Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lil' Emerson
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lil' Emerson Empty

Catarina Loss
Annalise Emerson
karakterhez illõ idézet
Holland Roden Vámpír299Vámpír
the devil is in the details

❖ Becenév:
Annie
❖ Születési hely, idõ:
1719., New England
❖ Családi állapot:
Bonyolult
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Énekesnő egy bárban
❖ Ismertetõ jel:
Vörös haj, zöldes-barna szemek, tűhegyes szemfogak.
❖ Átváltozás:
Kol erdei számüzetése után, amikor visszatért, átváltoztatott engem is.
❖ Rang:
Vámpír
❖ Család:
Apa: imádta a leányát, bármit megadott neki, amit csak kért, a tenyerén hordozta. Ennél fogva ő is szerette apját, de amikor azon a végzetes napon a vélt halálba küldte testvérét, élete egyetlen szerelmét, megutálta. Nem volt hajlandó hozzászólni, de még csak egy könnycseppet sem ejtett a hullája láttán.
Anya: sosem illet rá a szó, utálta, féltékeny volt saját lányára. Azt állította ellopta a szépségét, a fiatalságát és még a férje szerelmét is. Megvetette, többször is megpróbálta megverni, de legtöbbször leállították. Az utolsó éjszakán, amikor felpofozta a lányát a tettéért, akkor visszaütött. Egy csepp tisztelet sem volt már a lányban iránta.
Jeremiah: a második legidősebb gyermek az Emerson családban, akit a jószíve miatt kivétel nélkül mindenki szeretett. Annie is imádta, az elmúlt évszázadok alatt ő volt az, akihez rohant, ha Kol megbántotta, számára Kol után a legfontosabb ember a világon, hiába veszett össze a két fívére még az előző század elején, attól ő még tartja vele a kapcsolatot.
Kol: a fiatalabb bátyja, élete szerelme. Együtt nőttek fel, ez idő alatt pedig ráébredt, hogy képtelen nélküle élni, a szíve csakis az övé lehet. A viszonzott szerelem, hogy visszatért érte a halálból és örök életet adott neki, pedig megerősítette benne, hogy kölcsönös mindez. Azóta pedig érzelmeivel gúsba köti a férfit, igyekszik akár mások halála árán is magához láncolni.
❖ pozitív tulajdonságok
Mindig is gondoskodó volt, a szeretteit örömmel helyeztem előtérbe, bármiről is volt szó. Még az emberi életében szeretett főzni, mára már ez egy feleslegessé vált tehetség, a jó indulatát ajándékokkal fejezi ki élete párjának. Mindig valami apróság, egy finom pezsgő, egy kiváló száraz vörös bor, vagy éppen egy ínycsiklandó ütőér. Bármit megad a testvérszerelmének, bármit megtesz azért, hogy ő maradjon az első, ha nem is az egyetlen. Türelmes, ő annak tartja magát, amíg a fivére játéka hamar végetér, nem szól bele, de ha túl sokáig húzodna az egész, akkor hamarosan elkezd csökkeni New York lélekszáma. 
❖ negatív tulajdonságok
Nem kedveli az idegeneket, túl elkényeztetett hozzá, hogy akaratán kívül bármivel is foglalkozzon. Elvárja, hogy kielégítség vágyait, akár egy röpke kaland, vagy egy mondén nyakán keresztül, akár Kol hordozza a tenyerén. Szerelme szerint túl könnyen lesz féltékeny, hamar dobban utolsót minden kiszemelt szíve. Ebből sejthetően elég kegyetlen, öntörvényű, nehéz megfékezni, ha egyszer elhatároz valamit. Nem mozgatják holmi erkölcs, vagy illem kérdéskörei. Túlságosan szabadelvű.
❖ legnagyobb félelmed
Elveszteni Kol szerelmét
❖ legnagyobb vágyad
Egy boldog örökkévalóság
❖ legnagyobb titkod
Magamnak sem ismerem be, de kezd tompulni a szerelmem Kol iránt
❖ legnagyobb gyengeséged
Kol
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes


- De apám, mi szeretjük egymást! - és akkor csattant el életem utolsó, és egyben legfájdalmasabb pofona. Az édesapjám a tenyerén hordozott, és élveztem, amint anyám irigykedve tekint rám. Eddig a család összes férfi tagja kincsként kezelt engem, de csillagom leáldozóban volt. Házasságot ígértek nekem, egy idegen férfit, magányt és távolságot otthonomtól.
- Hidd el, minden jobb lesz... - csitítgatott, de csak sírni voltam képes, egyre jobban és jobban. Szívem vérzett, szeretett fívéremet temettem azon a napon, s némaságot fogadtam apám ellen. Az éjszaka jeges ölelése pedig, amint kiléptem a ház küszöbén, hogy utána induljak, többé már nem volt hideg. Én voltam az első, sírva borultam a karjaiba, amikor megláttam. Még akkor sem változtak a fájdalom könnyeivé, amikor láttam, ahogy kivégzi a családunkat. Dühös voltam, és én is ugyanúgy bosszúra vágytam. El akartak adni, elszakítani az egyetlen forrásától az örömömnek. Cserébe pedig meg is kapták, amit érdemeltek, a hulláik napokig bűzölögtek, mígnem rájuk nem leltek a falusiak. Kol, Jeremiah és én pedig addigra már messze jártunk, a kötelék hármunk között pedig még szorosabb lett. Akkor úgy éreztem, hogy többé már nem kell félnem, Kollal mi már örökké boldogok leszünk. Azok az apró botlások sohasem számítottak, az utolsó sikolyuk, a haláluk volt a vígaszdíj számomra Koltól, amiért pár napra hanyagolt engem. Amíg pedig visszajött hozzám, amíg én volt az az Egy, a nagybetűs, addig el tudtam fordítani a fejemet. Azt hittem, ez a jószívűség elég, egészen 1920-ig feltétlenül hittem Kol szerelmében. Abban az évben viszont valami megroppant, benne, bennem, bennünk. Rettenetes érzés volt látni, amint ismét csillognak a szemeim, ahogyan időközönként elkalandozik, majd szó nélkül eltűnik. Szerencsétlenségére az illat, amit magával hozott, rávezetett az igazságra. Kilestem, ki az a bitorló, aki más tulajdonára meri tenni a kezét. Kivártam, amíg kiélvezték egymás társaságát, megvártam, hogy Kol kellően távol kerüljön a lánytól, hogy ne tehessen már semmit, amikor Elizabeth mögé kerültem.
- Meg kellett halnia, bátyám. Senki nem állhat közénk, egy örökéletet ígértél nekem... - záporoztak a szememből a vérkönnyek, de nem a lányért. Nem ezért a mondén kis senkiért, akinek szempillantás alatt törtem el a nyakát, hogy többször már ne mondhassa ki azt, amihez csakis nekem van jogom. - Szeretlek Kol!
Hanem a lány után sírtam, aki immárom 202 éve hű szerelmese volt a férfinak, aki egy csalfa szempárért lecserélte volna. Sírtam, mert ugyanúgy szerettem, mert ő csak átlépte a holttestet, ugyanolyan vértől ázott arccal, mint az enyém és nem bírtam ellökni magamtól. Egymás karjaiba kapaszkodva zuhantunk térdre, mindkettőnknek fájt, mindkettőnknek más fájt, mégis mindketten a másikra támaszkodtunk. Csak mi voltunk egymásnak, csak mi vagyunk egymásnak, és csak mi lehetünk egymásnak. Félek, rettegek a naptól, amikor az örökkévalóság pokollá válik, amikor majd az érzéseim többé fabatkát sem érnek majd a szemében. Onnétól mi értelme lesz majd az egésznek? Talán a vérnek sem lesz többé ugyanolyan édes íze, talán a Hold fénye többé már nem lesz elég. Vörös fürtjeim mindig is a napfényében voltak a legszebbek, így az utolsó napomon is abban kell majd ragyognia. Kol szeme láttára, hogy utoljára megcsodálhassa, hogy láthassa, milyen szépséget veszít el. Hogy megértse, az örökké csak egy üres szó, amit egymásnak kell kitöltenünk.
you can see the war inside


Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lil' Emerson Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ vampire lady ❖

Drága Annalise! Lil' Emerson 1842766431

Kíváncsian vártam, hogy mégis mikor fog megérkezni eme gyöngyszem a soraink közé, hiszen határozottan érdekes szállal van megáldva. Az egész testvéri szerelmi szál elég érdekes főleg, hogy milyen ragaszkodással van a lány Kol irányába és határozottan nem lesz egyszerű menet a két karakter kapcsolata, valószínűleg tele lesz hullámvölgyekkel, de ugye azokhoz szép nagy hegyek is tartoznak majd. Razz
Én már kíváncsian várom miképpen forr ez majd ki kettőtök között a játéktéren, vagy lesz-e valaki, aki közétek áll majd gonosz módon.. Na, meg persze ha közétek is áll, akkor vajon túléli-e ez illető.. Mondjuk, ha esetleg egy olyan személyben találna új szerelemre Kol, akit nem olyan könnyű megölni.. Bár nem akarok senkinek ötleteket adni még a végén magamra haragítalak már most, pedig egy ilyen szépséget, kár lenne! Very Happy

Gyorsan foglalózz kedvesem utána pedig már senki nem fog megállítani titeket abban, hogy meghódítsátok a játékteret! Lil' Emerson 1842766431


Jó szórakozást! olajbogyo  Lil' Emerson 124822942


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emerson lakás
» Annalise Emerson - készülőben