Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Hayley Blake
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Hayley Blake  Empty


Hayley Blake  
karakterhez illõ idézet
Ashley Benson Mondén (később vámpír)21 -
   
the devil is in the details

   
❖ Becenév:
Hay, Szöszi
   
❖ Születési hely, idõ:
Ausztrália, Canberra, 01.23.
   
❖ Családi állapot:
Elvált
   
❖ Szexuális beállítottság:
Biszexuális (bár még nincs tisztába vele)
   
❖ Foglalkozás:
Jelenleg csapos.
   
❖ Ismertetõ jel:
Szalamandra tetkó húzódik a fél hátán.
   
❖ Átváltozás:
-
   
❖ Rang:
-
   
❖ Család:
A szüleimmel nem ápolok túl jó kapcsolatot, tekintve, hogy szerintük fellázadtam azzal, hogy nem akartam orvos lenni, mint ők. Ezért az első, adandó alkalommal elszöktem Amerikába. Hiányoznak, de ők túl sznobok ahhoz, hogy megértsék, "csak" egyszerű ember akarnék lenni.
   
look deeply into my eyes

   
5 pozitív tulajdonság
humoros, szenvedélyes, hiperaktív, rátermett, éles elméjű, minden helyzetből ki dumálja magát
5 negatív tulajdonság
szemtelen, makacs, önfejű, lobbanékony, szeszélyes, mindennek hamar a függője lesz, hamar eljár a keze.
5 dolog, amit szeretsz
csokoládé, táncolni, emberekkel dumálni, hajnalig tartó partikat, kalandot
5 dolog, amit nem szeretsz
a beképzelt embereket, a mitugrász pasikat, a szüleim pénzét, a volt férjemet, a zsíros kajákat
Legnagyobb félelmed
Hogy soha többet nem találkozhatok a szüleimmel.
Legnagyobb vágyad
Egyszer szeretnék nyitni egy szállodát.
Legnagyobb gyengeséged
Bármitől függő tudok válni, egy jó pasi, egy finom édesség... jelenleg a vámpírvér.
Legnagyobb titkod
Vámpírvérrel élek.  
Rejtett tehetséged
Ha akarom könnyen manipulálok másokat.
Fõ fegyvered
-
Hobbi
Mikor mivel, ez folyton változik, de abból amúgy sincs nekem túl sok.  
Kedvenc étel
Milánói Makaróni
Kedvenc ital
Whiskey
Kutya vagy Macska
Határozottan cica
Allergia
A hülye emberekre.
Bal vagy jobbkezes
Jobb kezes.  
Fura/Idegesítõ szokás
Kleptomániás vagyok.
Szervezett vagy rumlis
Inkább rumlis. 
Dohány, alkohol, drog
Kóca bagós vagyok, minden buliban, és a vámpírvérre mindig szükségem van.
   
you can see the war inside

   
***Egy évvel korábban ***


Los Angeles. Bíróság. Gesztenyebarna tincseim lófarokba fogva, egy fekete nadrág van rajtam fehér blúzzal. Idegesen állok az ügyvédem mellett, akit az unokatesóm küldött Canberrából. Szüleimtől nem voltam hajlandó elfogadni… de amúgy sem törték magukat agyon. Biztosan apám azt hajtogatta anyámnak, hogy megérdemlem, ha már így leléptem otthonról. lehet… hogy ebben az egyben igazuk volt, de már mindegy is. megszakítottak velem minden kapcsolatot, így… jártak. Vagyis inkább én, mert mindig én húzom a rövidebbet.
-Miss Ross akkor biztos a válásban, mert a férje még nem igazán…- kezdi a bíró úr tárgyilagosan, mire Nathan azonnal közbe szól.
-Drágaságom, Macikám, gondold végig, szeretjük egymást…. megváltozom….- ígéri újból, de ez csak üres ígérgetés. olyan, aki nem akar mást csak vissza kapni engem, hogy újból megfélemlítsen. Veszek egy mély levegőt, ez az egy év elég volt, sőt a férfiakból is. Még egyszer senki nem használ ki engem, pláne nem a férfiak az már biztos!
-Igen, el akarok válni, és mellé távoltartást kérni ettől a férfitől, - szólalok meg kemény hangon. Eszembe jut amikor Ausztráliában találkoztunk, híres rockzenész akart lenni Amerikában. Engem pedig vonzott a vadsága… a vad dolgok mai vonzanak. Csak ő nem. Kitalálta, hogy szökjünk meg, nekem elegem volt anyuékból. na meg az orvosiból, nem akartam sebész lenni, sokkal inkább gyermekorvos, de apám hajthatatlan volt. Nem tudtam volna szabadulni tőle. Úgy voltam, hogy két legyet ütök egy csapásra. Először is, nem kell apuék akarata előtt meghajolnom, kettő boldogan élhetek. Mielőtt Amerikába mentünk elvett feleségül, nálunk tizennyolc a felnőtt életkor, így könnyebben átjutottunk a határon. De az álomélet abban a pillanatban véget ért, hogy elkezdett zenélni egy olcsó zenekarban. Az ottani srácok bele vitték mindenbe, pia, drog, mindennap bulizott, dolgozni nem is akart. Várta a nagy áttörést, hogy alakítson egy menő együttest, ahol milliókat kaszálhat. A haverjai is hirtelen haragú emberek, akik a barátnőjüket akkor verik amikor akarják. Lassan kezdett hasonulni hozzájuk, először csak véletlenül pofozott meg. majd lassan mindennapossá vált a dolog. Utána mindig bocsánatot kért, virágot hozott, elvárta, hogy elhiggyem az ígéreteit. Lassan kezdett elegem lenni, kezdtem betelni tőle. Úgy döntöttem, mielőtt túl késő, mielőtt végleg elrontom fiatal életem, inkább válok. Nessie küldött ügyvédet nekem, így könnyen el tudtam válni. A megtakarított pénzemen vettem egy jegyet New York-ba, minél előbb el akartam menekülni innen.
-Akkor önök már nem házastársak, újra Hayley Blake-nek hívják, Mr. Ross pedig ha Amerika területén csak megközelíti a kisasszonyt, hosszú évekre börtönbe kerül…- nagy kő esik le a szívemről, ahogy a bíró rácsap az asztalra.


***Napjainkban***


Ez az életemben különleges napnak kellene lennie, hiszen az ember lánya örül, ha betölti a huszonegyediket. Bár nem sokan tudják elmondani magukról, hogy ebben a korban már túl vannak egy váláson. A tükörbe pillantva a lány, aki vissza pillant, nem az, aki egy évvel ezelőtt volt. Sem külsőleg, sem belsőleg. A gesztenyebarna tincseket, leváltottam hirtelen szőke loknikra, igaz elég sok ében színű tincsek vannak, amik a vadságot jelzi. Mikor betettem a lábam ebbe a városba, azonnal találtam munkát egy bárban, mint pultos. Amint tudtam össze költöztem egy lánnyal, hogy kevesebb jusson a lakbérre. Az első fizetésemből csináltattam magamnak egy szalamandra tetoválást a hátamra, mi azt jelzi, hogy végre más ember lettem.
Már az első nap megismerkedtem Lunával, ő pont abban a bárban rendezett valami műsort, hamar össze barátkoztunk. És elmondhatom, hogy neki köszönhetek sok mindent, hogy ennyire megváltoztam. Sokkal keményebb lettem, a férfiakból azóta is elegem van, akkor foglalkozom velük, ha szükségem van rájuk. Kihasználom őket, ahogy ők engem….
De van valami amiről a legjobb barátom, Luna sem tud. Igaz, hogy próbáltam túl tenni magam a lelki sérüléseken, amiket Nathan okozott, nehezen ment, egyik munkatársam említette, hogy tud egy titkos helyet, ahol egy újfajta drogot lehet kapni. Erről többet nem mondott, egyszer elmentem. Titkos bár, ahol… akkor még nem tudtam vámpírok adják a vérüket, cserébe elvárják a vért. Azóta mindennap szükségem van rá, különben szét esem, most is Theához igyekszem egy újabb adagért, mielőtt össze futok Lunával. Tudom, hogy ez így nem jó…. de a szervezetem igényli, jobban, mint a levegőt, mint az ételt.

   
dust and shadows

   

Clary Fairchild
Intézetvezetõ
ranggal rendelkezem
Clary Fairchild
all the stories are true


Hayley Blake  Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ The Beautiful Addict  ❖
Drága Hayley! Hayley Blake  362884228

Bocsáss meg nekem, hogy ilyen sokáig tartott ideérnem hozzád, de mostanában túlságosan sűrűek a napjaim. Sad Na, de nem akarok kifogásokkal jönni hozzád, hanem bele is vágnék a közepébe a dolgoknak.  Hayley Blake  2192951729
Nagyon örültem, hogy kerestél egy ilyen szálát és annak kifejezetten, hogy ilyen hamar el is készültél vele és nem is akárhogy. Tetszett, hogy ilyen gyönyörű módon töltötted meg a lányka életét színnel és nem csak azt a szálat hoztad be egyszerűen, amire én gondoltam, hanem beleadtad a magadét is ezzel is sajátodévá varázsoltad a karaktert.  Hayley Blake  1912333346
Annak pedig kifejezetten örülök, hogy egy közös szálat sikerült kiépítened egy másik tagunkkal is szeretem, amikor ilyen leleményesek az emberek, úgyhogy ezért nálam már külön szereztél egy piros pontot. Persze megannyi oka lehetne annak, hogy egy-két füzetet teleírjak a piros pontjaiddal, de ha ezeket most elkezdeném sorolni talán egy év múlva sem jutnék a végére és addig még ezer, meg még ezer izgalmas játékban lehetne részünk. Szóval.. Miért is ne vágjunk bele? Razz  Hayley Blake  362884228

Nincs más hátra, mint előre, amihez annyi szükségeltetik, hogy gyorsan foglalózz egy kört, utána pedig már tiéd is a játéktér. Ja, és végezetül, de nem utolsósorban.. Vigyázz a függőséggel lányka, mert nem játék! Azért kíváncsian várom, hogy miképpen fog kivirágozni a sorsod.  :cute:

Jó szórakozást kívánok, love. Köszönöm, hogy megérkeztél hozzám.  olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blake Lancaster
» blake && ronnie ♡ get away
» Ronnie&Blake aka Rosa Santiago & Bill Yates