Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lucifer
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lucifer Empty

Lucifer
Lucifer
Színház az egész világ és a színházban elszórakoztatnak minket.

❖ play by
Bill Skarsgard
❖ kor
te még csak tervben sem voltál akkor, kedvesem
❖ csoport
démon
❖ rang
Sátán
the devil is in the details

❖ Becenév:
Tőlem valósággal rettegnek. Azt hiszem, hogy bőven van is oka rá mindenkinek. A pokolban Lucifer, míg az emberek között számtalan nevet aggattak rám. Válogathatsz. De ha élni akarsz, akkor maradjunk a Lucifernél.
❖ Születési hely, idõ:
Az angyalok között, hisz köztudott, hogy egykoron én is az voltam. Avagy vagyok. Közkedvelt voltam még akkor, de mára már... nem is tudom. Végignéztem mindazt, ahogy egy egész világ felépül.
❖ Családi állapot:
természetesen tartom magam ahhoz, hogy nem hagyom magam elcsábítani. Ezt egy nőnek sem sikerült elérnie és garantálhatom, ez továbbra sem fog sikerülni. Az érzelmek gyengítenek. Pláne egy nő, a leggyengébb és legostobább nem.
❖ Szexuális beállítottság:
Természetesen a nők érdekelnek, de azon belül is csak a saját szórakozásomra.
❖ Foglalkozás:
A kezdetektől fogva enyém a pokol. Egyelőre nem óhajtom átadni ezt a címet senkinek sem: amíg én vagyok a feje, addig minden itt lévő démon biztonságban van.
❖ Ismertetõ jel:
Ha megmutatom magam. Hidd el, te azt nem akarod látni.
❖ Átváltozás:
Miképpen lettél vérfarkas/vámpír, és pontosan mikor történt?
❖ Rang:
A bukásom tett azzá, aki vagyok. Egykoron dicsőítettek, mint a hajnalcsillag; ma már én vagyok az, akitől mindenki retteg, aki józan ésszel van. Halhatatlan vagyok, az erőm pedig elég ahhoz, hogy megvédjem azt, ami az enyém. Én vagyok az, akivel jobb, ha nem találod magadat szemben. A sátán, azt Antikrisztus, az Ördög, számtalan névvel illetnek. Azt hiszem, a tetteim pedig tettek is ezekért a névért. Mondd, tényleg kíváncsi vagy a hatalmamra?
❖ Család:
Nincs családom. Volt pár kölyök, de mind kivégeztem. Egy élő megmaradt, Panda? Lena? Ki tudja már! Nem fordítok rá nagy figyelmet, porszemcse a többi között. Fogalmam sincs, hogy még miért él. Talán nem fordítottam rá elég figyelmet, mint a többire? Hm.. nincs időm foglalkozni vele.
❖ pozitív tulajdonságok
Őszintén? Talán idesorolhatnám, hogy szeretem a főzést és a színházat, az embereknél töltött időben a vadászatot is megkedveltem. Uralkodóként pedig elengedhetetlen a széles intelligencia. Tisztában vagyok a hatalmammal, azonban odafigyelek a riválisokra.
❖ negatív tulajdonságok
Lenézek másokat, nem tartok senkit sem magasabb rangúnál nálam. Mint mondtam, hiába száműztek, egy örökkévalósággá nőttem ki magamat, a hatalmam pedig páratlan. Tisztában vagyok azzal, hogy akadnak riválisok, de kézben tartok mindent. Ezen felül pedig képtelen vagyok érzelmeket táplálni bárki iránt is, puszta játékszer számomra akárki. Nem asztalom a kegyelem vagy a megszánás. Mit vársz tőlem? Te, ti, mindenki tudja, hogy miért én vagyok a rontás és a káromlás. Ez vagyok én. Ezt szabták ki nekem.
❖ 5 dolog, amit szeretsz
Gyakorlatilag mindent, ami örömöt okoz. Legyen az, ahogyan látom a riválisokat elbukni, illetve örömmel tölt el az is, hogyan telik a kis birodalmam. Ezek a torzszülöttek egyre romlottabbak. Az utóbbi időben, avagy 1929 óta vagyok az emberek között és mondhatom, hogy megszerettették velem a jambalaya-t. Amíg nincs nagy fellépés ellenem, addig az emberek között vagyok, csupán megfigyelés céljából. Ez egy tökéletes alkalom arra, hogy lássam, ki az ellenség.
❖ 5 dolog, amit utálsz
A végletekig sorolhatnám, de kezdeném az elsővel; nem különösen nyilvánítok szeretetet az ellenségeim iránt, de ezzel szerintem sokunk így van. Tisztában vagyok a hatalmammal és szeretek is ezzel élni, de senki sem lát ez mögé semmit. Az árulásomért ez járt, puszta büntetés. De ha már itt tartunk, a hideg kiráz, ha azokra gondolok, akik száműztek. Tény, hogy valahol ez volt a cél, de tiszta szívből gyűlölöm az összeset. Nem beszélve a nyamvadt árnyvadászokról, vagy kik ezek. Amatőrök tömkelege.
❖ legnagyobb félelmed
Nincs különösen. Talán tarthatnék a riválisoktól, de nem fogok. Ha engem le lehet taszítani a trónról, akkor már régen megtették volna. Mit gondolsz, mégis mi a francért vagyok még mindig itt?
❖ legnagyobb vágyad
Mindenem megvan. A hatalmam, az uralmam, a nők, a befolyásom, mi kell még ennél több? Ennél jobban még sohasem voltam!
❖ legnagyobb titkod
Alastor elnyomása. Egyelőre ő egy nagyobb riválisom és igyekszem ezt nem tudtára hozni senkinek.
❖ legnagyobb gyengeséged
Eddig még senki sem találta ki.
❖ rejtett tehetséged
Főzés és a fuvolázás, zongora. A művészethez is kellően konyítok.
❖ hobbid
Segítek megkeseríteni az életedet anélkül is, hogy te arra vágynál.
❖ Fura szokás
 Az a letéphetetlen mosoly, hisz egy mosoly nélkül sohasem vagy teljesen felöltözve. A mosoly egyfajta rang. Nem látok potenciált egy olyan félben, aki komor.
❖ Bal vagy jobbkezes
Tökéletesen belezlek ki mindkettővel, akár felváltva.
❖ Dohány, alkohol vagy drog?
Ebben a sorrendben, kérlek.
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes


"(..) - És ezen felül elrendelem az alvilágba való száműzetésed. Utolsó szavak?
- Legendák lesznek rólam. Néhány szertefoszlik vagy arannyá válik, de rám emlékezni fogtok! Emlékezni, egy évszázadokon át! és csak egy hiba, de történelem lesz belőlem! Emlékezni fognak rám évszázadokon át!
"

- Ki a fasz vagy te?! - Üvölti a lány. Szemeit könnyek mossák, a sminkje pedig egyenest egy kisördögöt festett belőle. Te jó ég, hogy nézel ki? ó, hát persze... talán én sem néznék ki másként ha megtudnám, hogy aki fogva tart valójában az alvilág hercege. - Hallasz? Válaszoljál már! - Hangja nagyobb oktávokkal emelkedik, ami még semmiség lenne, de a pillanat tört része alatt fog egy poharat a szekrényből és vágja hozzám erőteljes mozdulattal. Illetve sikerült volna neki, de kellő reflexszel arrébb hajolok. Ó baszki.. te vérmes kis hárpia, ezt szeretem benned! Annyira meg tudnálak... brr. De majd kicsit később. Segítek lehiggadni.
- Sajnálom, hogy csalódást kellett okoznom. De te is tudod, hogy én állok feletted. Én döntök még arról is, hogy mikor döglesz meg. - Ragadom meg nyakánál fogva, s azzal a lendülettel erőteljesen tolom neki a falnak úgy, hogy a padló és a lába között legyen egy fél méter. - Vergődj csak... - Hajolok oda a füléhez, finoman csókolgatva a nyakán a bőrt. - Ismerj meg személyesen, mint Lucifer. - Rángatja magát, próbálja kiszabadítani magát; karmol és rúg, de csak nevetek rajt.- Bogárkám, tudod jól, hogy csak azért élsz még, mert az enyém vagy. Máskülönben már ízekre szaggattalak volna. - Ezúttal mindkét kezét a falra tapasztom és úgy lógnak le a lábai. Ha leírhatnám a kapcsolatunkat, akkor azt mondanám, hogy ő az én pénzforrásom. Amióta felszálltam a pokolból, egyszerűen csak beivódtam az emberek életébe. Sokan azt hiszik, hogy elpusztítottak; de jobb is, hogy ezt így tudják. Kívülről figyelem azt, hogyan próbálnak ezek a korcsok harcolni a trónért. Mondhatom, hogy kevés sikerrel. De erre nem fordítok akkora figyelmet. Ha akarnám sem tudnám odaadni senkinek sem az irányítást. Az emberek között szokatlan, nem az én világom. De a nők és a szenvedés mindezt kompenzálják, hogy ne unjak rá a helyzetre. Évek teltek el, Valentino néven ismer sok üzletember társam. Drogok és nők, minden káros kereskedés. De én csak kurvákkal foglalkozom, mindezekközül pedig kiemelkedik ez az aprócska virágszál. Lucille Hildegarde, akinek a drog az élete. Nos, én megadtam neki. És az alkunk, ami minket összetart. Szegény... miért nem tanulják már meg, hogy ne fogadjon el egy démontól semmilyen alkut? Ó, mert talán nem is tudott róla? Azt még egyelőre én is találgatom, hogy hogyan jött rá.
- Nem félek tőled! - Hangja halkul, bizonyára fáj mindene; nem vagyok vele túlzottan kíméletes.
- Nem? - Felvonom a szemöldökeimet meglepődve. - Valóban? - Nézek végig rajt vágyakozva. rengetegszer megerőszakoltam már, jelenleg is képes lennék rá; egyelőre visszatart a kíváncsiság, hogy mégis hogyan jött rá.
- Hm, csak nem Alastor keze van a dologban? Úgy hallottam, hogy az ellenséges démonok kiszabadították őt a pokol bugyrából. - Gondolkozom mégis csak el a dolgon, elvégre ez a némber egy boszorkány, jártas alvilági körökben is tudtommal. Attól függetlenül eltaposom bármikor, akárcsak egy csótányt.
- Mindent elvettél tőlem. Mondd, még mit tudsz elvenni? Nem fogsz megölni. - Kapkodja a levegőt, mégis makacsul tartja magát; egy percig sem mutatja a szenvedését.
- Hagynálak a pokolban rohadni, kedvesem. - Bestiális vigyor húzódik ki a képemre. Egy pillanatig eljátszom a gondolattal, hogy talán megmutathatnám neki, hogy téved, de ki tudja? Ha tovább húzza az agyam, egy pillanat alatt a világom martalékává fog válni. Ez a kislány jártas a sajátjaim közül, de fingja sincs, hogy mivel jár. Az a helyzet, hogy dupla pokol nem létezik. Az örökkévalóság egy szar dolog, ha egymagad vagy.
- Kislány, kibaszottul nem tudod letagadni, hogy vágysz rám. - Szinte a csinos pofájába hajolok, akár egy darabot is ki tudnék belőle harapni. - Alastornak pedig üzenem, hogy meneküljön, ameddig csak tud. Én türelmes vagyok és megvárom, milyen messze megy. - Cirógatom arcát kedvesen, aztán azzal együtt el is engedem úgy, hogy a földre rogyik a lábam előtt.
Leguggolok elé, s ujjamat álla alá dugva erőszakolom rá, hogy rám nézzen. - A saját porontyaim nyakain átmentem. Mit gondolsz, a ti sorsotok mi lesz? Fuss!

1929
A pillanat, amióta nem hallani rólam. Ennek számtalan oka van, de többek között az, hogy Azazel újra él és virul, jelenleg pedig Engem keres. Őszintén? Fogalmam sincs, hogy mégis mit talált ki. Talán titokban kellett volna lennie a titkának, de sajnos nem tudta befogni a száját a társaival, akik szintén nem tudták ezt megállni. A pletyka terjed ugyebár. Sejtelmeim szerint neheztel, elvégre tőlem várt volna szabadítást, de én nem tettem meg. Ennek egyszerű magyarázata volt; együtt buktunk néhány fivérrel, de sajnos ez számomra mind riválist jelentett. A történelem rám emlékeik, nem pedig rájuk. És ez természetesen nem fog változni még akkor sem, ha Azazel támadni fog. Nem ér vele el túl sok mindent, hacsak maga mellé nem csábít néhány balfék démont. Ahhoz nagyobb hírnévre kell szert tennie, na meg persze nálam jobbnak kell, hogy legyen. De ez csak egy elmélet. Nem láttam őt, már nagyon régen és talán jobban jár, ha nem is fogom látni őt. Természetesen ez csak az ő érdekében, elvégre nem lenne túl szép látvány, ha letörném a szarvait. Én hagyom, hadd őrlődjön, még a pokol biztonságban van. (...) Túl sok év telt el, a zaj pedig hangosabb. A félelmet nem ismerem, elvégre a hatalmam még mindig nagyobb az övénél;neki nem volt ideje megerősödni. Miért is...? Igen, mert nem segítettem neki. De ez egy ördögi kör. Itt senki sem segít senkinek. Ha gyenge vagy, megsemmisülsz. Nem hinném, hogy megbocsájtást fog nyerni, sem pedig Belial, aki kiszabadította őt. Az árulásnak olyan szaga van, akárcsak a égett húsnak. Büdös. Mintha úgy rémlene, hogy a saját porontyaimat ízekre szaggattam, holott nem vétettek ellenem. Az ilyen árulóknak pedig mi lehet a sorsuk? Nem vagyok kegyelmezőtípus. Ha az lennék, nem én lennék a fő, de még csak a nevemet sem ismernék. Attól nem félek, hogy ezek a torzszülöttek kikopnának a világomból, elvégre utánpótlás bőven akad. Nem tántorít vissza semmi sem attól, hogy én magam indítsak el egy háborút. Talán végre megértem, hogy apám miként érzett. De biztosíthatom; nem én fogok elbukni. Egyszer már elbuktam, de az a szabadságommal volt egyenlő és a hatalommal. Ezt pedig senki nem fogja elvenni.
you can see the war inside


Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Lucifer Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ the satan ❖

Mondanám, hogy kedves Lucifer - de minden vagy, csak nem kedves! Lucifer 595204938

Ennek ellenére roppant mód örülök, hogy megérkeztél, hisz színesíted a karakterskálát a világunkban a kegyetlenségeddel és... hát... jó, te vagy a Sátán, mit is várhatnánk Tőled a romláson, gyilkoláson, és aljas dolgokon túl? Bár még örülhetünk, hogy megvan a magad kis belső köre, munkássága és nem törsz jobban a világunk békéjére. Hiszen van elég gondunk a Pokol uralkodója nélkül is. Lucifer 3088830006
A lapod teljesen rendben volt, összeszedett, részletes és... és mondtam már, hogy kegyetlen?  muhaha De egy démontól nem is várhattok mást, csupán azt, amit lefestettél nekünk. Furcsa is lenne, ha kedves lennél és kenyérre kenhető. Lucifer 3959055962
Remélem, megérkezik hozzád a két várva-várt démonod, hisz mindketten izgalmasnak tűnnek.
Egyébiránt pedig remélem, sok-sok ideig tarkítod a reagjaiddal a világunkat és azt is, hogy jól fogod érezni magad nálunk!  Lucifer 1842766431  Lucifer 124822942 Szaladj foglalózni és kívánom, hogy hamar megtaláld az első áldozatod - akarom mondani játékos partneredet! Lucifer 1912333346


Alexander Lightwood



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer, my father
» dear daddy, lucifer