Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


William Grayson
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


William Grayson Empty

william grayson
will grahamyson
this is my design
hugh dancy mondén34mondén
the devil is in the details

❖ Becenév:
Will
❖ Születési hely, idõ:
Wolf Trap, Virginia; 1983. május 13.  
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Demiszexuális
❖ Foglalkozás:
Jelenleg speciális ügynökként, bűnügyi profilozóként dolgozom. Emellett párhuzamosan tanítok, amellyel azért is kezdtem el foglalkozni, mert kudarcot vallottam úgymond, mint gyilkossági nyomozó. A labilitásom miatt, mert képtelen vagyok a fegyverhasználatara még akkor is, ha néha szükséges. Most azonban Jack Crawford-nak köszönhetően visszakerültem, de egyre inkább süllyedek a sötét örvényben.
❖ Ismertetõ jel:
Szemüveg, távolságtartó hozzáállás.
❖ Rang:
Egyszerű mondén vagyok, aki nem ismeri a természetfelettit. Épp elég gonoszság rejtőzik az emberek ártatlan mosolya mögött.
❖ Család:
Az édesanyámra mondhatni már nem is emlékszem még nagyon fiatal voltam, mikor elhagyott. Az apámmal nőttem fel, akit szintén fiatalon elveszítettem.
❖ pozitív tulajdonságok
leleményes, intelligens, empatikus, együtt érző.
❖ negatív tulajdonságok
manipulatív, kiszámíthatatlan, könyörtelen, távolságtartó, autista.
❖ legnagyobb félelmed
engedni a sötét oldalamnak, megőrülni
❖ legnagyobb vágyad
hogy érezhessem a kezemben van az irányítás
❖ legnagyobb titkod
Hobbs megölése különös fajta melegséget ébresztett a bensőmben. Élveztem, hogy kionthattam az életét.
❖ legnagyobb gyengeséged
Emberi kapcsolatok.
look deeply into my eyes

Tell me would you kill to save a life?

A pillanat, amikor minden egyes darabka a helyére kerül. A kirakós tökéletessé válik és egyenes utat biztosít számunkra a helyes irányba. Megmutatja, hogy merre tovább és miként. Azonban semmi nem fogható ahhoz, amikor ott vagyunk a célvonalban és készen állunk arra, hogy megtegyük, amit meg kell. A tenyerem izzadni kezdett a szívem sebesen lüktetett. Mégis tudtam, hogy cselekednem kell. Egyfajta belső késztetés sugallta, hogy muszáj megtennem. Egyik láb a másik után. Kiszálltam az autóból és egy utolsó pillantást vetettem a házra, mielőtt megszakadt annak tökéletes békéje. Szinte annyira békés volt minden. Egyetlen egy sikoly sem színezte be a teret. Az ember itt egy békés családot tudna elképzelni. Valakit, akik néha küszködnek a számlák befizetésével, de boldogok. Mégis azt senki nem mondaná meg elsőre, hogy az otthon, ami biztonságot kellene nyújtania a gyökereiben a poklot tükrözi.
Elindultam a ház felé közben a szememmel végig a környéket kémleltem, mintha arra várnék, hogy valaki egy lefedetlen szögemből váratlanul megtámadjon. Erre azonban elég csekély volt az esély, hiszen egy igen csak nyílt terepen vagyunk, ahol ha nem is nézek hátra rég meghallanám, ha valaki közeledne. Azonban itt nem a veszély volt az, ami felém közeledett. Én sétáltam egyenesen a veszély irányába. Félelemtől duzzadó kétségbeesett nyöszörgések áradnak az asszony torkából a ruháját vér borítja. A férje egyszerűen kilöki az ajtón, mint egy zsák szemetet. Az ösztöneim, hogy megóvjam és segítsek rajta eluralkodnak rajtam azonban egyfajta pánik is felbukkan ezzel együtt, mintha előre tudnám, hogy nem menthetem meg. Közelebb érve a kezeim az Ő vérében fürdenek meg, ahogyan segíteni próbálok, de az igazság az, hogy nem tehetek semmit. Mély és precíz vágás terül el a nyakán a ruhája és a körülötte növekvő tócsa is egyre inkább arról biztosít, hogy a halál szinte ott lebeg körülöttünk. Nem mozdul többé. Nincs kétségbeesett kapálózás, keserves próbálkozás a levegővételre semmi. Üres szempár, amelybe a fájdalom örökre belemarta magát.
Tudom jól, hogy nem időzhetek túlságosan sokáig. Feltámaszkodom, majd mindkét kezemmel rámarkolok a fegyveremre és határozottan tartom magam elé úgy rúgom be az ajtót. Bármennyire is tartom magabiztosan a fegyverem minden egyes porcikámat kezdi felemészteni a pánik. Tudom jól, hogy pontosan ezért kerültem kispadra. Ezért tanítok és nem teszem, amit igazán szeretnénk. Mert nem nekem való. Túlságosan mély örvényekbe taszít. Az pedig, hogy most a kezemben van újra a fegyverem, amellyel könnyedén eldönthetem, hogy ki él s ki hal. Megrémiszt. Talán azonban amitől igazán rettegek, hogy ki leszek azután, hogy meghúztam a ravaszt.
A konyhába érkeztem és pillantottam meg, ahogyan egy vadászkés szorul a fiatal Abigail torka köré. Ott volt a lehetőség. Lőhettem volna. De nem tettem és a kés felszakította a lány torkát, de nem engedhettem arra a sorsra, amit az anyja élt át. Egy lövés dördült. Hobbs meghátrált, de újra támadt. Ezután két újabb lövés. Elegendő lett volna, hogy leterítsem a férfit a lábáról, hogy ne árthasson a lányának. De mindez a hatalom, ami a kezeim közé került a gyűlölet, a harag felemésztett. Még két lövés. Utána pedig még négy. Összesen kilenc lövés. Ez nem arról szólt, hogy megvédjem a lányt. Sokkal inkább kivégzés volt.

i would. i might even enjoy it a little too much.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


William Grayson Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ precious will ❖

Kedves Will!  William Grayson 1842766431
Borzasztóan örülök, hogy sikeresen megérkezett Volac keresettje, hiszen nagyon szerettem annak idején a párost, és nagyon rossz volt látni, hogy egy ideig nem olvashattam őket.
Szerencsés veled a keresőd, mert olyan karakterlapod sikerült leírni nekünk, ami még jobban is vissza adja az eddig történteket, és felcsigázz engem is, aki nagyon szereti ezt a párost, a sorozat végett is.  William Grayson 3088830006
Írásod zseniális volt, alig bírtam abba hagyni, és szinte kedvenc könyvemben éreztem magam, ahogyan a szavakat formáltad és prezentáltad nekünk karakteredben rejtőző érzéseidet. Hála istenek sokszor van olyan, ezen az oldalon, hogy alig bírom és csalódott leszek, mert vége egy írásnak, de a tiédben ténylegesen ezt éreztem.  William Grayson 3088830006  :aww:
Nagyon tetszett az elején a kirakós részlet, igazán költői és ízléses megfogalmazás, imádom az ilyen kis momentumokat a lapokban. Ki is emelném kedvenc kis részletem, egyszerűen bele borzongtam, és elképzeltem a csurgadozó vért, ahogyan lefolyik.
„Mély és precíz vágás terül el a nyakán a ruhája és a körülötte növekvő tócsa is egyre inkább arról biztosít, hogy a halál szinte ott lebeg körülöttünk.”  William Grayson 1198290178

Nagyon várom, hogy olvashassalak titeket, és sok sok reaggal képrázattok tovább el minekt.
Kérlek ne késlekedj foglald el arcod, és irány is! William Grayson 3959055962  William Grayson 124822942  olajbogyo



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Everett
» William Owen Ravenguard
» William Ethan Collins
» Kyren Firefox ( William Lee )