descensuc averno facilis est

the descent into hell is easy

Share | 
Sugar Daddy Strip Club
if i cannot move heaven, i will raise hell
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Luna Hellfire
❖ Kezdõ Warlock

Keresem :
❖ will i ever find love? ❖
foglalkozás :
❖ i love chaos ❖
Karaktered arca :
❖ eiza gonzález ❖
all the stories are true
Felhasználó profiljának megtekintése

luna & levibaba
❀ not my proudest moments
Azzal, hogy Alesea nincs többé úgy érzem én is szépen lassan elsodródom saját magamtól.. Attól, aki vagyok. Akinek lennem kellene. Minden, amiben eddig hittem elhomályosulni látszik, mintha soha nem is lett volna igaz. Ez pedig egyszerre rémít meg és szabadít fel. Elég kevés tiszta pillanatom van, szinte megszállottja lettem a tündérdrogoknak, amelyek olyan békésen ragadnak el engem a kegyetlen valóságtól, mintha ez lenne a legtermészetesebb formája. Imádtam bulikat szervezni, eseményeket. Minden ostoba mondén dologért rajongtam, mikor az ereimben ott csörgedezett valami, aminek a segítségével egy csettintéssel elrendezhettem volna, mindent a helyére tehettem volna. De nem.. Ostoba módon ellenálltam a mágiának, ami bennem szunnyad pedig oly sok lehetőséget tartogat magában. Mostanra pedig már arra sem emlékszem, hogy milyen is használni, hogyan is kell.. Mintha már megszűnt volna létezni, vagy egyszerűen csak hátat fordított nekem és sértődötten ül a sarokban, mintha tényleg nem létezne. Idővel azonban tudom, hogy előbújik majd, addigra azonban kérdéses, hogy öleléssel várom majd, vagy pedig vasvillával üldözöm vissza oda, ahonnét jött.
Nem ez az első estém a klubban, de talán ez az első, amit élvezek. Megannyi tekintet fürdetett már a csodálatában, avagy egyeseket kellett azért kiinvitálni, mert a kezüket elfelejtették az asztal felett tartani, de én még ezt is egyfajta csodálatnak tituláltam és erre volt szükségem. Az ámuldozó pillantásokra. Mind férfiaktól, mind nőktől. Habár utóbbi elég keveset volt reprezentálva a klub falai között, de akik betévedtek mindenképpen teljes figyelmemet élvezhették. De ma nem. Ma nem a hölgyek voltak kiváltságosak, hanem egy férfi. Egy férfi, akinek amint megpillantottam az alakját egyfajta furcsa bizsergés indult el a testemben, egyfajta melegség. Mintha valami miatt mágnesként vonzott volna. A kisugárzása, a teste, az arcvonásai, úgy az egész lénye. Miközben lágyan ringattam a csípőmet a tekintetemmel szinte végig követtem az alakját, mintha csak ő meg én lettünk volna ebben a teremben, s senki más. Bizonyos szempontból így is volt, mert immáron nem érdekelt engem senki, csak a jóképű magas, borostás férfi, aki a puszta jelenlétével is bearanyozta a napomat.  
lesz ez még jobb is.
Silent Brothers
❖ admin

Keresem :
new members
foglalkozás :
❖ hobby? this page is my life ❖
Karaktered arca :
❖ faceless helper ❖
all the stories are true
Felhasználó profiljának megtekintése

2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2