott a helyzetemen, mert ezért mindenen egyenesen elbuktam. Nem voltam ura a mágiámnak és nem is tudtam igazán, hogy kihez fordulhattam volna azzal, hogy mégis mit kellene tennem. Szerettem volna segítséget kérni, de mégis féltem attól, hogy még a tanárok is lenéznének, vagy esetleg túl kemények lennének velem így megpróbáltam egyedül boldogulni. Bár elég nehéz volt sokszor lerázni azt a Beckett gyereket, aki habár kedvesebb lett az első nap óta, de koránt sem lett kevésbé idegesítő.
Talán egy kicsit túlvállaltam magam azzal, hogy egyeneset egy portált próbáltam nyitni, de sosem vettem semmit félvállról, úgyhogy most sem lesz ez másként. Minden jónak tűnt és habár kicsit ideges voltam és a tenyerem is rendkívül izzadt mégis úgy döntöttem, hogy átlépek rajta. Szerettem volna az egyik birtok határáról a másikra menni, de végül egy ismeretlen épületben találtam magam. Szinte biztos voltam benne, hogy nincs itt keresnivalóm ezért megindultam az első ajtó felé, amitől a kijáratot reméltem, de helyette inkább egy raktárhelyiségben találtam magam.
- Ööööö.. Elnézést. Valószínűleg hülye kérdésnek fog tűnni, de mégis hol is vagyok pontosan? - Már készítik is a személyesen nekem készült kényszerzubbonyt, de tudnom kell, hogy mégis mennyire rontottam el ezt az egészet. Mert azért mindennek megvan a maga fokozata, ahogyan ennek is és azért nem lett teljesen pocsék az egész, mert még életben vagyok, úgyhogy ezt már elkönyveltem magamnak, mint egyfajta sikert, de ettől még az is lehet, hogy sokkal messzebbre sodródtam, mint szerettem volna. Akkor pedig nem is tudom, hogyan fogok visszajutni, mert ezek szerint a portálkészítési képességemben nem bízhatok.  

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raktár Empty
Sonja & Aiden
Elhúztam a szám, mikor megláttam a sok kacatot, amit a beosztottaim itt hagytak. Minden össze volt dobálva és semminek sem volt helye. Mintha egy bomba robbant volna a L'Ordre közepén. Egyszerűen nem tudtam visszafogni nem tetszésem, amit az egyik alkalmazottnak jeleztem is.
- Nem hiszem el, hogy nekem kell rendet raknom ebben a helyiségben - háborodtam fel eközben persze ő lehorgasztott orral próbált kibotorkálni a teremből. - Ne nagyon menj messzire, lesz itt neked is munkád bőven - nyugtattam meg még mielőtt próbálna elfutni a felelősség elől.
Kifújtam magam kicsit dühömben, mikor a telefonom rezegni kezdett. Meg sem néztem ki volt az, hagytam hadd rezegjen tovább. Ránéztem a fiúra, aki nem lehetett több 24 évesnél majd egy apró kézmozdulattal jeleztem, hogy tűnjön a szemem elől és foglalja el magát valami hasznossal még mielőtt az egésznek nekiálltunk volna.
Leültem az egyik dobozra, amiben úgy gondoltam nem lehet törékeny és nekiálltam a papírmunkának. Egy halom papír hevert körülöttem szétszórtan a földön, amivel egyeztetnem kellett hogy ténylegesen mi is van meg a listáról. Elővettem a kézi scannert és elkezdtem lecsipogtatni a termékeket, amik szabadon kószáltak az éterben és elkezdtem egy helyre rakosgatni azokat, amiket már leolvastam. Elképzelni nem tudtam, mi volt ebben eddig annyira nehéz, de megfogadtam magamban, hogy legközelebb nagyobb hangsúlyt fektetek az ilyen dolgokra.
Már épp mentem volna megkeresni szerencsétlen beosztottam, mikor kinyílt hirtelen az ajtó és egy idegen nő lépett be rajta. Furcsálltam a dolgot, ugyanis ilyenkor nem szoktunk vendégeket fogadni és tekintve, hogy nem is hirdettem meg betöltendő álláshirdetést, biztos voltam benne, hogy nem is arra jött, így furcsa tekintettel néztem végig rajta.
- Elnézést hölgyem, de most zárva tartunk - mondtam nyugodtan, de erélyesen. - Kérem, nyitás után jöjjön vissza - egészítettem ki majd egyenesen ránéztem és jeleztem, hogy ideje lenne indulnia.

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Raktár Empty

új játéktér
dust & shadows

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Raktár Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raktár
» Raktár
» Raktár
» Raktár
» Raktár és fegyvertár