Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Régi kedvesem
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Régi kedvesem Empty
-- archivált hirdetés --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Régi kedvesem Empty
Még mindig várom Very Happy Régi kedvesem 846362089

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Régi kedvesem Empty

Választott név
PRIYANKA CHOPRA // Vagy valaki egzotikus ❖ Vámpír
1444-ben, Wallachiában, a mai Románia területén lett vámpír még a kezdetben. Rabszolga volt, ahogyan én is. Indiából hozták el, a szülei adták el rabszolgának, nem volt pénzük, így ő vele nagyobb vagyonra tehettek szert.
Neki és még pár embernek kellett feltakarítani a háborús áldozatok után a vért a kövekről, és,
mikor a démont lenyűgözte az áldozat, és át változtatta őket, rabszolga tartói életére tört. Harc alakult ki, neki sikerült megmenekülnie.
Vissza tért Indiába, és a szüleit halálra kínozta, majd a vérükből evett.

Sokáig tartott mire megtanulta az fönnuralom fontosságát. Velem 1555, Oszmán Birodalomban találkozott, akkor Adel néven mutatkozott be.  

Karakterlapom:

"[....] Egy nő érkezett a palotába, gyönyörű bőre volt, és igéző szemei. Még a nők is irigyelve bámulták őt, de soha nem mutatkozott nappal, ara fogta, hogy ők Erdélyben nappal soha nem aktívak, csupán éjjel, furcsálltam, de nem faggatóztam soha sem. Mellé osztottak be szolgálónak.
Egy éjjel, amikor meglátogattam, akkor minden véres volt, nem faggathattam, hiszen én magam fajta szolgáló a csendet részesítettem előnyben. De a nő érdeklődött utánam, és egyik éjjelen magáévá tett, ami bűn volt, hiszen a szultán ágyasait senki nem érinthette.
Soha nem éreztem még ilyet, életemben először voltam a gyönyör kapujában, és érintett meg valaki. A csókjai égtek, és folyton rá gondoltam. A neve Adel volt. Egyik este megmutatta valódi énjét, és a nyakamból kezdett táplálkozni, azt is, ahogyan a szexet élveztem, és olyan akartam lenni, mint ő.[...]
Szerelmes voltam, így nem tettem mást, mint igent mondtam. Félt, hogy nem leszek elég erős, hogy kiássam magamat, hiszen soha egy szót sem szóltam, de a benne forró düh végül sikerrel járt, és azzá váltam, aki most vagyok. [...]
Sorra végeztem azokkal, akik megszégyenítettek engem, és vérengzést tartottam a palotában, így Adel elhagyott, és magamra hagyott a nagyvilágban. Egyedül kellett megtanulnom, hogy hogyan uraljam magam, hogy miképpen öljek, vagy táplálkozzak állatokból,[...]"


Képek: http://may0osh.tumblr.com/post/153356335922/priyanka-chopra-gif-hunt-under-the-cut-you


596 (23 évesen lett vámpír)  ❖ szabad  

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Régi kedvesem Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas régi szobája
» A Fray család régi háza