Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


William Everett
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Lola Bloodshadow
Praetor
ranggal rendelkezem
Lola Bloodshadow
all the stories are true


William Everett Empty

William Everett
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Tyler Blackburn
kor
34
faj
vérfarkas
rang
Praetor Lupus
város
New York
foglalkozás
Kiképző, mentor
szexuális beállítottság
Hetero
várnak rád
@Lola Bloodshadow
A karakter egy vérfarkas canon.

Nélküled most nem tudom, hogy hol is lennék. Elég sötét gödörből rángattál ki, de talán ez egy kölcsönös dolog volt. Nehezen birkóztam meg a vérfarkas léttel és te voltál az első személy, aki mindezek után beengedtem az életembe és nem is dönthettem volna jobban. Most együtt vezetjük a Praetor-t, hiszen nélküled úgy érzem elvesznék. Néha tényleg olyan érzésem van, mintha én nem lennék több, mint egy arc, mert igazából benned gyökerezik meg mindaz a vezetői képesség, amelyet én kisugárzok magamból a tanácsaidnak köszönhetően. Nem sokat tudok a múltadról, hogy mi minden történt veled, vagy miért is vagy olyan, amilyen, mert azért elég zárkózott vagy annak ellenére, hogy úgy érzem, mintha mindig is ismertelek volna. Remélem egy napon, majd megnyílsz nekem a múltadról, ahogyan azt én is tettem, bár néhány részletet azért még én sem mondtam el neked. Mint például azt, hogy szeretném megtalálni a testvéremet, aki miatt vérfarkas vagyok.

|| Nagyon várlak és elmondhatatlanul örülnék az érkezésednek. PB és név canon létén fix. William Everett 124822942 
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arthur Everett
» William Grayson
» Kyren Firefox ( William Lee )
» William Owen Ravenguard
» William Ethan Collins