Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


VIP terem
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Alexandra Tate
Látó
ranggal rendelkezem
Alexandra Tate
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty
Alexandra & Aiden
you're the answer to everything
Olyan érzés volt ez a számomra, mintha csak fellélegezhetnék. Nem voltam őrült és minden, amit eddig láttam az legalább annyira valós volt, mint ez a jelenet most itt előttem. Bár őt figyelve koránt sem ezt a reakciót várta tőlem, meg nem igazán szerette volna a tudtomra hozni mindezt, ami egy kicsit rosszul esik ugyanakkor meg is értem tekintettel arra, hogy én is elrejtettem előle azt a tényt, hogy a szüleim azért néznek őrültnek mert az életemet fel mertem volna tenni arra, hogy van egy világ, valami természetfeletti, ami párhuzamosan létezik a sajátunkkal csak nekik nincs erre betekintésük.
Nem akartam közel menni hozzá, hiszen jobbnak találtam, ha egy kis távolságot tartok fenn vele szemben, hiszen ha valamit megtanultam senkit sem szabad megzavarni táplálkozás közben, mert annak nem lesz jó vége valahogy úgy éreztem, hogy egy vámpír esetében ez még inkább betartandó.
- Sajnálom, hogy így rád rontottam. - Nem állt szándékomban megzavarni és habár talán félnem kellett volna tőle, de valahogy ahogy tegnap este is éreztem nem volt semmi, ami eltaszíthatna tőle. Az pedig, hogy ő választ adhat minden egyes kérdésemre számomra mindenért kárpótolt. Ha nem láttam volna rajta, hogy mennyire dühös és feszült valószínűleg megöleltem volna, hogy tudja továbbra is mellette állok, de nem mertem csökkenteni a kettőnk közötti távolságot.
- Nem érdekel, hogy mi vagy. Nem ahhoz vonzódtam, hanem ahhoz, hogy te magad ki vagy, Aiden. Viszont bevallom, hogy most már kezdesz egy picit megijeszteni. - Megértem, hogy koránt sem lehet kellemes, hogy a titkod akaratodon kívül derül ki, de azt nem értem, hogy miért zavarja ennyire, hogy számomra ez sokkal inkább jelent jó hírt, mintsem rosszat. Nem vagyok bolond. Bár határozottan nem állítanék be vele a szüleimhez, mint kiállítási tárgy, de így már egy kicsit nyugodtabb a lelkem, hogy végre szemtől-szembe találtam magam az igazsággal.
- Hát.. Nem hiszem, hogy szívesen lennék a táplálékod. Legalábbis azért ezt még át kell gondolnom.. Így pedig mégsem okolhatlak azért, mert megteszed azt, ami szükséges a túlélésedhez. Na, meg aztán kétlem, hogy én magam elég lennék.- Persze ott van a vérzacskók lehetősége, de akkor lényegében azt olyan emberektől veszi el, akinek szüksége lehet rá. Meg aztán gondolom közel sem olyan kellemes, mint egyenesen a forrásból fogyasztani.
- Nagyon sajnálom.. nem gondolkoztam. - Tényleg nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe hozni, de valahogy mégis sikerült ezt elérnem. - Mindjárt megoldom. - Azzal magára is hagytam az üvegszilánkokat, de mielőtt kiléptem volna az ajtón, hogy a mosdóban kimoshassam a sebemet visszafordultam és ránéztem összerogyott alakjára. - Kérlek maradj itt míg visszajövök. - Nem akartam, hogy elrohanjon a problémái elől, ami valószínűleg most mindennél nagyobb vágya volt.
Gyorsan kimostam a sebemet majd a táskámból vettem elő egy sebtapaszt, amit az apró vágásra raktam és miután biztos voltam, hogy nem vérzik át visszaindultam a terembe reménykedve, hogy Aiden még mindig ott volt.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty
'Couse you are the reason...
Ezernyi dolog kavargott bennem a dühtől egészen a zavarodottságig. Nem tudtam eldönteni, hogy most a reakciójára hogyan is kéne reagálnom. Hallottam teóriákat már arról, hogy vannak olyan mondénok, akik nyitottabbak a természetfeletti lényekre, de sosem gondoltam volna, hogy ő is képes rá.
- Miért... - kezdtem bele mondandómba, azonban nem tudtam befejezni. Öklöm már annyira összeszorítottam, hogy körmöm lassan kezdte felszakítani apró kis félhold alakokban a bőröm. - Miért nem... - fejeztem be a mondat közepén, ugyanis sejtettem rá a választ. Legszívesebben a falat püföltem volna, hogy megnézzem mi a keményebb: az öklöm avagy a fal.
Olyannyira próbáltam eltitkolni előle az igazságot és most, hogy lehullott a függöny, egyszerűen üresnek éreztem magam. Nem akartam, hogy megtudja mi is vagyok, de úgy tűnik nem figyeltem eléggé. Túlságosan naivnak éreztem magam és tehetetlennek, amit megfogadtam, hogy soha többé nem fogok hagyni.  
- Ez egyszerűen képtelenség - mondtam neki miközben képzeletben már a hajam téptem. - Egyenlőre azt sem tudom mit mondhatnék - elfordultam tőle s a legközelebbi boxhoz mentem, hogy belekapaszkodhassak. Megfogtam két oldalát s kissé előrehajolva zúztam porrá a pillanat tört része alatt szegény asztalt. - Annyira próbáltam nem felfedni azt ami vagyok, mert féltem... hogy tudod ennyivel elintézni? Nem zavar, hogy mi vagyok? - Erős késztetést éreztem ahhoz, hogy csak úgy eltűnjek, hogy valami nagyot és erőset, lehetőleg valami keményet szétpüfölhessek, mintha az lenne a bokszzsákom.
Nem tudtam őt megérteni bármennyire is próbáltam, bár lehet azért, mert a saját múltamból indultam ki. Ami pedig azt illeti, nem kellene egy apró kis vállrándítással ezt a témát elintéznie. Még annak is jobban örülnék, hogyha pofon vágott volna vagy mérges lenne rám, dühös, amiért egy másik nővel látott, de nem, ő teljesen máshogy reagált a dologra.
- És az sem zavar, hogy valaki mással láttál? Miért nem... - próbáltam kicsit lehiggadni, ugyanis már éreztem, ahogy néhány csepp vér szivárgott ki a szememből. Kihasználtam, hogy nem láthatja s egy gyors mozdulattal letöröltem őket igyekezve, hogy ne vegye észre, majd mikor visszafordultam volna jutott eszembe, hogy egy idegen is fültanúja beszélgetésünknek, ezért gyorsan s halkan elintéztem, hogy erre sose emlékezzen vissza, hogy felejtse el ezt a helyet. Mikor visszafordultam végre sikerült megfordulnom, de mielőtt még bármit is mondhattam volna, Lexi elkezdte összeszedni az összetört üveg darabjait közben pedig sikeresen megvágta ujját.
- Nekem most... - szakítottam félbe magam, mikor önuralmam tűrőhatárához értem. - Jobb, ha azt a sebet ellátjuk rendesen. Addig is szólok valakinek, hogy takarítson fel - sietős léptekkel próbáltam a helyiség máik felébe eljutni, ami nagyon nehezen volt kivitelezhető számomra jelen pillanatban.
Nemrég táplálkoztam és mégis képes ilyen hatást kiváltani belőlem a vére. Egyszerűen... nem értem miért nem rohant el, hogy miért maradt itt miután megtudta, mi vagyok. Lehet ez most a legkisebb dolgom, ugyanis fogam akaratlanul is előtörni készült, amiért tennem kellett valamit. Törni, zúzni szerettem volna legszívesebben, de semmiképp sem előtte fogok jelenetet rendezni.
Előkerestem a telefonom, hogy bepötyögjek néhány sort az egyik munkavállalómnak majd gyorsan az asztalra csúsztattam azt. Arcom tenyerembe süllyesztettem s próbáltam kitalálni, mi legyen a következő lépés.

Alexandra Tate
Látó
ranggal rendelkezem
Alexandra Tate
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty
Alexandra & Aiden
you're the answer to everything
Megannyi kérdés ostromolta az elmémet, de egy sem volt képes kiszökni belőlem. Egyszerűen teljesen lefagytam a látványtól és csak némán figyeltem őt, ahogyan a vér vörösre színezte ajkait. Láttam a szemfogait és ezúttal nem volt senki, aki azt mondhatná, hogy mindössze képzelődöm. Ez teljesen valóságos volt. Végre megvolt az a megtagadhatatlan pillanat, ami választ nyújtott a legnagyobb kérdésre az életemben. Nem voltam őrült. Talán pontosan ezért vonzott annyira magához, mert ő önmagában hordozta minden kérdésemre a választ. Vámpír volt. Így már kicsit érhető is, hogy miért is volt olyan zárkózott a múltjával. Mégis, hogyan osztanád meg a múltadat valakivel, aki nagy valószínűséggel őrültnek nézne és az őszinteségeddel örökre elüldöznéd magadtól? Ezért sem mertem vele megosztani a teóriámat, hogy mi mindent láttam, amit a szüleim soha, hogy soha nem hittek nekem.
Megannyi kérdést szerettem volna neki feltenni, de helyette egyetlen egy dolog hagyta csak el ajkaimat. - Nem vagyok őrült. - Ettől akaratlanul is hatalmas vigyor ült ki az arcomra, ami csak akkor tűnt el onnan, amikor megláttam a kétségbeesett, szinte már bűnbánó nézését. Talán fel sem fogtam, hogy neki is mekkora váratlan az egész és, hogy talán retteg attól, hogy elveszíthet emiatt, de fogalma nincs arról, hogy ez mennyi mindent jelent nekem.
- Nem kell megmagyaráznod semmit sem, mert igazából eléggé nyilvánvaló.. Viszont annyi kérdésem lenne, hogy azt sem tudom, hol kezdjem bár talán a legjobb lenne, ha hagynálak, hogy békében befejezd, amit elkezdtél. Mondjuk ugye azért utána szándékozol fogat mosni, vagy valami? - Kicsit végigfutott a hátamon a hideg a gondolattól, hogy úgy csókoljam meg, hogy nem olyan régen vért fogyasztott. Bár a lehetőség még így is fenn állt, hogy tegnap megtettem, de a whisky szerintem még a nyomát is elnyomta a lehetőségnek. Legalábbis remélem.
Mikor már kicsit lenyugodott a szervezetem és nagyjából sikerült feldolgozni, hogy mégis mi történt akkor vettem észre igazán a magam körül kialakult káoszt az összetört üveggel és a pezsgővel, ami kezdte beinni magát mindenbe, amihez hozzáfért kis híján a kártyámat is elérte, ami szintén a földön kötött ki, de azt hirtelen felvettem és visszacsúsztattam a zsebembe, majd elkezdtem óvatosan feltakarítani magam után a nagyobb szilánkdarabokat összeszedegetve, de bármennyire is voltam óvatos egy kicsit sikerült megvágnom az egyik ujjamat. - Ó, basszus. - Talán nem volt a legjobb ötlet pont egy vámpír előtt nekiállni olyan tevékenységet végezni, amelynek következtében megvághatom magam. Kicsit ijedve pillantottam rá, miközben próbáltam előkotorni a zsebemből egy zsepit, hogy az ujjam köré csavarhassam és ezzel megpróbáljam elkerülni a lehető legrosszabb végkimenetelt.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty
'Couse you are the reason...
Sosem gondoltam volna, hogy érezhetek még valaha úgy, mint régen. Egész életemben, vagyis jobban mondva mióta átváltoztattak még nem éreztem így magam. Alig voltam képes visszafogni magam, nagyon nehezen sikerült végül eltitkolnom előle múltam ezen részét, de örültem neki hogy nem tudja. Nem akartam megijeszteni és legfőképp nem akartam el kergetni magam mellől. Ő volt az első és az utolsó személy, aki el tudta érni, hogy vonzódjak hozzá. Részben megijedtem ettől az érzésétől, ugyanakkor nagyon is tetszett. Úgy vonzott engem, mint még soha semmi. Olyan volt nekem, mint a drog. Függőséget okozott mindezek ellenére a felhők felett éreztem magam.
A vérszomjam egyik percről a másikra tört elő a semmiből ha csak rá gondoltam, már akkor is. Nem tudtam volna megálljt parancsolni, amíg nem táplálkozom valakiből. Valakiből, aki nem ő, akinek nem okozok fájdalmat. Pont ezért volt szükségem egy olyan személyre, aki nem áll semmilyen kapcsolatban velem, akiért úgymond nem baj, ha bármi történik vele. Még mielőtt meggondolhattam volna magam, gyorsan kerestem valakit, akit elbűvölhetek. Nem fogja tudni azt sem, hogy mi történt s a dolgozóknak megtiltottam, hogy betegyék a lábuk a VIP terembe. Tudtam, hogy meg sem próbálnának rám nyitni, hiszem utasításba adtam nekik, de amikor meghallottam az ajtó nyitódását, az ösztönöm azt súgta, meg kell védenem magam, így egy határozott mozdulattal kitéptem magam az előttem álló nő öleléséből, aki még csak meg sem rezzent ennek hatására.
Lélegzetem elakadt, amikor megláttam őt az ajtóban s ahogy a pezsgő széttört a padlón, összerezzentem. Nem voltam elég gyors, így szemfogaim nem tudtam időben visszahúzni s éreztem ahogy néhány csepp vér a szám szélén csordogál le. Gyorsan eltöröltem, mintha semmi sem történt volna és sokáig nem tudtam megszólalni. Dühös voltam magamra, amiért hagytam idáig fajulni a dolgokat és nem akartam még jobban megijeszteni sem, ezért semmilyen hirtelen mozdulatot nem tettem csak bűnbánó szemekkel néztem vissza rá.
- Ez... - nem találtam a szavakat. Nem tudtam mit fog tenni, hogy fog reagálni arra, amit az előbb látott, de tisztában voltam azzal, hogy nem lesz egyszerű neki megemésztenie. Nem akartam elbűvölni sem, ugyanis megfogadtam, sosem teszek vele olyant, még akkor sem, amikor a legrosszabb bekövetkezik, és láthatóan bekövetkezett. - Ez nem az, amit gondolsz - Próbáltam megmagyarázni a lehetetlent. - Kérlek, mondj valamit... - kérleltem halkan.
Nem voltam biztos benne, hogy meghallotta. Tulajdonképpen abban sem voltam biztos, hogy itt marad velem amíg megmagyarázom neki azt, amit a mondénok többsége csupán csak kitalációnak gondol, de szerettem volna ha nem a szörnyet látja bennem. Szerettem volna elmondani neki korábban is, de nem akartam ebbe a világba belerángatni. Remélni tudom csak, hogy nem dob ki azonnal, hogy nem küldd el azok után, ami kettőnk között történt.

Alexandra Tate
Látó
ranggal rendelkezem
Alexandra Tate
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty
Alexandra & Aiden
you're the answer to everything
Egy részem reménykedett abban, hogyha egy kicsit távol leszek Aiden-től majd kicsit tisztábban tudok gondolkodni, de az egyetlen dolog, amin kattogott az agyam az, hogy mihamarabb szeretném őt látni. Igyekeztem a munkámra fókuszálni, hiszen nem engedhetem meg magamnak, hogy bármelyik gyerkőcöt ignoráljam azért, mert elöntötte az elmémet a rózsaszín köd. Mégis sikerült kicsit összepréselnem a napomat, hogy viszonylag korábban végezzek és ennek köszönhetően talán meg tudjam őt lepni. Gondoltam, mivel legalább annyira munkamániás, mint én vagyok ezért valószínűleg a munkahelyén lesz, ahol valószínűleg még kisebb a tömeg, mert a nyitás még jó pár órányira van.
A tőle kapott kártyát szorongattam a kezemmel, amivel elvileg szabad bejárásom van a legtöbb helyre, bár azt nem tudtam, hogy még nyitáson kívül is érvényes-e a kiváltságom, de azok után, ami történt kettőnk között reméltem, hogy így van.
Útközben még vettem egy kicsit drágább pezsgőt is annak ellenére, hogy valószínűleg bőven van a bárban, de valami különlegeset akartam, amit megoszthatunk egymással.
Meglepett, hogy szinte még a kártyát is alig kellett kihalásznom a zsebemből, hogy félreálljanak az ajtóból és beengedjenek. Nem tudtam, hogy mégis merre lehet, de gondoltam valahol az irodája környékén, hacsak nem intéz valamit. Ahogy elindultam a VIP részleg felé, ahogyan a múltkor is tettük csak sokkal másabb körülmények között éreztem magamon az alkalmazottak tekintetét amitől a hideg futkosott a hátamon, de igyekeztem magabiztosnak tűnni és úgy tenni, mintha ez engem egy cseppet sem zavarna.
Felérve elindultam volna az irodája felől, de mivel a másik irányból hallottam hangokat inkább arra fordultam és odamentem. Azonban, ami a szemei elé tárult annyira lesokkolt, hogy észre sem vettem, hogy kiejtem a kezemből a pezsgőt és a kártyámat egyaránt és kitágult szemekkel nézem az előttem elhelyezkedő jelenetet, amitől még a szám is kiszáradt. Talán sikoltanom kellett volna, de nem ment és akármennyire is próbáltam megszólalni csak némán csuktam be a számat, miközben egy tapodtat sem mozdultam, szinte megigézve figyeltem őket.

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty

új játéktér
dust & shadows

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


VIP terem - Page 2 Empty
2 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2