Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Cecile & Devona Florens
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Cecile & Devona Florens Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Cecile & Devona Florens Empty

Cecile Florens
Maartje Verhoef ❖ mundanes
Az idősebb húgom vagy, és az egyik legjobb barátom. Szabadelvű, vadóc, játékos, nagyszájú (úgy látszik ez öröklődik a családban) és kevésbé hiszel az okkultban mint én. Igaz a közös "vállalkozásunkat" én találtam ki, de te vagy az, aki előszeretettel rémítgeti az embereket. Túl nagy az igazság utáni vágyad, és ha úgy van, örömmel büntetsz másokat. Mindig minden formában kiállsz magadért, többek között ezért sem vagy a suli legnépszerűbb diákja. Nem keveredsz a műmájer kölykökkel, és bár én nem tudok róla, de azért eléggé megvisel ahogy a középiskolában bánnak veled. Ez az utolsó éved és már szabadulnál. Olyan vagy mint egy kalitkában vergődő madár, akinek muszáj elviselnie a bezártságot. Utálod az osztálytársaidat, az újgazdag kölyköket, akik semmit nem látnak belőled, csak azt, hogy hónapok óta ugyanazt a szakadt nadrágot viseled. Nem közelednek hozzád, nem akarnak megismerni. Egyedül a fociban jeleskedsz, de ott viszont, te vagy a királynő! Szerintem a legjobb csatár vagy, és pont ennek köszönhető, hogy az egyik neves egyetem fel is figyelt rád. A jegyeid nem fényesek, utálsz tanulni, viszont szívesen mennél a felsőoktatásba. A gond csak az, hogy tisztában vagy ennek költségével, és azzal is, hogy jelenleg a számlákat sem vagyunk képesek kifizetni, nem hogy a taníttatásodat. Gyűlölöd az életünket, gyűlölöd azt a helyzetet, amibe vagyunk és néha úgy érzem bármilyen hülyeségben benne lennél csak azért, hogy végre kilábaljunk a szakadékból. Mond C. ! Meddig lennél képes elmenni? Mit tennél meg azért, hogy végre a saját magad ura lehess?
18 ❖ szabad  


Devona Florens
Laneya Grace ❖ mundanes
Én drága egyetlen Devim! Te vagy a legkissebb közöttünk, és merem állítani hogy a legbölcsebb is. A tizenhárom éveddel simán lekörözöl mindkettőnket. Egy energia bomba vagy, egy igaz csodabogár. Nem a viselkedésed miatt, hanem azért, mert én soha nem hallottam még hogy tizenéves gyerek ennyire okos legyen. Falod a könyveket, minden érdekel, és te nem a veled egykorúakkal játszol, vagy épp a babákkal, jobban érdekel bemenned egy könyvesboltba és ott órákat ücsörögve elolvasni minden olyan irodalmi darabot, ami csak felkelti a kíváncsiságodat. Szerintem te vagy az ész a családban, előtted az élet, és én nagyon nagyon szeretném, ha végül olyan sorsod lenne, amit megérdemelsz. Gyönyörűen rajzolsz, vonzz a festészet és a művészet szeretetét kizárólag csak apánktól örökölhetted. Sok barátod van az iskolában a tanárok imádnak, én azonban mindig is attól féltettelek, hogy túl korán fel kellett nőnöd. Nem játszol a társaiddal, inkább beszélgetsz az idősebbekkel. Szeretném ha gyerek lennél még egy kicsit... Lehetne?  
13 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amanda Florens