Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Blake Lancaster
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Blake Lancaster Empty

Mabel Amboise
Blake Lancaster
Running out of time...
KJ Apa mondén25látó
the devil is in the details

❖ Becenév:
Blake fiú és ez tök gáz…
❖ Születési hely, idõ:
New York, Staten Island, 1993.10.13.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális (de valamiért mindenki melegnek tart)
❖ Foglalkozás:
Staten Island főboszorkánymestere mellett élek, lényegében házmesterként funkcionálok.
❖ Ismertető jel:
Vörös haj, kapásból kiszúrnak…
❖ Átváltozás:
Nope. Még csak az kéne!
❖ Rang:
Fél évvel ezelőttig mindössze egy egyszerű, mi is…? Á, igen. Mondén voltam. Éltem a kis hétköznapi életemet, programokat írtam, viccből megheckeltem pár oldalt most meg már akár diliházba is zárhatnának. Látóként élni nem is olyan vicces. Főleg, ha kiszúr valaki magának... Rohadj meg Stacy!
❖ Család:
A szüleim élnek és virulnak, csak éppenséggel nem emlékeznek rám. Stacy kitörölt a memóriájukból, miután már harmadszorra lettek démontámadás áldozatai. Engem magához vett, szóval mondhatjuk, hogy most ő a családom. Bár biztos vagyok benne, hogy van valami hátsó szándéka! Ennyire jó kertész azért nem vagyok.
❖ pozitív tulajdonságok
Vidám, élettel teli, kitartó, fogékony, kreatív.
❖ negatív tulajdonságok
Könnyen meggyőzhető, ijedős, kissé hiszékeny, segítőkész (ez igenis negatív tud lenni!), nem feltétlenül tisztességes.
❖ legnagyobb félelmed
Hogy visszatér az a démon...
❖ legnagyobb vágyad
Nem egy főboszorkánymester cselédjének lenni...
❖ legnagyobb titkod
Hogy hol tartózkodom jelenleg.
❖ legnagyobb gyengeséged
Mondén vagyok, úgy érzem ez mindent leír ebben a világban...
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

- Azta! Ez igen, sose hittem volna, hogy tényleg meg tudod csinálni...
Úgy állt ott, csípőre tett kézzel, mint akit tényleg levettek a lábáról. Egyszerre volt dicséret, közben pedig mélyen sértő is. Bár, nem is tudom mit vártam tőle, hiszen mégis csak egy démon gyereke. Na meg a jelleméről ne is beszéljünk...
- Köszi, jól esik a bizalmad. Tényleg! - forgattam meg a szemeimet, miközben elvégeztem az utolsó simításokat a bokron. Nem is olyan rossz dolog a kertészkedés. Sose hittem volna, hogy bármiben is jó vagyok, leszámítva a gépeket. Bár tény, hogy soha  nem is volt dolgom növényekkel. Panelben laktunk, a negyediken, nem mellesleg anyám mellett még egy kaktusz is megdöglött volna. Itt meg nem sok mindent tudok csinálni. Leginkább csak meghúzom magamat, a tőle kapott medálnak köszönhetően nemigen szúrják ki a jelenlétemet, így nem is vadászik semmi és senki a fejemre. Ez az elől a démon elől is sikeresen elrejt, aki már 2 éve üldöz. Bár néha érzem a kísértés, hogy leszedjem. Olyan kíváncsi lennék, hogy ki ő, mit akar tőlem, és miért nem engem támad a családom és a barátaim helyett... Viszont nem áll szándékomban csak úgy eldobni magamtól az életemet. Még ha Stacy-nek soha nem is ismerném be, hálás vagyok neki. Éppen csak betöltöttem a 25-öt, ember! Nem akarnék meghalni. Arról nem is beszélve, hogy ez a 3 hónap volt a legizgalmasabb időszak az életemben - meg a legveszélyesebb is... -, nem akarnám, hogy ennyivel érjen véget. Plusz, amennyit ő cikizett engem, ennyi idő alatt esélyem sem volt még visszaadni neki!
- Mondtam már, hogy ne duzzogj! Inkább örülj, hogy itt lakhatsz. Ilyen jó sorod sem volt még.
Ezzel ő lezártnak is tekintette az ügyet és el is indult befelé. Én elégedetlenül ciccentettem és elindultam a raktár felé. Micsoda eszement nagy udvar! Lehet, hogy tényleg csak azért hozott magával, hogy velem nyírassa a füvet?
- Tény, még soha nem voltam egy boszorkánymester csicskája sem... - felsóhajtok és mit sem sejtve fordulok vissza, hogy ellenőrizzem, bement-e. Nem hittem volna, hogy hallja, de a képemben landoló papucsa arról adott bizonyságot, hogy igen. - A fenébe is! Ez fájt...
- Megérdemelted!
És hallottam csattani az erkély üvegajtaját. Lehet legközelebb is addig várok, amíg be nem csuklya, bár ki tudja! Olyan a hallása, mint egy vadászkutyának. Remélem azt nem szagolja ki, hogy a papucsát egyenest a kerti tóba dobtam. Bár, ha tippelhetek, tuti, hogy Roxy belepisilt, amilyen szaga volt. Imádom azt a kutyát!
- Hisztis pi... Hm? - megrezzent a zsebemben a telefon. Félmosoly kúszik az arcomra, ahogy előhalászom a zsebemből. Ki gondolta volna, hogy valaha az interneten fogok megismerkedni valakivel! Főleg azután, hogy mindenki úgy hiszi, meghaltam. Bár tény, hogy a valóéletben valamiért mindig melegnek néznek a lányok. És a pasik... Lehet meg kéne kérnem Stacy-t, hogy csináljon nekem valami meleg pasikat taszító amulettet is.

SEGÍTS! Nem tudom mi történt de... Kérlek! Te vagy az egyetlen, akinek ezt elmondhatom.

Még a hideg is kiráz. Hogy én? Segítsek? Én vagyok az egyetlen? Azt hiszem akkor kerül igazán valaki bajba, ha nekem kell segítenem rajta...
- Hé, Stacy! Hogy is volt az a portálos dolog, amiről a múltkor meséltél?
- Mi bajod van? Minek az neked?
- El kéne ugranom LA-be. Nincs kedved kiruccanni? - Olyan ártatlanul mosolyogtam, amennyire tőlem csak kitellett. Talán pont ez volt a baj. Lehet én is ugyanúgy kételkedtem volna Stacy helyében. - Naaa! Te addig beugorhatsz Malcolmhoz. A múltkor mondtad, hogy beszélned kéne vele...
És még gyanúsabban néz. Éppen csak nem verejtékezik a homlokom, de ezúttal kikerülöm a felém repülő papucsát.
- Majd, ha kihalásztad a párját a tóból!
- De Roxy úgy is belepisilt!
- Micsoda?! Az a hálátlan dög!
- Ha veszek neked egy újat?
Maró gyűlölettel tekintett szegény kutyára, majd rám és ezt ismételte vagy két kínos percig. Azt hiszem most már a víz is levert...
- Még hozzá a Beverly Centerből fogod! Hozd a kabátodat, este hideg van.
Ez az! Bár ezt hangosan nem mertem kimondani, mert akár egy szempillantás alatt is megváltoztatta a véleményét. Helyette inkább pókerarcot erőltettem magamra és a sajátommal együtt hoztam az övét is. A csicska üzemmódot bekapcsolva még fel is segítettem rá, hogy nehogy elmenjen a kedve és mögötte, a lehető legészrevehetetlenebbül toporogva vártam, hogy elinduljunk végre...
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Blake Lancaster Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  redheaded boii❖
Drága Blake! Blake Lancaster 1842766431

Már azóta vártam az érkezésedet, hogy ötlet formájában megszülettél. Nagyon kíváncsi voltam, hogy mégis mit fogsz kihozni az egész boszorkánymester kis segédje dologból, ami nem éppenséggel törvényes azt hiszem, de legalább valamennyire azért jelen van a kölcsönös szívesség. Hiszen míg ő megóv téged egy démontól, aki már évek óta kísért te addig az életedért való köszönetképpen segítesz neki, ahol csak tudsz. Igazán kíváncsi vagyok, hogy mivé is érik a kettőtök kapcsolata, hiszen elég érdekes dinamikát mutattál be itt a lapodban. Az egyszer biztos, hogy nagyon szórakoztató páros vagytok, legalábbis nekem nagyon tetszett, amit olvashattam.
Arra pedig kiváltképp kíváncsi vagyok, hogy ki is ez a segélykiáltó hölgyemény, bár azt hiszem van egy-két tippem a kilétére, de azért őrizzük meg magunknak a biztonság kedvéért a dolgot. Kár lenne lelőni a poént, de tényleg. Razz
Na, de kicsit már fáradt vagyok, de amúgy tökre imádlak - viszont az agyam nem bír több szót most kiprodukálni magából -, úgyhogy egyértelműen a játéktéren van a helyed. Wink
Foglald le a szívdöglesztő pofidat, vésd be magad a rangfoglalóba utána pedig tényleg nincs más hátra, mint megmenteni a bajba jutott hercegnőt.. vagy várjál lehet, hogy herceg? Razz Na, de nyomás tényleg a játéktérre, mert a fáradtságnak köszönhetően még reggelig itt zagyválok és aztán ráfekszek a billentyűzetre, mert elaludtam, szóóóóval.. Hivatalosan is befogtam ééés elfogadva! Blake Lancaster 1842766431 Blake Lancaster 124822942  

Jó szórakozást, szépfiú. Blake Lancaster 3895934450



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayley Blake
» blake && ronnie ♡ get away
» Ronnie&Blake aka Rosa Santiago & Bill Yates