Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lucifer
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lucifer Empty

Lucifer
Lucifer
Tell you a secret, I’m not alarmed
So what if I'm crazy? The best people are.
Joseph Morgan DémonIdőtlen s örökSátán - az ördög
the devil is in the details

❖ Becenév:
Ha meg akarsz halni, hívj kérlek Lucinak.
❖ Születési hely, idõ:
Mit sem számít, hogy mikor... A kérdés, hogy mi által.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Ügyeletes vérfacsaró
❖ Ismertetõ jel:
Hidd el, kisugárzásom azonnali s feltétlen figyelmeddel jár. Ha akarsz, ha nem... Felismersz.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Valami felett, mellett vagy alatt. Nem is tudom. Jó magam felül nézetet jobban kedvelem. Azok a formák, mosolyt csalnak a halál arcára. Bár a halál nem az én tisztem.... Annál inkább Abbadoné. Az én feladatom, hogy elhozzam a földi kánaánt. A humán lények bukását, hogy a földet, Isten hűn szeretett művét, démonok öleljék keblükre. A ti uratok, a saját vesztébe rohant, már attól a pillanattól kezdve, mikor úgy gondolta, a legnagyobb ellenségét a szőnyeg alá söpörheti. Nagyot tévedett... Kár érte.
❖ Család:
Egy rakás szentfazék. Halandó talpat nyalva kúsznak a földön, hogy teremtőnk kedvében járván szélesebb mosollyal dicsérjék művét, mint amit az valaha is megérdemelhetett volna. A kapcsolatom döcögős, s igencsak megterhelő az enyéimmel szemben. Az előítélet ugyanis gyakorta utoléri a józan eszüket. Így a család számomra egy elég relatív fogalom. Voltak, kik mellettem álltak szükség idején... Voltak kik hátat fordítva magamra hagytak. A családom a társ, ki hű maradt hozzám a legnehezebb időkben is. Ki a legnagyobb áldozatot is képes volt meghozni a szabadság érdekében. Kik démonként járják világunk ezer arcú dimenzióját.
❖ pozitív tulajdonságok
Pozitív... Pozitív. Ez az, amin nem hogy neked, de még nekem is keményen el kell gondolkodnom. Ohh... Nem-Nem... Dehogy! Pofon egyszerű. A humorérzékem kiemelkedő és egészen halálos ha túlzásba viszem. Ezt persze a családom is értékeli, ahogy figyelmemet, amit rájuk szentelek. Ugyanis szívügyem a jólétük. Megfelelő mennyiségű gonoszkodás... El se hiszitek milyen igényeik vannak a kis mocskoknak. Jól főzök és... Van még rengeteg. Ismerj meg, s éld túl... Könnyebb dolgod lesz!
❖ negatív tulajdonságok
Ugyan, hisz én vagyok az ördög, a Sátán... A pokol Ura! Nekem rossz tulajdonságom? Ez ugye csak egy vicc?
❖ legnagyobb félelmed
Ezen még nem is gondolkodtam... Azt hiszem, ezzel a kiváltsággal engem nem tiszteltek meg.
❖ legnagyobb vágyad
Az Isteni bukás, az angyalok hanyatlása, az emberiség pusztulása.
❖ legnagyobb titkod
Titkot titokért, először halljam a tiédet.
❖ legnagyobb gyengeséged
Mit gondolsz miért én vagyok a pokol ura?
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

Hunyorogva magam elé meredve éreztem, ahogy a nyomás tépi a bőrömet. Mélyen belemarkol szárnyaimba, hogy cafatokra tépkedve azt, nyomként magam mögött hagyva tegyen arról, hogy soha többet ne mehessek vissza oda, ahonnan örök zuhanásra kárhoztattak. Hogy örök életemre érezzem a fájdalmat, amivel a hatalmas üresség tép majd a darabjaimra. De a feketeséget, melyben tollaim távolodása volt az egyetlen érdekfeszítő dolog, csillagok váltották fel. Az izzó gázgömbök, melyeken visszatükröződött a hatalmas nap fénye. A forrósága körülölelt. Kicsinek éreztem magam és tehetetlennek. Csak közeledtem a vesztem felé, a hatalmas kék bolygó felszínéhez. S minél közelebb kerültem a kárhozottak földjéhez, testemet tűz gyűrű ölelte magához. Lángjai végigkísértek utamon, egészen míg a rideg tengerbe nem zuhantam, s a lángokat buborékok váltották fel. Szöktek a felszín felé, míg én a talajig süllyedtem. Szemeimet lehunytam. Éreztem, ahogy a sós víz a bőrömhöz simul. Ahogy a buborékok végigszaladtak rajtam. Tán egy pillanat alatt tűnt el mind ez. A semmivé lett, s levegőért kapva nyíltak nagyra szemeim. Fekete homokon feküdtem, egy csonthalom tetején. Mintha a hamuban feküdnék. A víztől bőrömhöz tapadt, s nem szabadultam fogságából. Azonban a látvány sokkalta jobban megbotránkoztatott, mint a csonthalom s a hamu. Sírkövek gyülekeztek egymás hegyén-hátán. Az ég sötét volt, mintha csak örök viharok dúlnának ezen a földön. Romos betontömbök és a hatalmas pusztaság. A víz cseppekben szaladt végig arcomon. Ruháim bőrömhöz tapadtak. Tekintetemet az előttem álló jövőmön futtattam. Hiszen tudtam. Jól tudtam, hogy e föld lesz az, mit majd egykoron a birodalmamnak nevezhetek.
- A pokol...- s elégedett vigyorra húzván ajkaimat csillogott tekintetemben e dimenzió minden fénylő repedése, mi az egektől a szürke talajig húzódott.

A közhiedelemmel ellentétben... A korábban olvasottakkal nem egyezve... A sztereotípiákat meghazudtolva... Ahogy e sorokat olvasod, azt hiheted, Lucifer a megtestesülő gonoszság. A létező összes démon arcát viseli. Az egyetlen célja, hogy pusztulást és halált hozzon az ártatlanságodra. Ő visz a rosszba, s kísérti meg fényedet, hogy mint hullócsillag zuhanj porba. Nyúzott bőrből s húsból varr maszkot, véres cérnáival. Minden léptét pusztítás és rothadás kíséri. Hervadó virágok, halott állatok. S legnagyobb sérelmem az előítéleted. A skatulyád, melybe beletuszkolsz és hisztérikus tiltakozásba kezdesz: "Az ördögben nincs semmi jó." S igazat adok neked. Hiszen te egyedül az ördögöt ismered. Azt, aki a bukásodat kívánja. Aki el akar pusztítani és megsemmisíteni. De tudod ki az a Lucifer? Ismered a történetét? Egy pillanatra is megpróbáltad feloldozni bűnei alól? Nem, hiszen ez egyedül a te kiváltságod. Testvérid vérét ontod. Gyermekeket erőszakolsz. Asszonyokat ölsz. Mint ezt a magasságos Istened nevében... Mert az ember önző, gyarló s naiv. Hisz a felsőbbrendűségében. Hisz a kiválasztottságában. Hisz abban, ami netán nem is létezik... Hisz abban, hogy mi rosszat jónak nevez, az felhatalmazza arra, hogy leszaggassa magáról lelkiismerete láncait. Rosszabb vagy te nálam. Bűnösebb tőlem! Mégis fajtád ezrének nyújt megbocsátást a teremtő. De ugyan ne aggódj, én leszek az ostor, mi darabokra szaggatja bőrödet, hogy vöröslő véreddel fessem meg hófehér vásznamat. S okolhatsz. Okolhatod az ördögöt. okolhatod Lucifert. Nem én vagyok kárhozatod kulcsa. A szabad akaratod hozza el a poklodat, a saját tetteid által. De kérlek ne félj... Hiszen én leszek, MI leszünk azok, kik megmentenek saját bűneidtől. Mi hozzuk el az üdvösséget. Hisz bűnöző nélkül nincs bűn, mit elkövethetnek.

Ajkaimon széles mosollyal sétáltam végig a kirakat mentén. Tükörképem kísért végig az üvegen, s pillanatra megállva néztem vele szembe. Megragadtam kabátomat, hogy rámarkolva két kezemmel igazítottam meg azt kellő lendülettel rántva két oldalán. Mélyen beletúrtam göndör fürtjeim közé, miközben saját tekintetembe mélyedtem.
Egy pillanat műve volt, semmi több, mikor szemeimmel végig futottam a hátam mögött történő eseményeken. A kerekek oly gyorsasággal forogtak. A sorokba süppedő halandó lassú léptekkel haladt a járda másik oldala felé. Nem szoktam embert menteni. Nem vagyok hős. Még csak nem is kedvelem őket... S talán ez egy enyhe kifejezés. Azonban valahogy abban a pillanatban valami megváltozott. Fogalmam sincs mi volt az. Egyszerűen akár egy mutató mozgása, kattant, s már én is más helyen voltam. A karjaimban tartottam a barna hajú hölgyet, zöld szemekkel, melyek egyenesen az enyémbe meredtek. S a legfelháborítóbb az volt, hogy nem éreztem az undort. Akkor már tudtam, hogy túl sok időt töltöttem emberi földön. Tudtam, hogy vissza kell mennem a saját dimenziómba. Megfertőztek, ahogy apámmal is tették... Az volt az utolsó, mikor emberi talajt érintett lábam. Utolsó, egészen a következő alkalomig... 
you can see the war inside


Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


Lucifer Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Lucifer ❖

A Pokol Ura, maga, végül eljött hozzánk személyesen? Hát akkor, nincs más hátra, minthogy üdvözöljelek! Lucifer 4216114573

Az Ördögről temérdek teória kering az emberek közt, s megannyi legenda, melyek nincsenek sem bizonyítva, sem pedig cáfolva. Senki sem tudja, mi is pontosan az igazság, ki is igazából az Ördög, a pokol ura, avagy másnéven, egész egyszerűen, csak Lucifer. Érdekes kérdéskör ez, ha engem kérdezel. De az a legjobb az egészben, hogy van min gondolkodni, avagy elmélázni üres perceinkben. Lucifer 4068121422
Az arc, amit választottál, nos, azt kell mondanom, nem egy szokványos Lucifer arc. Idővel talán megszokom, összepárosítom a hozzácsatolt történettel - de egy biztos, a gyilkos történet igenis passzol Joseph Morgenhez. Tehát, ki tudja, talán így lesz minden tökéletes, Veled. Lucifer 1654771135
A történetedet izgatottan olvastam végig, s meglepődve tapasztaltam, miként egyszer, halhatatlan életedben talán először és utoljára megmentettél valakit. Emberi tulajdonság ez, azt hiszem. Törődni valakivel, valakinek az életével, s tenni érte, hogy életben maradjon. Vajon mi késztetett rá, mondd csak? Biztos, hogy volt valami oka. Talán csak tetszett az a barna hajú hölgyemény, avagy nőcske. Lucifer 1654771135
Aztán még egy utolsó kérdés, ami most a fejemben jár: újabb eljöveteled mit fog magával vonni? Felforgatod mindenki életét, köztük az enyémet is, nos, kíváncsian várom.

Foglalj le mindent, amit csak kell és áraszd el a világot a gonoszsággal, mely belőled árad! muhaha



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer, my father
» dear daddy, lucifer