Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Leviathan, prince of hell
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Leviathan, prince of hell Empty

elkelt karakter
dust & shadows

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Leviathan, prince of hell Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Kettőnk kapcsolata leginkább ott kezdődik, hogy az apám - Lucifer - és Azazel közötti kialakult egyelőre csendes háború áldozata lettem. Oldalt kellett volna választanom, aminek következtében az átkot, amit Azazel rám szórt az elrablásomkor feloldotta volna, de mivel nem tettem így a félelem démonának hatására átadtam az irányítást valaminek, valakinek, aki bennem szunnyadt. A démon nem olyan régen került az ürességbe még koránt sem jött el az ideje, hogy testet ölthessen így az én fizikai megtestesülésemben él, mint egyfajta parazita. Ugyanakkor nektek kettőtöknek múltatok van. Egyszer, még nagyon régen több évszázada szeretők voltatok. Most pedig, hogy a testembe zárva képes szabadon járni-kelni mindenképpen fel akar téged keresni. De mivel a saját alakját mindössze mágiával képes felvenni így elsősorban talán pont az én arcommal keres majd fel próbál az őrületbe kergetni, de talán mikor megpillant minden keserű érzése semmissé válik majd. Mindez a jövő zenéje és igazából csak rajtunk múlik, hogy milyen irányt is veszünk ezzel a szállal. Mindenképpen izgalmas lehetne bárhogy is alakul, szóval nagyon várom érkezésed. Leviathan, prince of hell 1842766431

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Leviathan, prince of hell Empty

Leviathan
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Tom Ellis (csak ő)
kor
több ezer
faj
démon
rang
Pokol hercege
város
New York
foglalkozás
Szabadon választható
szexuális beállítottság
Hetero bi-curious?
várnak rád
@Luna Hellfire & @Pandalena Frost aka Phurphur & @Isabelle Lightwood & @Sariel
A karakter lényegében egy canon karakter lenne, akinek teljesen kötetlen a háttér története. Megannyi legenda szól a karakterről ezekből fel lehet építeni a hátterét, amiben nagyon szívesen segítek. Fontos, hogy egyike a pokol hercegének ezért kifejezetten nagy rangot képvisel a pokolban. Megvan a magad birodalma és hosszú évszázadok után először léptél újra a Föld felszínére. A változásokhoz könnyedén hozzászoktál mégis a tenyérbemászó stílusoddal nagyon sok mindenkit sikerült magad ellen fordítanod, de mégis többen vannak azok, akik legszívesebben a tenyeredből ennének. Azonban ők nem kihívások a számodra, hiszen szereted megtörni az embereket és az alvilágiakat egyaránt. Ügyesen bánsz a szavakkal könnyedén manipulálsz bárkit, hogy megtegye, amit te akarsz mégis vannak, akik képesek ellenállni neked azokban leled igazán az örömöd. Előfordul, hogy már olyan végletekbe taszítod az alanyaidat, hogy élet és halál között lebegnek. Nem tudtam róla, hogy ki az apám és őszintén nem is érdekelt, de te mégis felbukkantál. Mellékesen megsúgom, hogy te vagy az apám. Különösebb érdeklődést nem mutattál irányomba eddig, mintha nem is számítottam volna. De miután megtudtad, hogy meghalt a testvérem úgy érezted, hogy meg kellene becsülnöd az egyetlen lányodat. Nem az a démon vagy, aki halomszámra gyűjti a gyerekeket, de még így is lehet, hogy van néhány elszórt porontyod.
A kettőnk kapcsolata koránt sem indult túl rózsásan, hiszen sokszor észre sem veszed magad, hogy mennyire rosszul állsz hozzá a dolgokhoz és titkon már rég azt tervezem, hogy miként is száműzhetlek örökre vissza a pokolba, hogy soha többé nem kelljen látnom téged.
Valamiért betegesen ragaszkodsz ahhoz, hogy az anyámat tényleg szeretted, de szerintem mindketten tudjuk, hogy a démonok nem igazán képesek az igazi szerelemre. Talán csak egyfajta vágyat éreztél iránta, hogy birtokold. De ő abban a pillanatban, hogy megtudta, hogy mi is vagy száműzött az életéből. Pedig érted képes lett volna hátat fordítani a családjának, de meg is tette. Azért is volt olyan nehéz az életünk, mikor egyedül próbált boldogulni. De bennünk sem látott nagyon mást, mint a hibát, amit te jelentettél.


elsősorban szeretném kiemelni azt, hogy lehetőleg olyan user vállalja be a fiatalembert, akire ténylegesen lehet számítani és aktív lesz, mert fontos szerepet töltene be a fiatalember a karakterem életében. ha várnom kell rád, akkor kérlek szólj, mert én is ki fogok esni majd vizsgaidőszak vagy bármi más miatt meg nem mindig lehet ihlete az embernek, de mindenképpen komoly érdeklődőt szeretnék, akivel ezeken kívül lehetne ténylegesen haladni. a pb szeretném, ha megmaradna, hiszen szerintem nagyon illik a lefestett karakterhez. a név azonban fix, hiszen egy canon pokol hercegről van szó!  nagyon várlak, ígérem ha megérkezel nem fogsz unatkozni.
i really need you in my life

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Leviathan, prince of hell Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leviathan - Prince of Hell
» Leviathan ♥
» The worst way out of this hell
» Leviathan
» Leviathan