Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lucifer
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lucifer Empty


Lucifer
Feel like making a deal with the devil?
Chris Wood DémonKortalanA Sátán
the devil is in the details

❖ Becenév:
A fényhozó, Az Ördög, A Hajnalcsillag, A Sátán - Szabadon válogathatsz.
❖ Születési hely, idõ:
Fent a Mennyben Isten által még azelőtt, hogy az ostoba, naiv emberek világa létezett volna.
❖ Családi állapot:
Szeretőm van
❖ Szexuális beállítottság:
Pánszexuális
❖ Foglalkozás:
A Pokol Ura vagyok, kérlek!
❖ Ismertetõ jel:
Derítsd ki!
❖ Rang:
Történetesen én vagyok az, aki bukását követően olyasféle munkát kapott, hogy büntessem a hozzám hasonló, bűnös lényeket. Ha kell, szabadjára pusztíthatom a lelkeket, vagy épp felfalhatom őket, de akár ők lehetnek a teremtményeim alapjai. Többnyire az utóbbi a jellemző, ugyanis egy árulót felemészteni sokkalta élvezetesebb dolog. Te is tudod, hogy ki vagyok.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
Nem különösebben mondható el rólam, hogy van bármiféle pozitív tulajdonságom. Talán az egyedüli emberségesebb tulajdonságom az, hogy a démonjaimmal szemben sokkalta megértőbb vagyok, mint bárki mással szemben.
5 negatív tulajdonság
Ez már sokkalta jobban nekem való téma. Merthogy pontosan ezekért vagyok a Pokol Ura. Hisz ismered az Ördögöt, miért kell bemutatnom?
5 dolog, amit szeretsz
Csak a teremtményeimet
5 dolog, amit nem szeretsz
Mindent, ami szép és jó
Legnagyobb félelmed
A visszaemlékezés
Legnagyobb vágyad
Visszaszerezni azt, amit egykoron elvettek tőlem akkor mikor száműztek
Legnagyobb gyengeséged
Olyan nem létezik
Legnagyobb titkod
Ha elmondom már nem is marad titok  
Rejtett tehetséged
Tökéletesen eltudom vágni a gigád a nélkül, hogy szenvednél
Fõ fegyvered
Bárkit rátudok venni a rossz útra
Hobbi
Naggyá tenni a Poklot
Kedvenc étel
Felemésztek benned minden szép emléket
Kedvenc ital
vér
Kutya vagy Macska
Maine coon vagy Szfinx
Allergia
Nem hiszem
Bal vagy jobbkezes
Nem mindegy? Mindegyikkel hibátlan módon öllek meg
Fura/Idegesítõ szokás
Ölök. Ez általában másoknak eléggé idegesítő lehet.
Szervezett vagy rumlis
abszolút igényes 
Dohány, alkohol, drog
Az alkohol rendszeresen lecsusszan
you can see the war inside

„ Hideg, poros érzet övez körbe magam alatt. A levegő helyett azt a port szippantom be tüdőm járataiba, mely most engem körbevonz; mintha a halottak hamvai lenne mindez. Köhögnék, de akkora súlyt érzek a mellkasomon, mintha maga az átkozott Menny szakadt volna le rám. Úgy érzem, hogy haldoklom.  Próbáltam karjaimmal megemelni magamat a földön, hirtelen visszaránt a csípős, szúrós érzet a hátamon. Valami végigfolyt rajtam. A vérem.
Halk nyögéssel szisszenek fel, s szárnyaimmal szinte ösztönösen próbálnám magamat elfedni, mintha nem akarnám, hogy bárki is lásson megtörve. Holott nem volt ott senki sem rajtam kívül.
Nem éreztem a szárnyaimat. Nem éreztem hűvös érzetét a bőrömön amikor az egekig emel (...) Nem éreztem semmi mást, csak nyers fájdalmat.  Ekkor aztán szinte nyüszítve markoltam bele a porba, amiben feküdtem. Próbáltam értelmezni az engem körbeölelő helyet, de nem tudtam bármihez is hasonlítani. Remegtem a fájdalomtól (...) ”

Mély levegővétel ébreszt fel. A szívem a helyén sokkalta hevesebben ver a kelleténél, mire is aztán azonnal felülök, hogy lássam azt a környezetet amiben most jelenleg vagyok.
Fedetlen mellkasomhoz érintettem egyik tenyeremet csak úgy, és magam mellé tekintettem, ahol is meglátok egy vörös, kócos hajtömeget. Ekkor egy buja mosoly szökken szám szélére, és közelebb hajolok hozzá, hogy arcára leheljek egy gyengédebb csókot, ám előtte eltakarom rózsaszín arca elől a fehér takarót.
Ajkaim finoman érintkeznek a nyakával, s vadabbul, mégis játékosan harapdálom, ezáltal is ébresztésre kényszerítve őt.
- Megőrjítesz! - Dühösen suttogom fülébe, mégis hangnemem teli volt vággyal. - Ébresztő! - Fölé másztam, s mikor láttam, hogy játékosan pislákol onnan lentről íriszeivel, csak megrázom a fejem. - Még sohasem álmodtam. - Nem különösebben érdekelt az, hogy még az is pont rémálom volt. Nem tud semmi sem megrémiszteni, még az sem, ha a mindenkori legnagyobb fájdalmamat vetítik le előttem. - Érdekes.- Mindössze lekönyvelem annyival, hogy mindezt csak ez a hely okozta. S ha már itt tartunk, a saját világomban sem szoktam elaludni. Talán ezért is lehet, hogy soha nem álmodok.
Egy utolsó, bájos pillantást vetek még az alattam fekvő, teljesen meztelen nőre, s félremásztam az ágy szélére, hogy az alsómat és a nadrágomat legalább magamra kaphassam.
- Te félsz valamitől? Van, amitől rettegsz? -  Kérdezem tőle csak úgy csevegés gyanánt, miközben felállok, és háttal állva neki már az övemet csatolom be. - Hiszen, mindenkinek van valami félelme.- Talán furcsállhatja a jelenlegi közlésfolyamatomat, de túlságosan is felzaklatott az ami alvás közben sem hagy békén. Épp olyan muris, mint egy gyerekkori trauma. Komolyan, talán ez az emlék az, ami az én gyengeségem, az én félelmem? Még én magam sem tudom, hogy mitől félek igazán. Talán attól, hogyha tőlem nem félnek. Hiszen engem a félelem éltet.
- Milyen kedvromboló, hogy egy vad éjszaka emlékét ennyire eltudja rondítani egy rémálom. Az, hogy egy angyalt megcsonkítanak... - Kissé dühösen lehunytam a szemeimet, miközben még mindig háttal álltam neki. - Ejj. - Csattogtattam a nyelvemet, de aztán ennyivel le is tudtam a dolgot. Már akkor kezdtem egy kicsit irigykedni az angyalokra. Úgy éreztem, hogy nálam sokkalta kegyetlenebbek. De ez akkor volt. Én vagyok a Pokol ura, és ha kell, szénné porlasztom az egész Mennyt, ha visszakapom azt amitől megfosztottak! De még is az utamat állja valami...
- Mit szólnál hozzá, ha bemutatnám a Poklot? A szokásos séma; Sötét a kéró, kicsit büdös is, és persze dugig vagyunk halottakkal. -  Szórakozottan elröhögtem magamat, majdan megfordultam, és könnyeden másztam újra fölé, mostanra már nem annyira meztelenül. - Viccet félretéve: Nem a legszebb látvány, ugyanakkor a te kedvedért alkothatok egy olyan helyet oda, amitől minden démoni tényező távol marad. Mit szólsz hozzá? - Valamilyen formában próbáltam viszonozni a vendégszeretetét, ugyanis szeretném ha látná, milyen a valódi Pokol. Egy ideje az is megfordult a fejemben, hogy magammal ragadom és nem engedem ki sohasem onnét. Ő lenne a gyönyörű, vörös hajú Persephone.

dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Lucifer Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ the Lord of the Hell  ❖
Drága Luciferem!
Alig vártam, hogy olvashassalak, és egyáltalán nem csalódtam, mert fantasztikus lapot hoztál össze, élmény volt olvasni - igazán nagy megtiszteltetés, hogy én magam fogadhatom el a Pokol Urát! Awh, micsoda karaktert raktál itt össze nekünk! :aww: Kegyetlen, rettenthetetlen, kicsit cinikus, és mégis olyan szerethető; vagy csak én zúgtam bele már most?
Tudod jól, hogy imádom, ahogy írsz, habár hozzád hasonlóan még nekem sem volt szerencsém ezidáig egy másik oldaladat olvasni. Első pillantásra beleszerettem a stílusodba, az a leírás a szárnyak elvesztéséről, a rémálomról baromi jó lett! Az ágyjelenetnél, bevallom őszintén, elpirultam, és pofátlanul szerencsésnek érzem magam, hogy plotolhatok veled - Lucifer remek vezetője lesz a démonoknak, és szívesen látott vendége az ágyamnak Udvaromnak. Imádom azt az árnyalt kegyetlenséget és azt a cseppnyi humort, amivel kiszínezted a jellemét. "Ölök. Ez általában másoknak eléggé idegesítő lehet." - hangosan felnevettem ennél a résznél! Úgy érzem, remekül megleszünk mi ketten a játéktéren! Azon pedig egy pillanatig se búsulj, hogy az éjszaka emlékét elrontották az álmaid. Bújj vissza mellém, és kezdjük az elejéről... Lucifer 4068121422
Nem is tartalak fel tovább, foglald el méltó helyed mellettem a Pokolban, és csapj rendet a szolgáid közt! Örülök, hogy itt vagy! Lucifer 124822942


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer, my father
» dear daddy, lucifer