Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Raphael & Annalise ~ pár hónappal ezelőtt, Hotel Dumort közelében
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Raphael & Annalise ~ pár hónappal ezelőtt, Hotel Dumort közelében Empty

Raphael && Annalise
Az éjszaka szabadsága, az egyetlen időszak, amikor szabadon mozoghatok. Ezúttal Kolt hátrahagyva indultam meg, hogy belevessem magam a féktelen szórakozásba. Manhattan El Barrio nevű utcájában házibuli volt, szabadelvű egyetemisták, alkohol és drogok, könnyedén beolvadtam a fiatalok közé. Feltűnés nélkül tudtam táplálkozni, ahogy pedig végeztem, távozni. A drog és az alkohol keveredése amúgy sem hagyhat bennük nyomot rólam, vagy ha mégis, hát egy eufórisztikus látomásnak hihetik végül.
- Csak óvatosan - kuncogva lépek át egy srác feje felett, aki éppen az előbb csúszott össze. Talán megártott neki az ivóverseny. A mellette lévő asztalról lekapok egy Sangster's-t és mint hadizsákmánnyal, távozok. Nem csiccsentettem be, mégis dudorászom, ahogy áttérek a Spanyol Harlem utcába. Sok érdekes pletyka keringett erről a helyről, egy klánról, akik rutinos csalafintasággal járnak túl a Klávé eszén, hogy tagokat toborozzanak. Az egyikük pedig egy naponjáró lett... Mi sem kelthetnél fel még jobban a vámpír figyelmét, mint a tény, hogy akár nappal is kimozdulhatna. Mégsem tévedtem eddig még soha erre, akárhogyan is zajlottak a mindennapjaim, akármennyit is panaszkodtam, nem vágytam rá, hogy megváltozzanak. Én boldog voltam, hogy Kollal karöltve enyém lehetett minden egyes éjszaka attól a végzetes estétől kezdve. A nosztalgiából viszont lépések zaja zökkent ki, egyedül van, még sikerül megállapítanom, mielőtt megszűnne lépteinek zaja.
- Csak nem az éjszaka egy másik gyermeke? - Költői kérdés, a sikátorból kifordulva szemem elé tárul az arc, akitől a léptek is származtak. Már jó ideje, hogy a környéken élek, mégsem ismerős számomra. Viszont sokat sejtet a közeli Dumort Hotel felirat. Vajon tényleg a klán tagja volna, vagy őt is csak a kíváncsiság hajtotta ide ezen a felhős éjszakán?
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» raphael & izzy -- you saved me
» Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI
» Leo & Jace ~ kb. 1 évvel ezelőtt, New York utcáin
» Lou & Lia ~ 3 évvel ezelőtt
» Raphael Santiago