Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Sariel
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Sariel Empty

Sariel
Szabadon választható ❖ Bukott angyal.  
Te aztán egy igazán érdekes bukott vagy. Hogy miért? Csak most vesztetted el a szárnyaidat, de senki nem gondolta volna, hogy te is a mi sorsunkra fogsz jutni. Hiszen te egy arkangyal voltál, a Hóhér, aki elvégezte mindig a rá kiszabott feladatot. Mindig te vágdostad a szárnyakat, most pedig a tiédet  vágták le. Régen, amikor még én is a Mennybeli katonák sorait erősítettem, akkor köztünk kialakult egy úgymond szerelemi kapocs, de ezt nem vállalhattuk fel, hiszen bűn. Mindkettőnk automatikus bukását jelentette volna. De Apánk tudta, és választás elé állított. Vagy én, vagy a pozíciód. El kellett árulnod, és te meg is tetted. Az ítéletem végrehajtása előtt elmondtad nekem, hogy mit tettél én pedig bosszút fogadtam. Most pedig elbuktál, de mivel tisztában vagy az erőddel nem elégszel meg a mostani rangoddal. Fel akarsz törni, hogy Pokol Herceg váljon belőled. Kit próbálsz meg letaszítani a trónról? Engem? Vagy esetleg még nagyobba gondolkodsz és Sátán akarsz lenni? Ez a te döntésed. Még nem tudom, hogy itt jársz köztünk, de ne feledd. Ha megtudom, akkor megöllek.   
Kezdetektől.  ❖ Foglalt  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sariel