Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Timothy Jackson
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Timothy Jackson Empty
-- archivált hirdetés --

Dorothy Greenwood
lojális
ranggal rendelkezem
Dorothy Greenwood
all the stories are true


Timothy Jackson Empty

Timothy Jackson
sean teale ❖ werewolf
// play by szeretném, ha maradna, de végső soron alkuképes. a név teljesen szabadon alakítható! kérdés esetén nyugodtan keress meg engem. Timothy Jackson 1842766431 várlak nagyon.  Timothy Jackson 1912333346

Nem ismerlek. Sőt még csak nem is találkoztunk, de már így is sikerült elérnem azt, hogy meggyűlölj egy életre. Miattam van a barátnőd mondhatni az életed szerelme - habár ezt nem ismernéd be még magadnak sem - a néma testvérek börtönében. Miattam került oda, habár nem azért tettem, hogy kiszúrjak bárkivel is.. Egyszerűen a törvény, az törvény. A helyi falka tagja vagy és habár jól tudod az alfád Luke hozzáállását az árnyvadászokhoz tekintve, hogy egykoron ő is az volt, te nem tudsz mást érezni az irányukba, mint megvetést. Most pedig annyira elvakít a düh, hogy a fejemet akarod venni. De már az is megfordult a fejedben, hogy betörsz a csontvárosba és kiszabadítod a barátnődet. Melyik lesz a végső döntés? Ha pedig szembesülsz velem biztos vagy benne, hogy le tudsz győzni? Az is lehet, hogy te magad is csatlakozol a barátnődhöz, vagy előbb találkozol a halállal. Mindenesetre a részleteket együtt dolgozzuk majd ki, úgyhogy ne várakoztass meg sokáig! Wink
25 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Timothy May
» Jackson Winney