Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Natalie Morgan
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Natalie Morgan Empty

archivált hirdetés
dust & shadows

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Natalie Morgan Empty

Natalie Morgan
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Serinda Swan
kor
120-150
faj
vámpír
rang
???
város
Ahol csak szeretnéd
foglalkozás
Amit szeretnél
szexuális beállítottság
Hetero
várnak rád
Leginkább én
Kedves Natalie!

Egy igazán meghatározó szerepet töltesz be életemben, hiszen te vagy az első szerelmem s egyben az, aki engem is átváltoztatott. Sosem békéltem meg igazán a dologgal és nem is az zavar, ami vagyok, hanem az, ahogy titkolóztál előttem mikor azt hittem mindent megbeszélünk egymással. Haragudtam magamra is egy időben, amiért nem vettem észre a jeleket, de végül sikerült valahogy megtanulnom együtt élni vele. Átváltozásom első pár évtizede, mit ne mondjak, eléggé vadra sikeredett. Ez volt az az időszak, mikor velem voltál és próbáltál nevelgetni, de láthatóan nélküled jobban boldogultam mint valaha. És hogy a jelenben mit szeretnél tőlem? Nos, az első tippem az lenne, hogy csak kihasználnál engem. Próbálnál minél közelebb férkőzni hozzám, hogy aztán végül te is járhass napközben az utcákon. És hogy ebből mi fog kisülni? Őszintén szólva, talán még magam sem tudom...

// Kedves jövőbeli Natalie! Nem szeretnék túl sok mindent megkötni a karakterrel kapcsolatban, csak hogy a pb maradjon  Natalie Morgan 362884228 valamint kérlek az et-m olvasd el, hogy legyen valami alapod a kezdetekkor :3 ha megérkeztél, mindenképp keress fel  ballon
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Morgan Balliol
» Anastasia Morgan
» Natalie Lavanell