Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI Empty

Sadie & Blake

Az izzadtság, ami eddig csorgott a tarkómon, most a nő tekintetének köszönhetően jégcsappá fagy. Váó! Utoljára anyám nézett így, amikor egy hét után sem voltam hajlandó kitakarítani a szobámat, pedig már szó szerint hegyekben álltak a szennyes ruhák és egyéb kiegészítői a szobámnak. Csodás. Őt meg ki sem tudom engesztelni egy cuki kis mosollyal és pár recepttel, amit a netről loptam.
- Aahaaaaa... - próbálok nem túl látványosan szemet forgatni. Szóval én leszek a csicska 1.0. Kíváncsi vagyok, mennyi idő kell ahhoz, hogy felszabaduljak alóluk. Np mindegy, addig is meg kell tenni mindent, hogy jól működjünk csapatban. - És mi lesz a feladatom, így elsőnek? Kapok egy gépet? Mármint, anélkül elég nehéz lenne bármit is meghackelni. Vagy itt szintek vannak? Először rendszergazda, aztán adatbázis vezető, majd... Na, érted. Bár mindenhez kell gép. Nekem legalább is azt mondták, hogy ilyesmit kell majd csinálnom. Esetleg hozzam a sajátomat? Alapvetően azért az is elég jó, még ha nem is ér fel az FBI gépeihez... - vakargatni kezdem az államat. A bejárás megoldható, most, hogy egy laptoppal többet vagy kevesebbet kell cipelnem... Majdnem mindegy.


Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI Empty

lenny &  blake
annoying little hacker
Mindig is szerette a munkáját végezni. A rosszfiúk kézre kerítése olyan dolog volt, ami nélkül a létezését sem tudta elképzelni. A társával pedig szüntelenül jó szinkronban dolgoztak egymással. Szinte kiegészítették egymást. Mind a ketten remek rendőrök voltak és tisztelt ügynökök az irodánál, de kettejüket, ha akarták volna sem lehetett volna szétszakítani. Meg, ha meg is próbálták volna azzal is csak azt érték el, hogy az egész irodának a teljesítménye romlana. Mert lehet, hogy voltak dolgok, amik miatt néha összekaptak, bár veszekedésnek még nem lehetne nevezni, de ez még koránt sem volt negatívum. Nem az ő esetükben.
Most pedig, hogy kiderült a srác, akinek nem olyan régen a kezére tette a bilincset most úgy tűnik az FBI szolgálatába fog állni. Hát nem tagadja, hogy van tehetsége a srácnak, meg igen is fel kell karolni azokat a személyeket, akik a bűnözés területén próbálnak meg boldogulni ahelyett, hogy helyes irányba próbálnák terelni a tehetségüket. De vannak olyan zöldfülűek, akiket azért még nem feltétlenül kellene alkalmazni az irodánál.
Mikor odaáll az asztalukhoz egyszerűen csak összefonja a karját a mellkasán és úgy pillant a vörös hajzuhataggal rendelkező srác szemeibe. Szinte lerí a tekintetéből a ridegség, hiszen egyáltalán nem örül annak, hogy szabadon megússza a gyerek. Az még valamennyire vigasztalja, hogy szigorúan az ő keze alatt mozoghat csak a srác.
- Szóval csak, hogy lefektessük a szabályokat. Ha azt mondjuk, hogy leülsz, leülsz. Ha arra kérünk, hogy fogd be a szádat megteszed. Úgy ugrálsz, ahogyan mi fütyülünk, értetted? - Reméli, hogy ezzel egyértelműen felhúzta a határt közöttük. Egy pillanatig sem akar szimpatizálni a sráccal és ezzel csak még inkább elvágja minden lehetőségét a srácnak attól, hogy egy percig is azt hihesse, hogy ők ketten barátok.  
❖ Megjegyzés: remélem tetszik Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI 67686965   

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI Empty

Sadie & Blake

Szinte folyik az izzadság a tarkómon, majdnem lehetetlen elhinnem, hogy megúsztam a börtönt... Na, nem mintha sokkal jobb lenne az FBI kutyájának lenni, de talán még mindig jobb, mint éppen csak elérve a felnőtt kort, máris börtönben csücsülni hackerkedésért... Mert így már nem csak nevelőotthon, vagy kiskorúak börtöne lenne, de nem ám! Ez már az lett volna, ahol ha leesik a szappan, akkor inkább ne fürödj meg. A fenébe is, ki gondolta volna, hogy elkapnak! Meg, hogy ez ennyire fontos. Mégis ki az az eszement, aki egy ekkora ügynökség adatbázisának kulcsait egy recepteket megosztó oldal kódjai közé rejti?! És mégis miért én voltam az egyetlen hacker, aki ebbe beletenyerelt? Én csak egy jó receptet akartam anyámnak, amiért nem kell díjat fizetni, mint felhasználó... F*ck.
- És akkor ők azok, akikkel majd tartanod kell a kapcsolatot... Ms Collins és Mr Beckett. Kiváló ügynökök, mint tapasztalhatta, elég elkötelezettek. Majd bevezetik. - És ott is hagyott az öreg fószer, pontosan azelőtt a két ügynök között, akik becipeltek ide, miután a rendszerük kiszűrt. Jobb híján pedig egy kényelmetlen mosoly kíséretében integetek, majd kezet nyújtok a fickónak.
- Hát, örülök, hogy ööö... Ismét találkozunk. Blake Lancaster. Már alig várom a közös munkát... - felnevetek, az élet iróniája. Szerintem csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy kikapjam azokat, akik pár nappal ezelőtt még éppen bilincsbe vertek, hogy akkor mostantól közös munka, összetartás. Áh, akkor meg kéne adnom a számomat? De gáz, az első alkalom, amikor megadom a számomat egy csajnak, még hozzá annak, aki pár napja lecsukott, és azt is csak azért, mert együtt fogunk dolgozni...


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI Empty
***




ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Kb. 4 évvel ezelőtt, New York, FBI Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leo & Jace ~ kb. 1 évvel ezelőtt, New York utcáin
» Lou & Lia ~ 3 évvel ezelőtt
» Raphael & Annalise ~ pár hónappal ezelőtt, Hotel Dumort közelében
» Zane & Catarina - new york-i intézet a támadás napján