Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Rosalie Carter
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Rosalie Carter Empty

Rosalie Carter
Rosalie Carter
“Be the kind of woman that when your feet hit the floor each morning the devil says “Oh crap, she’s up!”
Phoebe Tonkin Mondén26Látó
the devil is in the details

❖ Becenév:
Rose
❖ Születési hely, idõ:
Los Angeles, 1993, December 03.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
Asszisztens
❖ Ismertetõ jel:
A külsőm nem mindennapi, szóval...
❖ Átváltozás:
Ebbe inkább bele sem gondolok...
❖ Rang:
Néha látok dolgokat. Magam sem tudom megmagyarázni, hogy mik azok, de igyekszem tudomást sem venni róluk. Ám éjjelente mégis visszatérnek. Rémálmaim vannak különleges teremtményekről. Persze a nagymamám meséire fogom, de legbelül tudom, több van emögött. Mégis tagadom magamnak, kérdés meddig fog menni...
❖ Család:
Los Angelesben születtem. Édesapám és édesanyám is színész(nő) Hollywoodban.. Így ismerkedtek meg. A gyerekkorom többnyire stúdiókban töltöttem. Kivéve a nyarakat. Akkor a  nagymamámnál voltam. Észak-Kaliforniában él, egy kisvárosban. Mindig volt számomra mesélje olyan lényekről, akik varázserővel bírnak, vagy éppen a sötétség leple alatt lépnek csak elő, és fényes karddal harcolnak a sötét teremtmények ellen. Meséknek hittem őket, és szeretettel hallgattam. Pedig, ha akkor tudtam volna... Testvérem van, egy húgom, ő Los Angelesben maradt, és velem ellentétben a szüleim álmát követi és a hollywoodi csillogást.
A család nem csupán erről szól, sötét titkok rejlenek a csillogás mögött. Ezek pedig főleg engem érintenek. Sokáig titkolták előlem a szüleim, hogy bizony nem az ő vérük vagyok. De akkor ki? Honnan származom? Nos, ezeket a kérdéseket jöttem kutatni Bostonba.
❖ pozitív tulajdonságok
Kitartó, helyenként kedves, kreatív, talpraesett
❖ negatív tulajdonságok
Makacs, szarkasztikus, hirtelen haragú
❖ legnagyobb félelmed
Magány
❖ legnagyobb vágyad
Megtudni honnan származom...
❖ legnagyobb titkod
Ez jobb, ha titok is marad...
❖ legnagyobb gyengeséged
A származásom.
❖ fõ fegyvered
0
look deeply into my eyes

Éjjelente rémálmok gyötörnek szörnyekről, akik rám támadnak, vagy éppen azokra, akiket szeretek. Aztán vizesen, izzadtam ébredek fel, levegő után kapkodva, mert bár ébren vagyok, még mindig a fejemben vannak. Nem tudok ettől megszabadulni, és úgy érzem, talán sosem fogok. A fájdalom, ami felemészt, mar, és a mélybe taszít, akárhányszor bevillannak ezek a démoni lények, teljesen kikészít. Aztán megjelenik valaki, mindig más arca van, és egy fénylő fegyverrel megöli a lényeket. Néha pedig, ami nagyon bizarr, én vagyok ez az illető.  

“Nightmares aren't just a bad dreams.  
They are bad memories.  
Memories with you never wanted to face.  
But they haunt you every single night.”

Vizesen ébredek fel egy újabb rémálomból. Felülök az ágyon, és a pohár vízért nyúlok, hogy a sikolyt, amit a szomszédok örömére ismét kiadtam, leöblítsem a torkomon. A hajamba túrok, majd az ágy szélére ülök, a kezemet az arcomba temetve. Mikor lesz ennek vége? Miért álmodok ilyeneket? Tényleg a nagymama meséi ilyen hatással lettek volna rám? Hiszen utoljára gyerekként mesélt nekem. Mindegy is, majd csak egy napon vége lesz. Persze legbelül érzem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű. A gondolataim mégis azonnal igyekszem elterelni, tehát a telefonomért nyúlok, hogy megnézzem az időt. 4:30, igazán remek. Ebből már alvás nem lesz.  Felkelek, és a fürdő felé veszem az irányt, hogy leöblítsem az arcom. A szemem alatt megjelennek a szokásos karikák, amik a kialvatlanságom jelei. Remek. Egy kis korrektor majd helyrehozza, valamennyire. Hiába próbálom elfelejteni a rémálmokat, követnek mindenhová. Ha lehunyom a szemem bevillannak a szörnyek. Hihetetlen! Talán kéne egy dilidoki. Talán... Ha segítene, miért ne? Majd felkeresek valakit.  

“Fight for your dreams, and your dreams will fight for you.”
— Paulo Coelho

Azonban ma fontosabb dolgom van. Állásinterjúm lesz, egy technológiai újításokkal foglalkozó cégnél. Azonnal lenyűgözött, és be is adtam a szerény önéletrajzom. Na igen, még nem igen van tapasztalatom, de ha ez sikerül, sok utat megnyithat felém. Kelleni fog az erőforrás, a pénz, és a kapcsolatok, mert nem a karrierépítés volt az egyetlen célom Bostonban. Meg kell tudnom, ki vagyok. Igen, eléggé nagy klisé, tudom, de mint kiderült nemrég adoptáltak, még gyerekként, és a szüleim eddig titkolták előttem. Mindig is úgy éreztem más vagyok, mint a családom többi tagja. Míg a húgom tökéletesen beleillett, én csak sodródtam, és lázadtam a szüleim elvárásai ellen. Nem volt nehéz, főleg ha azt hallottam állandóan, hogy “Miért nem vagy olyan, mint a húgod?” vagy “Látod, a húgod máris kapott egy szerepet.” és még sorolhatnám. Mintha azért, mert ők színészek és feleslegesen hedonista életet élnek, nekem is kéne. Nem vágytam a csillogásra. Nekem más álmaim voltak. Egyedül a nagymamával értettem szót, ő támogatta az álmaim. Nem, félreértés ne essék, nem asszisztens akartam lenni. Nekem ez a mostani munka, csupán egy mérföldkő, ahogyan már említettem. Mi volt az álmom mindig is? Fényképezni. Megragadni a pillanatot, és halhatatlanná tenni. Tudom őrültség, és igen elcsépelt ez az egész így, de ez az álmom, és egyelőre ugyan hobbi, de aktívan teszem. Ha lesz elég pénzem, nyitok egy galériát. Ez azonban még messze van.  

"Don't you want to touch me? I whispered.
More than I want to breathe." — Nina Lane

Most az első lépcsőfokot kell elérnem, elnyernem a HR-esek bizalmát, és kellően bevágódjak, megszerezve a munkát. Szóval elegánsan, stílusosan, és kissé kihívóbban öltözködőm fel az állásinterjúra. Persze nem közönségesen, az nem az én stílusom. Egy fehér blúzt választok, és egy vörös ceruzaszoknyát, fekete magassarkút, vörös rúzst, és a hajam hullámokban hagyom a vállamra hullani.  
Az épület régies, sötétített ablakokkal. Kissé furcsa, de nem igazán érdekel. A gondolataim ott járnak az önéletrajzomban, és a lehetséges kérdéseikben. A recepcióról felvezetnek a legfelső szintre. A magassarkú cipőm kopog a sötét a márványpadlón, a folyosón, az oda vezető úton. Közben alaposan körbe pillantok, a régies, mégis modern stíluson. A homlokzat, az épület régi, nagy oszlopok, boltívek és a mennyezeten freskók borítják, de közben az elegancia, és modern keveredik ezzel a stílussal a bútorokban. Bevezetnek egy előtérbe, ahol sorban ülnek egymás mellett elegáns nőt, és igen, látni mennyire idegesek. Szinte mindnek kontyban van a haja feltűzve, és a ruházatuk is picit konzervatívabb. Fene essen belé, ezt elszúrtam. Leülök az egyik szabad bőrszékre, és várok. Mikor a nevem szólítják pedig elindulok a nagy mahagóni dupla ajtó felé, ami legalább háromszáz centi magas lehet. A szívem majd ki ugrik a helyéről, míg lépdelek az ajtó felé. “Menni fog! Nem ájulsz el!”.Aztán kinyílik az ajtó, én pedig belépek rajta. A tekintetem azonnal megakad a nagy íróasztal mögött álló férfin. Sötét tekintet, haj hófehér bőr, és igéző ajkak, amik azonnal buja mosolyra húzódnak, amint végignéz rajtam, én pedig szinte megbénulok a bejáratnál, és képtelen vagyok megszólalni. Meglepődtem, az biztos. Mégis ki ez a félisten? Ő lenne a HR-es, vagy éppen a leendő főnököm? Nagy nehezen mozdulok meg, és lépek elé. Hű de magas! Felnézek azokba a mélybarna, játékosan csillogó szemekbe, majd kezet nyújtok, kissé remegve.  
-Jó napot, uram. Rosalie Carter vagyok. - mutatkozom be, és amint felém nyújtja kezét, és hozzám ér, úgy érzem az egész testem lángra kap. Igazán remek kezdet mondhatom.  
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Rosalie Carter Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ poor-poor mundane ❖

Drága Rosalie! Rosalie Carter 1842766431

Örömömre szolgál, hogy a köreinkben köszönhetlek! Először is engedd meg nekem, hogy megdicsérjem az arcodat, hiszen Phoebe nagyon gyönyörű és egyike a személyes kedvenceimnek, szóval nálam már ezzel is plusz pontokat értél el igazából. Rosalie Carter 1912333346
Számítottam arra, hogy eme karakter érkezésére nem kell túlzottan sokáig várni mégis valahogy örülök, hogy tényleg nem tartott sokáig a karakter megérkezése, úgyhogy ezért külön köszönet. Mindig öröm látni, hogy keresett karakterek ilyen hamar gazdára találnak.  Rosalie Carter 951673066
Nagyon tetszik a karaktered háttere, hogy a múltját próbálja felkutatni és kíváncsi vagyok, hogy mégis mit is jelentenek ezek az álomképek, bár amire leginkább kíváncsi vagyok, hogy miért is látod azt, hogy te magad vagy az, aki fegyvert fog a kezében, vagyis kardot, ha úgy tetszik.. Vajon ez is egy jel a múltadból? Razz Az egyszer biztos, hogy nekem felkeltetted az érdeklődésemet már..!
Aztán pont egy vámpírhoz állítasz be állásinterjúra.. Hát ez nagyon sokféle módon végződhet, de nem hiszem, hogy bármelyik is neked kedvezne.. Mindenesetre győzz meg az ellenkezőjéről! Wink
Na, de már így is jó ideig várakoztál erre az elfogadóra, úgyhogy eszem ágában nincs tovább feltartani téged. Nyomás foglalózni szépen - rangot és avatart egyaránt - utána pedig már a te kezedben van a sorsod és, hogy miképpen befolyásolod az életed elkövetkezendő - vagy hátralevő? - napjait! Rosalie Carter 124822942

Jó szórakozást kívánok, love!   Rosalie Carter 3895934450  olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosalie Alice Valentine