Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Wright sisters'
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Wright sisters' Empty
A Wright lányokról egy picit bővebben kifejtett,
plusz infók & elképzelt (ám határozottan változtatható)
személyiségeik miatt ajánlom a karakterlapom családleírását,
illetve az előtörténeti részt, ha érdekelne valamelyik leányzó!
+ mivel egy hagyományos, hétköznapi emberi családidráma
nem volna annyira izgalmas a játéktéren, támogatnám, hogy
mindegyik lány valamilyen módon /tesókon kívül/
kapcsolódjon az árnyvilághoz!

 


Heloise Wright/Aine
szabad
play by
Charlize Theron
kor
40
faj
mondén (a tündérek között)
rang
'elcserélt gyermek'
város
NY
foglalkozás
alkotóra bízva
szexuális beállítottság
alkotóra bízva
várnak rád
Hailey (nagyon!), és minden bizonnyal a többi testvére is, ha megérkeznek...
Nincsenek emlékeink egymásról, igazából soha nem találkoztunk azelőtt. Mindig tudtam, mindig éreztem, hogy létezel. Vagy talán csak hinni akartam, hogy így van. Ha megkérdeznéd tőlem, hogy miért reménykedtem a létezésedben, azt felelném, hogy nem tudom. A zsigereim, az ösztöneim biztattak rá, hogy valahol, valaki különlegeset tartogat még a számomra a sors, ki hogy nevezné... Nem mintha ne szeretném a többi testvéremet, vagy, mintha ne lennénk néha már zavarba ejtően közel egymáshoz, mégis úgy éreztem, mindig is abban a hitben éltem, hogy az nem lehet, hogy négyünk közül én legyek a legerősebb, a legérettebb. Tudtam, hogy ez csak ideig-óráig tarthat. És most? Most pedig már képtelen lennék elhinni. És akkor is nehézséget okozna, hogy beléd fektessem minden bizalmamat, ha a szívem súgná az igazat rólad és rólunk...


Heloise az 'elcserélt gyermekek' közül az, akit a Wrightok kezei közül ragadtak el a tündérek. Meglátták benne az erőt, azt az ősi magabiztos kecsességet, amit saját gyermekükben nem láthattak meg. Így soha korábban nem találkozhatott édestestvéreivel, hacsak nem leselkedett utánuk. A létezéséről sem tudnak egyelőre testvérei, ám a helyére 'költözött' lány mássága miatt, valahol mindig is sejtették, hogy valami történhetett. Azt túlzás lenne állítani, hogy mindannyian sejtik, hogy Heloise elveszett. Szó se róla! Mivel Lilliant éppen úgy szeretik, mintha saját vérük lenne, ezért ez fel sem merült volna bennük. Mégis, Hailey valahogyan a szívével mindig is érezte, hogy van egy betöltetlen űr a lelkében...

//A Wright testvérek legidősebbike. Az, hogy mi történt vele az elválasztás után, hogyan alakult az élete, érez-e, táplál-e haragot testvérei iránt, a szülei iránt, van-e a szívében sötétség a sorsa végett, teljességgel Rád bízva! Őszintén szólva szerintem Charlize nagyon jó választás lenne hozzá, de természetesen a pb-n tudunk egyezkedni egymással. Aine-t a tündér megnevezéseként értettem, de a nevei is módosíthatóak! Mivel Hailey életének egyik központi figurája, ezért ha megérkezel, kérlek, mindenképpen írj egy üzenetet nekem! Elmondhatatlanul várlak! Wright sisters' 3959055962 //
 
i really need you in my life




Lillian Wright/Aurora
szabad
play by
Kate Beckinsale
kor
40
faj
tündér (a mondénok között)
rang
'elcserélt gyermek'
város
NY
foglalkozás
alkotóra bízva
szexuális beállítottság
alkotóra bízva
várnak rád
Hailey (nagyon!), és minden bizonnyal a többi testvére is, ha megérkeznek...
Emlékszel rá, amikor rágó ragadt a hajamba, és te órákig boncolgattad? És arra, amikor a törpékkel biciklitúrára indultunk, hogy elviselhetőbbé tegyük anya halálát? Jaj, amikor három évig aludtunk egy ágyban, mert apáék nem javították meg a tetőt, és szanaszéjjel áztunk? Ó, és arra, hogy mindig eldugtuk a csokit a kisebbektől? Annyira sok fontos emléket őrzök veled kapcsolatban, hogy válogatnom is nehéz közöttük... Mindig is különlegesnek láttalak téged, és nem azon a módon, nem úgy, mint a húgaink! Nem gondoltalak bolondnak egyetlen pillanatra sem. A természetimádatod, az, hogy néha tényleg meglepően másképpen reagáltál, ahogy mi... Az valamiféle finom varázslatot csempészett a szürke hétköznapjaimba. Szerettem ezt gondolni!  


Lillian az 'elcserélt gyermekek' közül az, akiről a tündér szülei lemondtak egykoron. Mivel sejtelme sincs róla, hogy ez történt, nyilvánvalóan rengeteg nehézséggel kellett megbirkóznia eddigi élete során. Hailey mindig támogató volt vele kapcsolatban, és féltő. Nagyon féltő, hiszen sokszor azt gyanította a környezetük, hogy Lillian valamiféle betegséggel küzd, pedig hát szó se róla!

//A Wright testvérek legidősebbikével elcserélt tündér lány. Az, hogy mikor, hogyan tudja meg, hogy mi történt vele, hogyan reagál majd rá, és mit tesz a későbbiekben, teljességgel Rád bízva! Kate annyira bájos, hogy szerintem remek választás lenne és nem mellesleg Charlize tökéletes kontrasztja, de természetesen a pb-n tudunk egyezkedni egymással.  Aurora-t a tündér megnevezéseként értettem, de a nevei is módosíthatóak! Mivel Hailey életének egyik központi figurája, ezért ha megérkezel, kérlek, mindenképpen írj egy üzenetet nekem! Elmondhatatlanul várlak! Wright sisters' 3959055962 //
 
i really need you in my life




Anna Wright
szabad
play by
Elizabeth Lail
kor
30
faj
mondén(?)
rang
alkotóra bízva'
város
NY
foglalkozás
alkotóra bízva
szexuális beállítottság
alkotóra bízva
várnak rád
Hailey (nagyon!), és minden bizonnyal a többi testvére is, ha megérkeznek...
Törpilla! Azt hiszem a kettőnk viszonya nagyon is kedves. Éppen olyan vagy, mint anya. Négyünk közül mindig is Te hasonlítottál rá a legjobban. Hacsak megjelensz rögtön képes vagy csillapítani a kedélyeket. Ha írnának egy regényt rólunk, -mert hát miért is ne?- biztosra veszem, hogy Te lennél a főhőse. Nem csak az arcod tükrözi azt a mérhetetlen csoda szívet, amit mellkasod rejteget a világ elől, hanem minden tetted is erről mesél. Mindig is Te voltál a ragasztója a családnak, de most... Ó drága Anna, hogy lesz ezután?


Anna a harmadik leányzó a testvérek között. Kisközépső, ha úgy tetszik! Ahogy a legkisebbik, úgy ő is sokszor nézett Lillianre furcsán azért, amilyen, de teljes lényével támogatta nővérét. Ez pedig a mai napig így is van!

//A Wright testvérek harmadika. Az, hogy mikor, hogyan tudja meg, hogy mi történik a családjával, milyen a kapcsolata egyénenként, mennyire marad nyugodt azután is, ami kiderül, ő hogyan kapcsolódik az árnyvilághoz még ezen túl is, és mit tesz a későbbiekben, teljességgel Rád bízva! Elizabeth csak javaslat a részemről, bárkinek örülök, aki szöszkébb picit.  A név is módosítható, nem is kérdéses! Mivel Hailey életének egyik központi figurája, ezért ha megérkezel, kérlek, mindenképpen írj egy üzenetet nekem! Elmondhatatlanul várlak! Wright sisters' 3959055962 //
 
i really need you in my life




Jennifer Wright
szabad
play by
Suki Waterhouse
kor
28
faj
mondén(?)
rang
alkotóra bízva'
város
NY
foglalkozás
alkotóra bízva
szexuális beállítottság
alkotóra bízva
várnak rád
Hailey (nagyon!), és minden bizonnyal a többi testvére is, ha megérkeznek...
PöttömPanna! Mivel közöttünk van hét év, ezért talán soha sem értetted meg, miért óvtalak a széltől is. Ez most sem változott. Lehet, hogy anya halála hozta ki belőlem, meg persze a lázadó természeted, de mindig is így fogok irántad érezni. Akkor is, ha teljes ellentétei vagyunk egymásnak! Ha elesel, ugrom az elsősegélydobozért! Ha elszakad a ruhád, megvarrom neked! Ha sírva hívsz, öt percen belül ott termek! Olyan vagy, mint egy apró kincs... Emlékszem rá, valami oknál fogva kristálytisztán, hogy milyen volt Téged a karjaimban tartani először.


Jen a legkisebb Wright lány, s ahogy lenni szokott, mindig ő álmodja a legnagyobbat, ő a lázadó a testvérek között. Nem jelenti, hogy nem szereti őket, hiszen nagyon összetartóak, de ő fogadja el a legkevésbé Lilliant és azt, hogy különösebben viselkedik másoknál.

//A Wright testvérek legkisebbike. Az, hogy mikor, hogyan tudja meg, hogy mi történik a családjával, milyen a kapcsolata egyénenként, mennyire marad lázadó azután is, ami kiderül, ő hogyan kapcsolódik az árnyvilághoz még ezen túl is, és mit tesz a későbbiekben, teljességgel Rád bízva! Suki csak javaslat a részemről, bárkinek örülök, aki szöszkébb picit.  A név is módosítható, nem is kérdéses! Mivel Hailey életének egyik központi figurája, ezért ha megérkezel, kérlek, mindenképpen írj egy üzenetet nekem! Elmondhatatlanul várlak! Wright sisters' 3959055962 //
 
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hailey Wright