Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Leviathan
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Leviathan Empty

Aiden Battle
Leviathan
Jealousy is a form of hatred built upon insecurity

❖ play by
Tom Ellis
❖ kor
Idősebb, mint gondolnád
❖ csoport
Démon
❖ rang
Prince of the Hell
the devil is in the details

❖ Becenév:
Lev igazán megteszi
❖ Születési hely, idõ:
Valahol a mennyekben még az idők kezdetekor
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Üzletember, azonkívül a pokol egyik hercege
❖ Ismertetõ jel:
Csábító kisugárzásomról rögtön felismerhetsz
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Én lennék a Pokol egyik hercege, ezenfelül is az Irigység.
❖ Család:
Nem igazán tartom számon kik is tartozhatnak ide, csupán egy lányomról tudok, aki még életben van, őt pedig igyekszek megvédeni.
❖ pozitív tulajdonságok
Ha jellemeznem kéne magam, elbűvölőnek, vonzónak mondanám magam, ki sem maradhat innen a nagylelkű persze.
❖ negatív tulajdonságok
Haragtartó, bosszúálló, néha érzéketlen, türelmetlen
❖ 5 dolog, amit szeretsz
Ez igazán egyszerű. Szeretem azt, ami képes lefoglalni, akár egy percre is, hiszen nem sok ilyen dolog van - vagy legalábbis volt eddig. Szeretem a kihívásokat, hogyha valaki igazán kitartó. Talán, egy kicsit szeretek végletekbe üldözni másokat, de igazán jó okom van rá, hogy ezt meg is tegyem. Szeretek mindent kézben tartani, manipulálni másokat.
❖ 5 dolog, amit utálsz
Az álszent hazugokat utálom, na meg ha valaki keresztbe tesz nekem. Ha valami nem úgy alakul ahogy azt eltervezem, vagy ha egyszerűen csak megtörténnek dolgok. Nem szeretem, ha manipulálnak és nem tűröm, hogy megmondják, mikor mit tehetek meg.
❖ legnagyobb félelmed
Nem igazán van ilyen.
❖ legnagyobb vágyad
Világbéke. Vagyis a bosszú.
❖ legnagyobb titkod
Nope. Semmi ilyen nincs - legalábbis nem tudok róla.
❖ legnagyobb gyengeséged
Ezt inkább nem árulnám el.
❖ rejtett tehetséged
Mindenhez értek, aminek csak nekilátok.
❖ hobbid
Kínzás, öldöklés és szívesség kötés.
❖ Fura szokás
 Ujjropogtatás.
❖ Bal vagy jobbkezes
Jobb
❖ Dohány, alkohol vagy drog?
Jöhet bármi
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

Those who enjoy their own emotionally bad health and who habitually fill their own minds with the rank poisons of suspicion, jealousy and hatred, as a rule take umbrage at those who refuse to do likewise, and they find a perverted relief in trying to denigrate them. - Johannes Brahms

Irigység. Sokan nem is tudják mit jelent ennek a szónak az igazi jelentése - vagy csak nem hajlandóak tudomásul venni létezését. Egyszerűen tagadják, hogy létezne és megpróbálják nélküle leélni életük nagy részét, de az igazság az, hogy képtelenség az, amit akarnak. Mit is jelent számomra az irigység? Nos, ha lehetek őszinte, már az idők kezdete óta jelen volt ez az érzelem, amikor például egy halandó örömét lelte más fájdalmán, kicsúfolta azt és igyekezett minél nagyobb fájdalmat okozni a másik számára. A következő lépcsőfoka ennek az érzelemnek a gyűlölet. Milyen szép látvány is az, amikor a halandók elvesznek ezekben az érzésekben. Leírhatatlan örömet okoz nekem, mint a pokol egyik hercegének az, ha ezt az érzelmet váltom ki másokból. Hosszú ideje már, hogy alkut kötöttem halandókkal kisstílű vágyaik kielégítése végett. Nem is gondolták volna, de életük végén elkerülhetetlenül a pokol bugyraiba kerültek s így vagy úgy, de kénytelenek voltak vagy engem szolgálni, vagy pedig az idők végezetéig a pokol bugyraiban fog szenvedni. Hmm... szép emlékek...
Erről eszembe jutott, amikor az egyik földi utamon összefutottam egy halandóval, aki különösen érdekes volt számomra. Azt hiszem Matt volt a neve és kalóz hírében állt. Egyik éjszaka futottam össze vele az egyik régi kikötővárosban, amikor is gyűjtöttem a potenciális jelölteket magam mellé.
Furcsa egy alak hírében állt. Nem voltak különösebb vágyai, csakis hatalmat és pénzt akart s irigysége, bosszúvágya és telhetetlensége messze túlment minden határon. Talán ezért is fogadtam fel később s azóta is büszkén szolgál, hűséges és kegyetlen,h a árulásról van szó. Mindent megtesz nekem, bármit kérek tőle ő megteszi. Ezért is kedvelem őt annyira.

“Love all, trust a few, do wrong to none.” ― William Shakespeare

Sosem értettem meg az emberi érzelmeket úgy igazán. Tudtam, hogy a halandók sok dolgot másképp élnek meg, mint mondjuk mi, démonok, máshogy is cselekednek, de egyszerűen nem tudtam megérteni sem, hogy miért, hogy mi mozgatja őket annyira. Egyik földön tett látogatásom során volt szerencsém összefutni egy hölggyel, aki igazán elvarázsolt a maga módján. Tisztán emlékszem első találkozásunkra. Egyik éjszaka épp az utcákat rótta, mikor páran megpróbálták megbecsteleníteni őt. Akkoriban elég szórakozott időket éltem, ezért is döntöttem úgy, hogy közeledek a halandó felé. Lehet azóta már megbánta, hogy velem sodorta össze a sors, de már rég nem találkoztam vele.
Egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy kezdek megváltozni. Már kevésbé érdekeltek a pokolbéli ügyeim, igyekeztem minél több időt tölteni a kiszemeltemmel, de nyilvánvalóan nem tarthatott a kapcsolatunk sokáig. Rövid időn belül el kellett őt hagynom s vissza kellett térnem a pokolba, hogy elrendezzem az ügyeimet, eközben pedig próbáltam elkerülni az újbóli találkozást vele. Természetesen végül rájött arra, mi is voltam, azért is alakultak úgy részben a dolgok ahogy, de akkorra már késő volt.
Elválásunk után sokáig töprengtem azon, mit is kellett volna tennem, hogy elkerüljem ezt a végkimenetelt, de nem telt el sok idő, mire hallottam, hogy a lelke a pokolba került. Először nem tudtam mi történt vele. Mániákusan távol tartottam magam a vele kapcsolatos információktól és nem is igazán érdekelt, mi fog vele történni. Azután évtizedekkel, talán századokkal később tudtam meg, hogy született két gyermeke, akik történetesem a lányaim voltak.

"Do not seek revenge and call it justice." — Cassandra Clare

Sokáig halogattam a témát ráadásul meg is ígértem, hogy nem fogom felvenni a kapcsolatot velük viszont történt valami, ami nem hagyott nyugodni. Megölték az egyik lányom és úgy döntöttem teszek egy kis látogatást a földön.
Ahhoz, hogy bárhol is boldogulni tudjak, először is információkra volt szükségem. Nem akartam csak úgy belevágni, így elkezdtem magam köré gyűjteni mindazokat, akik valamilyen módon segíthettek célom elérése érdekében. Rengeteg alkut kötöttem s egyik sem volt fair a részemről, de sürgetett az idő. Ráadásul abban sem lehettem biztos, hogy ki volt a tettes, ezért olyanokat is kellett keresnem, akik megfelelő információval rendelkezhettek ahhoz, hogy a tettes után indulhassak. Megfogadtam magamban, hogy nem kegyelmezek senkinek sem, aki az utamba áll s ezért bármit képes lettem volna megtenni.
Teljesen meglepett reakcióm intenzitása, hiszen nem rendelkeztem saját lélekkel. Furcsa volt, hogy bármit is hajlandó lettem volna megtenni a megmaradt lányom érdekében, hiszen alapjába véve nem voltam valami túl jó apa jelölt, de abban teljesen biztos voltam, hogyha valaki keresztbe akar tenni nekem, én egészen biztosan nem hagyom magam. Bármire képes voltam és szükségem is volt már erre az elhatározásra, hiszen jól tudtam, ezek után már nem fordulhatok vissza.

the plans we make

Terveim a jövõre nézve ❖ Hogy hol képzelem el magam a jövőre nézve? Legfőbb vágyam jelen pillanatban, hogy bosszút állhassak lányom gyilkosán. El fogom érni, hogy megbánja tettét s élvezni fogom a kínzását.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Leviathan Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows
❖ prince of hell ❖

Kedves Leviathan! Leviathan 1842766431

El sem tudom mondani, hogy mégis mennyire vártam az érkezésedet. Leviathan 1912333346 Szavak sincsenek, amelyek igazán megfogalmazhatnák, hogy mennyire boldoggá tettél engem, amikor felvetetted, hogy hoznád őt és egyáltalán nem számítottam arra, hogy ilyen hamar el is készülsz, de be kell vallanom, hogy nem is tudom miért lepődtem meg, hiszen olyan kis villámíró vagy, amit amúgy teljességgel imádok!  Leviathan 951673066
Kíváncsi voltam, hogy mit hozol ki a karakterből, ami valamilyen szinten igazodik a már eddig kialakított alapokhoz és bevallom, hogy tökéletesen teljesítetted a feladatot.  Leviathan 1842766431 Elmondhatatlanul tetszik, ahogyan felépítetted az előtörténeted és ezzel együtt a karaktert is, amiért oda meg vissza vagyok és kíváncsi vagyok, hogy a bosszúd mégis milyen vizekre fog evezni téged a jövőben illetve mennyire sikerül majd kialakítani valamiféle kapcsolatot majd az egy szem lányoddal.  ballon
Nem akarlak tovább feltartani, mert egyértelműen a játéktérre teremtettél, úgyhogy ejtsd meg gyorsan a foglalókat utána pedig már senki és semmi nem állít meg abban, hogy felkeresd a játékteret és beszerezz magadnak egy-két játékot, amiben biztos, hogy nem fogsz szűkölködni, hiszen bőven rendelkezel kapcsolatokkal.  Leviathan 1842766431  Leviathan 124822942
Na, de tényleg nyomás vésd be magad mindenhova aztán pedig irány darány és hódítsd meg Leviathan-ként is a játékteret.  muhaha

Jó szórakozást kívánok, love!  Leviathan 3088830006  Leviathan 1455903791


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leviathan
» Leviathan ♥
» Leviathan
» Leviathan
» Leviathan