Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Dorian, the twin
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Dorian, the twin Empty

dorian nathaniel ---
szabad
play by
Dominic Sherwood
kor
21
faj
sötét árnyvadász
rang
bizalmas
város
boston / new york
foglalkozás
sötét árnyvadász
szexuális beállítottság
biszexuális
várnak rád
@Elowen Herondale + @Desdemona + @Sebastian Morgenstern + @Dommiel Nightblood
Mikor először az árnyvadászok közé kerültem a zűrös múltam után akkor volt szerencsém találkozni veled. Az első pillanattól kezdve egymásra hangolódtunk. A kezdetektől egyfajta kötődést éreztünk a másik iránt, de ez koránt sem romantikus értelemben értetendő. Egyszerűen csak tudtuk, hogy mindig ott leszünk egymás számára. Idővel megnyíltam neked Sebastian-nal kapcsoltban is, hogy a hűség rúnája engem hozzáköt. Fogalmam sincs, hogy miképpen - megalkotóval letisztázzuk -  , hogy miként kavarodtál te is Sebastian oldalára, de megtörtént. Talán a karizmája lehet, ami mindenkit rabul ejtett. Vagy pedig egyszerűen csak engem követtél, megbíztál a döntésemben. Pedig jól tudtad, hogy valószínűleg elhomályosítja a tisztán látásomat a tény, hogy szeretem Sebastian-t még, ha magamnak sem ismerném be. Több nő és férfi fordult már meg nálad, mint bárki másnál, akit ismerek. Igazán lehengerlő stílusod van és nem félsz azután menni, amit a magadénak akarsz. Mikor a rúnám elhalványult, majd teljesen eltűnt kétségbeestem. Azt jelentette, hogy ő meghalt. A karjaidba rohantam és akkor léptük át a barátságunk határait. Nem vagyunk, nem is voltunk és nem is leszünk szerelmesek. Egyszerűen csak együtt próbáljuk betölteni az űrt, amit Sebastian maga után hagyott.
Sebastian visszatérésével pedig idővel újra elhidegültünk egymástól, hiszen rájöttél, hogy Sebastian oldalán te magad is gyengéd érzelmeket táplálsz iránta. Vajon most mindez mennyiben változik, hogy képes volt téged hátrahagyni? Az sem érdekelte volna, ha meghalsz. Most pedig miután egy teljesen más személyként élte az életét száműzetésben megpróbált engem is megölni és ezzel együtt kiszabadult fogságából. Mindenképpen szeretnéd megölni, hiszen hátrahagyott és elárult, illetve végső soron engem is meg kívánt ölni. A tündérek udvarában időztél a királynő mellett, akivel tiszteletlen voltál és ezért többször megbüntetett, mielőtt én visszajöhettem volna érted, hogy sötét árnyvadásszá változtatva a jobb kezemmé varázsoljalak.
Most pedig, hogy a Királynő hivatalosan is a szövetségesünk mindenképpen rendezned kellene vele a kapcsolatodat.  Dorian, the twin 4068121422
De persze a bosszúdat sem tudod szem elől téveszteni, de Sebastian még azért van egyedül életben, mert fogalmam nincs, hogy nem-e halnék én is bele, ha kiontanánk az életét. Hiszen egy rúnának köszönhetően megmentettem, ami összekovácsolta a sorsunkat. De erről részletesebben mesélek, ha megérkeztél. Várlak, várunk nagyon.
i really need you in my life

Sebastian Morgenstern imádja a posztot

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorian ---
» Dorian Ravenshade
» my sweet dorian ♥
» Dorian N. Darkknight
» Dorian Deveraux