Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Hálószoba
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Hálószoba Empty
--- szabad játéktér ---

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Hálószoba Empty

phurphur & marabas
good to see you old "friend"
- Ugyan már. - Legyintettem. - Akik nem akarnak a barátaid lenni, azoknak néhány agysejtje egyértelműen hiányzik. - Azért tény, hogy nem bíznám rá a saját életemet, de sokkal jobb, ha a démon a barátjakén tartja számon nem pedig az ellenségeként. Mert mégis ki akarna egy Marabas-hoz hasonló ellenséget? Csak egy olyan személy, akit be kellene zárni valahová aztán eldobni a kulcsot, hogy soha ne lehessen újra szabad. Egy működő agysejttel már rá lehet jönni, hogy jobb, ha a kegyeiben van valaki, mintsem az ellenkezője. Én pedig szerencsére több működő agysejttel is rendelkezem. Hallelujah!
- Mégis miféle nem megszokott módról lehet szó? - Persze pontosan tudtam, hogy mire utalt, hiszen a testem csak látszatban a sajátom, ténylegesen egy boszorkánymester testébe passzíroztak, aminek nem kifejezetten örülök, de azért valljuk be, hogy ez is több, mint a semmi. Meg aztán így legalább élvezhetem a földi élet minden jóságát, aminek tanúbizonyosságát képezik a körülöttem fekvő mondénok. Mondjuk különösebben nem kötődöm hozzájuk, de azért a képességükért igazán megérdemelnének valami kitüntetést. Azonban, ha Marabas-on múlna nem élnék meg azt a pillanatot, de egyelőre még nem kívánok búcsút inteni tőlük. Bár kétség sem fér, hogy az életük időtartalma már ott megrövidült, mikor csatlakoztak hozzám.
- Számodra mégis mit jelentene, ha eme szóbeszéd igaz lenne? - Nem tudom, hogy pontosan milyen okok is vezérlik, de aki elég sokáig él, mint a démonok többsége egy idő után szinte drasztikusan vágyik valami újra, valamire ami egy kicsit feldobhatja a szürke hétköznapokat. Ezért pedig egyáltalán nem hibáztatom, sőt megértem, de azért nem szívesen lennék egy kikötözött kísérleti alany. Mármint a kikötözésnek megvan a helye és a módja. Ez pedig nem az a fajta lenne, amit szerény személyem élvezhetne.
- Ugye tudod, hogy másképpen is lehet szórakozni nem csak a véres pusztítás létezik? Persze a maga módján elég kellemes desszertnek tekinthető, ha azt veszed. - Mindenki megtalálja, hogy mit is élvez igazán, de azért azt, amit a testünk - vagy az én esetemben a boszorkánymester teste - élvez az annyira rossz nem lehet.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Hálószoba Empty
Phurphur & Marabas
it’s scary what a smile can hide
- Morcos? – kérdeztem vissza még mindig ugyanazzal a nyugodt arckifejezéssel, mint amilyet materializálódásom pillanatában magamra öltöttem. - Kicsit sem vagyok az, pusztán tényeket állapítok meg. Nem sokan szeretnének a barátaim lenni – érdekes szokásaim és múltamról keringő hiedelmek és hírek eléggé nagy hatással voltak a megítélésemre. Neveztek vérszomjasnak, köpönyegforgatónak, kiszámíthatatlannak és illettek még megannyi kellemetlen jelzővel, bár ha jobban belegondolnak, ezek mind egy démon számára szinte már bókok. Ha érzelgősnek vagy hisztisnek neveznének, az már elgondolkodtatott volna létem értelmén, de amíg ez nem vetül fel, mint esetleges jelző, addig nem igazán zavartattam magam.
A kérdésre egy pillanatra érdeklődve pillantottam a mellette fekvő alakokra. Vajon mennyit tudnak és mennyire mélyen alszanak? Persze, mondhatnánk, hogy a hétköznapi halandók elméjét tisztára pucolni a mi fajtánknak olyan egyszerű, mint elmosni a szennyest, de én mindig szerettem nagyon biztosra menni, ha titoktartásról volt szó. Szomorú lenne, ha a kis kedvencei túlzottan a szívéhez nőttek volna, aztán egy holdfénytelen éjszakán elnyelné őket a sötétség.
Karjaimat szorosan fontam össze hátam mögött, ahogy lassan egyre közelebb értem hozzá, miközben mintha csak átgondoltam volna a kérdést. Vajon mi érdekeset hallhattam? Mi ragadhatta meg a fantáziámat, hogy végül előtűnjek a semmiből? Valóban annyira kiszámíthatatlan lennék, mint amilyennek hinni szeretném magam, avagy ez csak a már jól megszokott kérdésre kérdés játék kezdete?
- Szeretném azt mondani, hogy nagyon sok mindent, de… hazudnék – lassan az ágy oldala mellett haladtam el, arra az oldalra kerülve, ahol a férfi feküdt, akivel feltételezhetőleg együtt hált nem is olyan régen. - Azt suttogják, hogy nem mindennapi módon… jelentél meg köreinkben – abban a pillanatnyi csendben tettem egy elég gyors mozdulatot, de Phurphur ismert már – nem nyúltam semmihez, amíg nem engedték meg nekem. Vagyis… régen mindig így volt. Kezeim így is mondhatni a paplan felett néhány milliméterrel siklott el a test felett, ami egyelőre láthatóan mélyen aludt, tulajdonosa nem is sejtette, hogy édes álmát egy szempillantás alatt földi pokollá tehetném.
- Így tehát úgy gondoltam utána járok annak, hogy ezek a sugalmazások valósak-e, avagy valakit túl élénk fantáziával áldott meg az ég – egy darabig még az alvó férfit szemléltem, miközben tenyerem lassan egyre feljebb haladt, megállva a fejénél, majd újra Phurphurra tekintettem. Annyi minden tehetnék, de nem teszem. Nem tehetem, mert így szólt a játék. Pedig csak egy mozdulatba került volna és akár az ő karmazsinvörös vérével festhettem volna be a takarót, az ágyat, a szobát, mindent… avagy tehettem volna valami teljesen mást is.
Csak hogy tudd: NÉZEK nézlek...

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Hálószoba Empty

phurphur & marabas
good to see you old "friend"
Sok mindenhez kell még hozzászoknom az idő múlásával most, hogy egy idegen testben materializálódtam, de nem én lennék, ha nem élvezném ki ennek az időtartamnak is minden egyes percét. Eszem ágában nem volt unalmas percekkel tölteni a hétköznapjaimat és habár Lucifer-nek köszönhetem, hogy egy kicsit hatékonyabb a lánya teste feletti uralmam azért még Azazel-nek is hálás lehetek, hogy egyáltalán itt vagyok. Talán az apucihoz kellene húznia leginkább a hűségemnek, de azért valljuk be.. Egy démont azért mindig is az érdekli elsősorban, hogy Ő miként jöhet ki jól a dologból. Ezért pedig igazán nem ítélkezhet felettem senki sem. Nekem már csak ilyen a természetem.
Szinte éreztem a lelkemben a jelenlétét, hiszen a kis sötét sarkok mindig remek otthonául szolgáltak és kihasználhatta bárkinek a leggyengébb pillanatát, amikor csak kedve tartotta. Én azonban kifejezetten rajongtam a maga stílusáért, mindazért, amit az évszázadok során elért. Talán még egy kicsit fel is néztem rá, de ezt hangosan sosem ismerném el. Inkább csak csodáltam némán, a távolból a sötétségből.. Csak úgy, mint ahogy neki szokása létezni.
- Ahhhwww.. Hát ne mondd, hogy nem jöttünk ki jól egymással. Most miért vagy ilyen morcos? - Ülő helyzetbe kerülök a takarót egyik kezemmel finoman a testemhez fogom, ami már a saját alakomat tükrözi, habár a felszín alatt még mindig a kis boszimester alakja lakozik.
- Mi mindent hallottál tehát rólam, kedves barátom? - Oldalra döntöm a fejemet és egyik kezemmel legszívesebben kinyúlnék, hogy megérintsem, hogy csatlakozzon a kellemes társaságunkhoz, de egyelőre még jobban élvezem a távolságot, ahogyan tekintete alakomon időzik itt-ott egy kicsivel tovább, hiszen ha már megérintem, ha idehúzom magamhoz, ha csatlakozik hozzám.. Azzal az egész játék véget ér. Mindent a szemnek és semmit a kéznek. Kegyetlen, de valahol azért mégis csak szórakoztató a maga módján. Nekem pedig eszem ágában nincs egyetlen csepp mókát is nélkülözni, mert egy ostoba ingerre alapoznám tetteimet.

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Hálószoba Empty
Phurphur & Marabas
it’s scary what a smile can hide
A kíváncsiság ölte meg a macskát, vallja egy igen érdekes mondás. Megint mások szeretnek engem macskához hasonlítani. Pontosítanék: szerettek. Mostanra már nem igazán van hangjuk… testük… létük. De jelen esetben talán van valami ebben a kijelentésben, amit csak így gondolati szinten vagyok hajlandó elismerni, kimondott szavakban nem. Mikor az a hír jutott a fülembe, hogy egy igen érdekes ismerős tűnt fel újra a felszínen és nem is akármilyen formában, az igen-igen megmozgatta a fantáziám… meg beugrott általa néhány emlék. Emlék azokból az időkből, mikor még csak egy kis senki voltam a démonok között és csak a sötétből figyelhettem mindent, de nem érinthettem meg, nem közelíthettem hozzájuk, csak… nézhettem. Távolról, sóvárogva, ha pedig mégis léptem, a tettért irtózatos büntetés járt. Végül aztán ahogy eltelt ezer meg egy év, én pedig egyre feljebb jutottam a ranglétrán, tapostam el másokat, közük azokat is, akik megszégyenítettek, azok nem tudták kiölni a betanított szokás varázsát. Ahogy lassan kikristályosodott bennem, hogy mekkora a varázsa annak, ha csak megfigyelem a történéseket, elemzem őket, a tekintetemmel fogadom be azt… és csak akkor válok a részesévé, mikor már idejét érzem annak, a legjobb és a legmegfelelőbb pillanatban.
Egy egyszerű boszorkánymester házába bejutni nem jelentett kihívást, túl öreg voltam már az ilyesmihez. Nem állhatta útját érdeklődésem tárgyának, vagyis személyének. Azt mondták, itt találom majd Phurphurt és nagyon sokáig nem is kellett keresnem… gondolhattam volna, hogy hol találom.
A szokás hatalma – persze, hogy először csak a távolból figyeltem alakját, ahogy elsőre úgy tűnt, mint aki érdesdeden alszik, hálóvendégei társaságában. Elgondolkodtam azon, hogy megzavarjam-e az édes pillanatot, de lassan ő maga vetett véget az idillnek, mire válaszul egy halk kuncogás érkezett számára a szoba legsötétebb pontjából.
Olyan lehetett hirtelen akkor, mintha magából a sötétből materializálódnék, ahogy egyre közelebb értem az ágyhoz, de így is hagytam némi teret, miközben megigazítottam nyakkendőmet.
- Ha engem barátnak gondolsz, akkor bele se merek gondolni az ellenségeid kilétébe – feleltem végül egy halovány mosollyal az arcomon.
- Nehezemre esett volna elfeledni téged, Phurphur… most pedig igen érdekes híreket hordoz rólad a szél, ami még inkább felelevenítette bennem a közös múltunkat – kulcsoltam hátam mögött össze a kezem. Le nem vettem róla a tekintetem, amik akkor olyannak tűnhettek, mintha valamit ki akarnék olvasni belőle, átlátni őt, mintha testére lenne írva minden gondolata – de ismerhette ezt már. Ez is a „játék” része. És addig marad ez így, amíg nem hív közelebb… és nem töri meg a „varázst”.

Csak hogy tudd: NÉZEK

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Hálószoba Empty

phurphur & marabas
good to see you old "friend"
Nem szép dolog, ha egy démonnak egy boszorkánymester testében kell időznie, de legalább visszatérhettem a nyomorult földi dimenzióba, ahová olyan soká tartott volna még visszatérnem. Persze azért mondhatnám, hogy a saját hibámból jutottam az ürességbe és veszítettem el a fizikai alakomat, de én ilyet aztán nem ismernék be soha sem. Az erőm napról-napra növekszik a test felett így könnyedén tudtam az egykori alakomat magamra ölteni, habár ez még mindig elég nehéz terep volt. Sokszor vissza-visszatér a boszorkánymester alakja. Úgy tűnik egy kicsivel makacsabb, mint gondoltam. Pedig tényleg úgy tűnt, hogy a segítségemre szorult. Nem akarta, hogy a múlt kísértse és a fájdalom mardossa a lelkét, akkor meg most miért akar olyan hevesen visszatérni? Na, nem mintha erre adnék neki lehetőséget.
A földi jónak minden kellemes szórakozását ki akartam élvezni a szabad pillanataimban ezért is feküdt egyik oldalamon egy gyönyörű vörös leányzó, míg a másik oldalon egy fekete hajú férfi, akinek a szemei a leggyönyörűbb kékek voltak erre meg mernék esküdni. Na, nem mintha az esküm vagy az ígéretem olyan sokat érne bárkinek is, de ettől függetlenül eszem ágában nem volt elengedni ezen lelkeket, amíg teljesen fel nem lakmároztam őket, hogy ezzel is önmagamat erősíthessem.
De, ahogy fészkelődtem a félhomályban megvilágított szobában éreztem, hogy nem csak mi hárman vagyunk most ebben az aprócska térben. A kettejük csendes szuszogása lágy dallam volt a számomra, de óvatosan feltápászkodtam a könyökeimre az ágyban, a takaró egy picit lecsúszva a felső testemről kis híján felfedve felső testemet, amivel amúgy sem törődtem volna, ha megtörténik és tekintetem szinte automatikusan a legsötétebb sarokra tévedt. - Drága barátom.. Úgy tűnik, hogy a régi szokásaidról még mindig nem szoktál le. - Játékos mosoly ült ki az arcomra, ahogy hosszas fókuszálás után az alakja végre teljességében kirajzolódott előttem. - Ennek ellenére öröm újra látni téged, már azt hittem megfeledkeztél rólam. - Démonok között sosem létezik igazi szövetség, barátság vagy hűség. Inkább csak toleráljuk a másikat egy darabig. Semmi több. Közöttünk sem volt szó másról. Kicsit könnyebb volt tolerálni, mint a többieket.

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Hálószoba Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Hálószoba Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba