Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Dorian Nathaniel Nightblood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Dorian Nathaniel Nightblood Empty
-- archivált hirdetés--

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Dorian Nathaniel Nightblood Empty

dorian nathaniel ---
szabad / foglalt
❖ play by
dominic sherwood (egypetéjű ikrek)
❖ kor
19  
❖ faj
árnyvadász
❖ rang
harcos árnyvadász
❖ város
new york
❖ foglalkozás
official demon hunter
❖ szexuális beállítottság
biszexuális  

// a név és pb is viszonylag szabadon alakítható, amennyiben felkelti a karakter az érdeklődésedet, akkor vadássz le engem pm-ben és megbeszéljük a részleteket! Dorian Nathaniel Nightblood 1842766431  

Mikor először az árnyvadászok közé kerültem a zűrös múltam után akkor volt szerencsém találkozni veled. Az első pillanattól kezdve egymásra hangolódtunk. Az első pillanattól kezdve egyfajta kötődést éreztünk a másik iránt, de ez koránt sem romantikus értelemben értetendő. Egyszerűen csak tudtuk, hogy mindig ott leszünk egymás számára. Idővel megnyíltam neked Sebastian-nal kapcsoltban is, hogy a hűség rúnája engem hozzáköt. Fogalmam sincs, hogy miképpen - megalkotóval letisztázzuk -  , hogy miként kavarodtál te is Sebastian oldalára, de megtörtént. Talán a karizmája lehet, ami mindenkit rabul ejtett. Vagy pedig egyszerűen csak engem követtél. Megbíztál a döntésemben. Pedig jól tudtad, hogy valószínűleg elhomályosítja a tisztán látásomat a tény, hogy szeretem Sebastian-t még, ha magamnak sem ismerném be. Több nő és férfi fordult már meg nálad, mint bárki másnál akit ismerek. Igazán lehengerlő stílusod van és nem félsz azután menni, amit a magadénak akarsz. Mikor a rúnám elhalványult, majd teljesen eltűnt kétségbeestem. Azt jelentette, hogy ő meghalt. A karjaidba rohantam és akkor léptük át a barátságunk határait. Nem vagyunk szerelmesek. Egyszerűen csak együtt próbáljuk betölteni az űrt, amit Sebastian maga után hagyott.

Idővel újra elhidegültünk egymástól, hiszen rájöttél, hogy Sebastian oldalán te magad is gyengéd érzelmeket táplálsz iránta. Vajon most mindez mennyiben változik, hogy képes volt téged hátrahagyni? Az sem érdekelte volna, ha meghalsz. Most pedig egy teljesen más személyként éli az életét száműzetésben. Őt keresed majd fel - amennyiben kiszabadulsz a tündérudvar fogságából, ahova ajándékként ígért el téged - vagy pedig engem fogsz felkeresni most, hogy én lettem a sötét árnyvadászok hadseregének vezére?
Először azonban a királynő markából kell kiszabadulnod, ami koránt sem lesz egyszerű, hiszen eléggé tiszteletlenül bántál vele, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy merőben megkeseríti az ott tartózkodásodat. Wink
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my sweet dorian ♥
» Nathaniel James
» Nathaniel Lafayette
» Dorian ---
» Dorian Ravenshade