Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


William Owen Ravenguard
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


William Owen Ravenguard Empty

William Owen Ravenguard
William Owen Ravenguard
karakterhez illõ idézet
Luke BainesÁrnyvadász25Harcos árnyvadász
the devil is in the details

❖ Becenév:
Will. Owie, de ezt már csak édesanyámnak.
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 1993. augusztus 19.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális
❖ Foglalkozás:
Árnyvadász
❖ Ismertető jel:
Kiemelkedő magasság, erős szemöldökcsont, szúrós tekintet, markáns arcél, ijesztően rideg tekintet.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Harcos árnyvadász
❖ Család:
William James Ravenguard, az apám. Szigorú, rideg, ravasz, kegyetlen, talán soha nem érnék a végére, ha sorolni kezdeném minden negatív tulajdonságait. Viszont, mint apám mindig is helyt állt. Minden lépésemet őrizte, gondosan ügyelt, hogy a legtökéletesebben teljesítsek, korrepetált, edzett velem. Az anyám, Isabelle Sofia Ravenguard egy mintafeleség. Igaz, csak a házasságáig működött, mint árnyvadász, utána a Klávé tagjai közé került. Mintaanyának nehezen lehetne nevezhető, sokáig nehezteltem rá, amiért képtelen volt igazi szeretettel fordulni felém, de miután kiderítettem az igazságot, mindent megértettem. Elizabeth Marie Truedown volt az igazi anyám. Nem csoda, hogy nem tudott teljes önfeláldozással szeretni engem, ha egyszer más gyermeke voltam. Elizabeth, vagy anya, ahogy már az évek múlásával hívni kezdtem ezerszer törődőbb, mindig mélyen tekint a szemembe, mindig megigazítja a hajamat, és mindig van egy utolsó szép szava, amikor elindulok.
❖ pozitív tulajdonságok
Kevés kitartóbb ember van nálam. Addig győzködtem apámat, míg nem biztosított egy új otthont a régi helyett, ami porrá égett, és addig győzködtem anyámat, míg ezt a felajánlást el nem fogadta. Cserébe én is megtartottam magamnak a titkot, miszerint fattyú gyermek vagyok. Nem mintha számomra fontos lenne, de tudom, hogy számukra - apám és Isabelle számára - a látszat miatt ez igen csak fontos. Hűségesen megőrzöm ezt a titkukat. Igaz, soha nem lennék képes bántani őket, és nevezhetjük üres fenyegetőzésnek azt, miszerint igen, de erről nekik nem kell tudniuk. Elég, ha ők abban a hitben élnek, mint mindenki más, hogy kérlelhetetlen és könyörületlen vagyok, ha az az érdekeimmel ütközik. Szerencsére van annyi eszem, hogy kihasználjam az előnyeit, hogy tévhitek lengenek körbe, így sokkal egyszerűbb a háttérben maradni és onnét támogatni a szeretteimet.
❖ negatív tulajdonságok
Mindent és mindenkit rangsorolok. A húgomat és az anyámat képes vagyok mindenek fölé helyezni, ezzel elhanyagolva a kötelességeimet. Talán túlságosan is szeretek, túlságosan is törődök, ahhoz képest, hogy miként is kellene cselekednem, mint árnyvadász ezekben az ínséges időkben. Alábecsülöm magamat, vagy csak túl szerény vagyok. Legalább is apám szerint már rég rangot és nevet szerezhettem volna magamnak. Isabelle szerint csak szimplán hanyag vagyok, leginkább a kötelességeimet tekintve. Meg a szobámat. Azt nekem is el kell ismernem, hogy hanyagság, lustaság, vagy ki-ki nevezze, minek akarja, de az a hely maga a szemétdomb.
❖ legnagyobb félelmed
Elveszíteni a családomat.
❖ legnagyobb vágyad
Visszakapni a halott parabatai-omat.
❖ legnagyobb titkod
Áruló vagyok, Winnie-t támogatom, segítem, míg mégis a többi árnyvadásszal dolgozom együtt.
❖ legnagyobb gyengeséged
A húgom és az anyám.
❖ fő fegyvered
-
look deeply into my eyes

Testvérek vagyunk. Akárki, akármit mondd, mi akkor is össze fogunk tartozni. Egy család mindig összetart, ezt anya tanította meg nekem. Soha nem számította, hogy mindössze 8 éves voltam, amikor veletek egyáltalán megismerkedtem, én már akkor is éreztem: az a vörös hajú kislány mindennél fontosabb lesz számomra. Még ha csak ritkán is játszhattunk együtt, hiszen engem nem szívesen vittek Elizabeth házának közelébe. Féltek, hogy bármi gyanút kelthet majd a jövőben, ha túl sokat látnak az ő köreiben. Viszont hála az égnek, mi sohasem hasonlítottunk. Sem személyiségre, sem pedig külsőre, így fel sem merült a rokonság gyanúja. Te mindössze a vörös hajkoronáddal lógtál ki, míg én hófehér voltam, mint a fal, valamint már gyerekként is erős volt az arccsontozatom. A kiskori alacsony súly végül is beesett arcként társult hozzám, még ezzel is kilógva a tömegből, pont, mint a magasságommal. Világéletemben nagyobb voltam, mint a többi gyerek, a mai napig az elsők között állhatnék, ha lenne még tornasor. Akkoriban ez viszont még feltűnőbb volt. Mindig az apámat emlegették, hogy akár a kiköpött mása lehetnék. Én viszont, ahogy megismertem az igazi anyámat, tudtam, hogy ő az, akitől a legfontosabb dolgokat. örököltem. Lojalitás, segítőkészség, tettrekészség, mind-mind fontos erények, amiket sokszor hallottam elhangozni apámtól, és Isabelle-től is, mégis csak az anyám volt képes megtanítani, hogy milyen irányokba érdemes művelni. Mindössze utólag tudtam meg, hogy az a vörös hajú kislány, akivel volt szerencsém mindössze kétszer-háromszor játszani, a húgom volt. Anyámtól, miután azt hittem, hogy elveszítettem, megtanultam, milyen is igazából szeretni. 10 évesen, azt gondolva, hogy elveszítettem az anyámat, akit éppen csak egy éve megismertem, hatalmas zűrzavart okozott a helyzet. Ő viszont segített mindent rendezni, visszatért hozzám, hogy megtaníthassa nekem, hogy csakis a család számít, hiszen csak ők vannak ott a legelején, és a legvégén. Ott, akkor megértettem, hogy vannak fontosabb dolgok is, mint a Klávé, vagy az ő akaratuk. Apáméknak természetesen sohasem mondtam ezt. Tudom, hogy ők túlságosan is begyöpösödöttek ehhez. Előttük mindössze egy lusta, motiválatlan árnyvadászként élem a mindennapjaimat, míg a hátuk mögött, anyám segítségével tettem meg mindent annak érdekében, hogy Winnie-t ismét anya, és magam mellett tudhassam.

Ez természetesen nem volt gyerekjáték. Ugyan anya tudta, hogy Valentine-nál kell keresnem, de több segítséget nem tudott adni, mint egy nevet és egy címet. A háttérmunka pedig itt vette kezdetét. Soha nem hittem volna, hogy ilyen nehéz lesz majd. Azt hiszem a sötét háborúig rá sem jöttem, hogy mennyire is ment ez szembe a saját személyiségemmel és értékrendemmel. Akkor viszont megtört bennem valami. Amikor a Jennettel közösen rajzolt parabatai rúnánk eltűnt, éreztem igazán a fájdalmat, a sokkot. Még a mai napig nem tettem túl magam azon az estén. Ahányszor felkeresem Winnie-t, ahányszor visszatérek anyám oldalára, mindig Jennett arca ugrik be. Őt akkor egyedül hagytam, és képtelen voltam akár csak egy szép utolsó szóval egy szebb emléket megőrizni róla. Velük viszont ezt nem akarom átélni. Winnie és anya mindennél fontosabbak a számomra. Ugyan még napokig, talán hetekig képes leszek rá, hogy rejtőzködjek, de Winnie legutóbbi helyzete... A háború vége, hogy Sebastian Idrisbe került és a húgom lett az új vezér! Eszement, mintha nem állt volna eddig is a feje tetejére már az egész. Miért neki kell lennie? Miért kellett egymásba szeretniük? Annyi, meg annyi kérdés tolult a fejembe, és a mai napig ökölbe szorul a kezem, amint Sebastianról hallok pletykákat. Legszívesebben eltörölném a föld felszínéről, de Winnie nem engedné. Nem akarná, hogy bármi baja essen. Én se akarnám, hogy az áldozata felesleges legyen. Nem tehetek mást, mint elfogadom a döntését, akármekkora baromságnak is tartom. Mert a család szent... Magam előtt ismételgetem, amint a Ravenguard kúria falai között visszhangoznak betétes bakancsom ormótlan dübörgései. Mint a horror filmekben a zene, ami vészjóslóan hívogatja a főgonoszt. Én vajon képes lennék gonosszá válni? Meg tudnám állni a helyemet Winnie mellett? Ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel fekszem minden este. A végsőkig viszont nem halogathatom, lassacskán döntenem kell. Még azelőtt, hogy a Klávé ismét megerősödhetne. Még addig, amíg apám és Isabelle óvó tekintete alól könnyedén kisurranhatok. A következő lehetőséget a kinevezésre már nem hagynák, hogy elengedjem. Jennett eltűnése óta, a hatalmas veszteségek után, mint a keselyűk a döghúsra, úgy kapnának egy magasabb pozícióért. Én viszont nem akarom ezt. Ez nem az én világom, ez a rendszer nem nekem való, egy ilyen mese nem nekem íródott...
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


William Owen Ravenguard Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ mr el-owen ❖

Drága Owen!

Nem hiszem, hogy túlságosan újat mondanék azzal a ténnyel, hogy mérhetetlenül vártam már az érkezésedet. Nagyon sok lehetőséget látok ebben a karakterben, hiszen megannyi csavar van az életében, amivel kezdeni lehet valamit. A testvérem, nem a testvérem szál is határozottan sok lehetőséget tartogat a számodra, viszont ami talán még érdekesebb ezeknél az, hogy vajon képes lesz tényleg szemet hunyni az elvei felett, hogy tényleg hagyja majd, hogy a sötétség feleméssze őt is? Na, de ne rohanjunk ennyire előre vegyünk mindent szépen sorjában. William Owen Ravenguard 1842766431

Őszintén tetszett, hogy ilyen sok időt és energiát fektettél a lapba, hogy becsülettel kidolgoztad, kiszínezted az életét a kis részeket lelkiismeretesen töltögetted ki ezzel is hozzásegítve minket minden szükséges információhoz, amivel jobban megismerhettük milyen is Owen, hogy mi az, ami igazán fontos a számára. Mondjuk arra kifejezetten kíváncsi lennék, hogy mi is a fő fegyvered - a tökéletes külsődön kívül khm -, hiszen azt sunyi módon kihúztad és most a kíváncsiságtól legalább öt évet öregedtem. Ez csakis a te hibád.
Úgyhogy, ha úgy érzed, hogy megbízol bennem - bennem megbízhatsz, de meg ám! - akkor súgd meg nekem ezt az apróságot is, hogy mivel kaszabolod a démonokat, akik az utadba tévednek. William Owen Ravenguard 1842766431

Az előtörténeted nagyon aranyos kis történettel kezdődött, nagyon szimpatikus volt a számomra, ahogyan felvezetted, hogy mégis miként is ismerték meg igazán egymást, s arra talán, ha csak homályosan is valamennyire még Winnie is emlékszik, hogy veled játszott, bár ha azt vesszük bárki lehetett.. Kissé bizalmatlan a hölgyemény, úgyhogy biztosan nem lehetett és nem is lesz könnyű dolgod vele. Very Happy
Az a rész pedig igazán szívbe markoló volt szerintem, ahogy megemlítetted, hogy a parabatai-od meghalt. Hát legszívesebben az ölelésembe vonnálak el nem engednélek, te szeretetre méltó kis teremtmény. Hát menten megzabállak. Remélem a játéktéren ennek még látjuk a következményeit, avagy a feldolgozását.. Bár, hogyan is lehetne ezt feldolgozni, vagy túllépni azon, hogy a lelked másik része már nincs többé? Vaaaagy.. Lehet, hogy ő is egyszerűen a tündérek birodalmában van fogságban? Lehetséges, hogy még él... Úúúúú, hát micsoda fordulatokat csempészel bele a történetedbe.. Bár lehet, hogy nem igaz.. Vagy mégis? Egek, teljesen felcsigáztál. Bár már mielőtt elolvastam volna az előtörténetedet is fel voltam pörögve, de most már még inkább.. Szóval hülye lennék tovább váratni téged.. Én nem őrültem meg. Annyira legalábbis nem.

Foglald le kérlek a szívdöglesztő arcodat, utána pedig a rangod is vésd be gyorsan és nincs más hátra, mint előre, a mezőre, a legelőre.. Avasd fel a játékteret kényed-kedved szerint, hiszen egyértelműen odatartozol! William Owen Ravenguard 124822942

Jó szórakozást kívánok, drága William!  William Owen Ravenguard 3895934450


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Owen?
» William Everett
» William Grayson
» William Ethan Collins
» Kyren Firefox ( William Lee )