Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Erdõ
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Erdõ - Page 2 Empty

winnie  & william
you're not my brother

Mondhatni a feje tetejére állt az életem. Mégis ez az egész fordulat talán az én saját döntésemen alapul, mégsem érzem annyira a sajátomnak. A szeretet, a gyengédség volt az, ami meggyengítette a lelkemet. Most ezek a béklyók pedig már egyáltalán nem húzzák le a lelkemet. Ettől függetlenül nehéz lesz a valóságot Will elé tárnom. Habár találkozásunkkor nem bíztam benne, hiszen nem volt rá okom. nem hittem el, hogy amit gyerekként úgy gondoltam tisztán láttam az csak a fele volt az igazságnak. Hogy a nő, akit anyámnak hittem és szerettem életben volt. Hihetetlen érzés volt újra látni, de most az egyetlen dolog, amit képes vagyok érezni az irányába az a csalódottság. Mikor újra találkoztunk megvolt a lehetősége, hogy elmondja az igazat. Hogy nem vagyok a lánya. Mégsem tette meg. Szó szerint a pokolba kellett elmennem az igazságért, hogy megtudjam Stephen Herondale volt az apám és az egyetlen oka a születésemnek, hogy Valentine éppen egy féltündérre vágyott, akivel kísérletezhet. Jace Herondale a testvérem. Démonvér, mely egykoron Jonathan lelkét égette porig most már az én ereimben lelt otthonra.
Habár a történtek után igyekeztem meghúzni magam nem volt választásom ide személyesen kellett eljönnöm. Nem kivetülésben, nem mást küldeni. Will túlságosan is közel állt hozzám, hogy semmibe vegyem. Meg aztán tőle legalább még senki nem próbált meg kegyetlen módon eltiltani. Nem úgy, mint Jonathan-tól.
Egy semleges helyet választottam, szinte távol minden kíváncsi szemtől. Egy olyan helyet, ahová a legtöbben talán nem is merészkednének be, de itt legalább kettőnk beszélgetése teljesen békében zajlik majd le anélkül, hogy bárki beleütné az orrát a dolgainkba.
Az erdőbe vezető ösvénynek háttal állva a hátam mögött összekulcsolva a kezeimet várom az érkezését, miközben behunyt szemekkel hallgatom az erdő mélyéről származó hangokat, amelyek szinte félelmet ébresztenek bárkinek a szívében, mégis úgy érzem, hogy sokkal inkább otthonosabban érzem magam egy veszélyes övezetben, mintsem a rettegés fogna el. Olyan, mintha otthon lennék.



Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Erdõ - Page 2 Empty
***
2 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» városszéli erdõ
» Az erdõ mélyén